Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka najlepsza dieta?

Polecane posty

Gość gość

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO http://www.igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Ja tam mam dietę z wygodnejdiety- ułożona typowo pode mnie, smaczna, syta i zdrowa. Dzięki nim gubię zbędne kilogramy i uczę się zdrowych nawyków żywieniowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fast Burn Extreme to unikalny wieloskładnikowy reduktor tkanki tłuszczowej. Silna formuła Fast Burn Extreme powstała z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, jednak z jej zalet może korzystać każdy – niezależnie od intensywności ćwiczeń i wagi ciała. *Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów *Hamuje proces tworzenia się tkanki tłuszczowej *Zwiększa wytrzymałość podczas treningu *Poprawia koncentrację *Nie zawiera środków dopingujących *Ulepszona formuła idealna dla sportowców i amatorów Link do zamówienie podaje --> http://nplink.net/XM98tigE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Piskorz
Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy. To jego strona: https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest dieta zbilansowana, pełnowartościowa, bazująca na świeżych produktach i regularności! Ja zdecydowałam się na dietę z dostawą do domu od firmy https://www.maczfit.pl/ i jestem zachwycona efektami :) A jaka wygoda - zero zakupów, zero gotowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w drodze do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox w końcu udało mi się schudnąc,teraz dwie moje psiapsióły go biorą są bardzo zadowolone z rezultatów jakie już osiągnęły.Naszym nowym zwyczajem jest spotykanie się na sałatkach a nie jak dotychczas na ciachach z kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement Slimunox. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimunox schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Slimunox przede wszystkim ze względu na jego skład w 100% naturalny.I ja jestem przykładem na to żę można schudnąc na takich tabletkach.Nie trzeba się truć jakimiś środkami.Wystarczy rozsądnie podejść do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły tabletki slimcea. Schudłam na nich łącznie 16kg przez 4 miesiące kuracji. musiałam ją przerywać przez chorobę ale i tak efekt jest bardzo zadowalający. Oczywiście miałam diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na odchudzanie wspomagane tabletkami.Wybrałam Slimunox.Do decyzji przekonałam się po przeczytaniu sporej ilości pozytywnych komentarzy Wybór okazał się trafny w końcu moja waga zaczęła spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dieta/post warzywno - owocowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w momencie gdy uświadomiłam sobie że pora się za siebie wziąć sięgnęłam po tabletki Foreverslim i od razu poczułam różnicę. Bardzo szybko powróciłam do formy i zgubiłam niechciane kilogramy przestałam mieć problemy z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam brać ostatnio tabletki Slimunox z polecenia siostry. Ona już jakiś czas temu z takiej suplementacji korzystała i jej wynik mnie przekonał – dała radę zejść do rozmiaru 38 a jak zaczynała cały proces to nosiła 42...także różnica kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N rynku mamy teraz dostep do wielu srodków które wpomagaja odchudzanie organizmu , nie sa drogie ale za to skuteczne wiem bo sama stosuje, moja historia z tymi srodkami zaczela nie dawno , probowalam stracic chociaz 5 kg niestety nie wychodziło bo jestem łakomczuchem i nie zabardzo potrafilma odmówic sb np czekolady ;( zaczełam szukac w internecie i znalazłam niby srodki cud , zaczelam od koktajli ktore oczywiscie nic nie dały i trafilam wkoncu na to http://nplink.net/vWupLvlf stwierdziłam ze zobaczymy , no i byłam zdiwiona bo o dziwko ten oto srodek przyczynił sie do utraty zbednych kg dlatego polecxam tez tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie poskutkowała zmiana diety znacznie mniejsze porcje ale jedzone częściej i Slimunox.Mogę tylko potwierdzić skuteczność tego suplementu.Dla mnie okazał sie on bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej ruchu mniej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miło wspominam dietę pudełkową z Optimal Fit, dzięki którewj udało mi się schudnąć swoje wymarzone 10kg. I to w szybkim czasie. Okazało się, że źle jadłam, ale dieta otworzyła mi oczy i teraz wiem jak jadać, aby cieszyc się już prawidłowa wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zdecydowanie potwierdzić, że te tabletki faktycznie działają, przy czym jednak musicie zwrócić uwagę na własne podejście - warto wprowadzać aktywność fizyczną i zmieniać dietę. Bez tego również schudniecie, ale efekty będą trwalsze i lepsze właśnie wtedy, gdy zaczniecie zmieniać styl życia. Foreverslim faktycznie działa, ale wymaga odpowiedniego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogła w odchudzaniu dieta pudełkowa z http://victorydiet.pl/. Przez całe życie miałam trudności ze zrzuceniem wagi, do czasu aż zaczęłam jeść regularnie 5 posiłków dziennie. Dzięki takiemu dostarczaniu posiłków organizm pozbywa się zgromadzonych zapasów bo wie, że zostaną mu dostarczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×