Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam profesjonalnej pomocy

JAKICH POLECACIE NAJLEPSZYCH DIETETYKÓW ? ( ŁÓDZ-WARSZAWA)

Polecane posty

Gość szukam profesjonalnej pomocy

Szukam profesjonalnej pomocy do zrzucenia 30 kg. Sama już nie daję rady, popadam w obłęd, mam słaba wolę, mnóstwo stresów i problemów. Potrzebuje pomocy naprawdę skutecznego profesjonalisty - najchętnie z Łodzi lub Warszawy. Sprawdzony dietetyk z doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Ty sama i babcie,ryż,woda i głogówka,ale uwaga na kalorie i minerały (b-complex,magnez ).Zamiast łyk cola lepiej łyk wody ( kalorie ).To wszystko Nie kto pomoże ,ale To nie możliwe !! mówili,ze wypiłam,ale to nie ja !!!.Dieta i rzeżbienie figury to naprawdę sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam profesjonalnej pomocy
Podbijam temat i proszę o wpisy osób, które skorzystały z dietetyka i mogą kogo polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa strzeszewska, pomogła schudnąć dwóm moim kolezankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura875
Też polecam Naturhouse na Puławskiej w Warszawie. Świetnego mają dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankapot
Zdecydowanie Naturhouse na Puławskiej 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia7676
Hej dziewczynki :) A ja wrzucam kontakt do mojej dietetyk, z którą odchudzałam się jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Z tym, że swój gabinet otworzyła na ursynowie w warszawie więc pewnie nie każda z Was będzie miała możliwość zajrzeć tam osobiście. Miła atmosfera, różne rabaty teraz będą z tego co się orientuje bo centrum działa od sierpnia. No i nie zdzierają z ludzi kasy tylko podejście bardzo indywidualne. Mają swój kanał na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=XBHs94A8FEU zobaczcie sobie wpiszcie na fejsie: Centrum Żywienia i Dietetyki Jabłuszko i sobie przejrzyjcie stronę. Jest też coś takiego jak dieta online, moja znajoma nie miała czasu przyjśc osobiście i w ten sposob schudla 12 kg w 2 miesiace :) :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia_
Dietetyk z Naturhouse na Puławskiej 1 w Warszawie. Lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla76
Oooo, widzę, że same pozytywne komentarza na temat mojego ulubionego oddziału Naturhouse, czyli na Puławskiej 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałbym żebyś poświęcił mi 3min i zapoznał się z moją historią jak schudłem 15kg w 2 miesiące bez efektu jo-jo,nie licząc kalorii i nie tracąc czasu na zakupy i gotowanie! Stosowałem już wiele diet ale zawsze efekt końcowy był taki sam...efekt jo-jo,potem kolejna dieta i znowu to samo,aż pewnego dnia trafiłem na ofertę cateringu dietetycznego przywożonego codziennie pod wskazany adres (www.lilyondiet.pl).Jeżeli nie masz czasu na zdrowe gotowanie albo nie chcesz go marnować na robienie zakupów i stanie w kuchni,a potem jeszcze na zmywanie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie (tak sobie wtedy pomyślałem i się nie pomyliłem!) A może Ty tez codziennie jesz "śmieciowe jedzenie"? Kupując pizzę,kebab albo hot-dogi na stacji ile wydasz dziennie na jedzenie 40-50zł?! No właśnie,też tak robiłem,a czy nie chciałbyś zdrowo sie odżywiać,nie marnować swojego cennego czasu i to tylko za 35zł/dzień za 5 posiłków z dowozem do domu! No pewnie że TAK! Spróbowałem i schudłem 15kg a waga od roku się ustabilizowała a catering zamawiam cały czas bo tutaj chodzi o zmianę nawyków żywieniowych na chwilę tylko na całe życie,a te wszystkie diety są dobre jak chce się zrzucić kilka kilogramów przed jakąś imprezą,dlatego zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.Nikt w Łodzi i okolicy nie zaoferuje Wam takiej usługi w takiej cenie! (Nie musicie wierzyć - sprawdźcie sami w internecie). Najważniejsze,że zgubicie zbędne kilogramy,zaoszczędzicie