Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka herbata jako dodatek do diety?

Polecane posty

Gość gość

Jaką polecacie herbatę na diecie? Czy może być coś w stylu zielonej teekanne czy bardziej coś typowo pod odchudzanie. Ogólnie nie przepadam za herbatami, ale lekarz zalecił mi zmianę kawy na herbatę, bo tej pierwszej piłam przysłowiowe hektolitry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rooibos 4 szkanki dzienie gwarantowane ze schudniesz firma astra a przynajmniej nie polecam z biedronki ta cherbata powoduje ze cukier leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitKarolajna
ja bym Ci poleciła wszelkiego rodzaju herbaty ziołowe, np. rumianek, mięta, pokrzywa itp. ale zielona też jak najbardziej jest okej. Ta z teekanne jest dobra, więc spokojnie możesz pić. Jeśli chodzi o herbaty typowo na odchudzanie to patrz na skład - jeśli jest to mieszanka ziół to śmiało, a jeśli ma w składzie jakieś dziwne rzeczy to od razu sobie daruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie jakoś herbatki nie działają. Ale wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia zapraszam na www.igortreneronline.pl :) Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanko sprawdzona jest Fit & Slim Teekanne, polecam, bo sprawdzałam na sobie i serio działą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o herbaty to czerwona jest OK, Herbapol robi z dodatkiem ziół co jeszcze wzmaga działanie. A zamiast kawy to może żołędziowa. Ja kupiłam latem ale nie chciało mi się ciągle bawić z przygotowaniem (najlepsza jest po zagotowaniu) i trochę o niej zapomniałam. A teraz wyciągnęłam. Nie dość, ze zdrowa to jeszcze tez wspiera odchudzanie, ja mam taka z dodatkiem cynamonu a to działa jeszcze dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×