dużo czasu i NIE WYDACIE WIĘCEJ niż normalnie. Oferta 35zl/dzien tylko po podaniu kodu rabatowego:HUGO ,normalna cena jest wyższa.Jeżeli nie jesteś pewny czy to oferta dla Ciebie to możesz zamówić zestaw próbny na 1 dzień tylko za 25zł! Dodatkowo zawsze możesz skonsultować się ZA DARMO z dietetykiem. Jeżeli możesz to przekaż tą wiadomość najbliższym osobą,które mogą być zainteresowane zmianą swojego życia już dzisiaj! Dzwoniąc na numer 723 062 281 proszę o podanie kodu rabatowego: HUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście mogę polecić jednego z niewielu skutecznych dietetyków w Warszawie, a paru już wypróbowałam... Mikołaj Choroszyński z poradni Bdieta jest pasjonatem, ponadto jest też psychodietetykiem i pierwszym w Polsce Gastrocoachem. Jest ciepłą i miłą osobą, prawdziwy towarzysz zmian. Gorąco polecam! :) Dietetyk@bdieta.pl bdieta.pl/ http://dietetycy.org.pl/mikolaj-choroszynski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlusiaJuzNie
W Warszawie na Puławskiej tylko NaturHouse. Mają najlepsze diety i z nimi to zdrowe odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sifika
Ja byłam w Naturhouse na Puławskiej i śmiało mogę polecić, dużo mi tam ubyła dzięki nim:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orrta
Ja byłam w NAturhouse na Puławskiej, postępując zgodnie z ich instrukcjami schudłam 16kg i uzyskałam efekt o jakim marzyłam. Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Łodzi to Pani Alicja Olszówka - Skosztuj Zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottoota
Naturhouse na Puławskiej - tutaj wiedzą, co robią, radzą sobie z ciężkimi problemami w przenośni i dosłownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skandaliczna reklama naturhause na Pulawskej juz wiadomo,ze trzeba omijać dużym łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej pooglądaj sobie filmiki Michała Karmowskiego, jest kulturystą, i po jego sylwetce wie chlop co robi na pewno jego wiedza przekłada się na sylwetkę! nie wydasz kasy na gucio warte wizyty u dietetyka (który Ci powie nie jedz ziemniaków bo są szkodliwe i od nich się tyje-hehe co jest mitem), tylko poświęć czas na obejrzennie jego filmików na yt gwarantuje Ci że będą efekty ja tak zaczęłam swoją przygodę z odchudzaniem i moge się teraz pochwalić na prawdę fajna zgrabna sylwetką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Warto zastanowić się nad wyborem psychodietetyka bo podchodzą oni do tematu odchudzania bardziej kompleksowo. Wiem, że bardzo dobrzy w swojej dziedzinie są specjaliści z http://twojcel.eu/dietetyk-gdynia/ Jeśli skorzystasz z ich pomocy, to na pewno uzyskasz taką pomoc, jaką potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego dietetyka znajdziesz tu http://www.med-expert.pl/kontakt . Ja widze juz u siebie efekty i wcale nie chodzę głodna. Dieta jest tak dobrana że zawsze mi smakuję to co sobię robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truqpo
Naturalnie naturhouse na Puławskiej 1 Dla mnie najlepsi specjaliści, już mam trochę doświadczenia w tym zakresie i dopiero teraz skończyło się to pełnym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio u p.Kaji w salve na łagiewnickiej. Przemiła osoba, jest psychodietetykiem i żywieniowcem. Otwarta, szczera i nie robi złudzeń że się schudnie szybko i bez efektu jojo, jak mówi - nie jest czarodziejem - woli naturalnie bez suplementów zalecić dietę na której chudnie się powoli, regularnie i zdrowo, przy tym bardzo wspiera. Ja jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie jest cudowna dietetyk - Małgorzata Krukowska. nie to, żeby cuda robiła, ale na i po diecie człowiek czuje się i wygląda cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dietę online http://dieta-lux.pl/44535 .Schudłam na niej 10 kg w ciągu 2 miesięcy a poza tym jest bardzo tania w porównaniu z wizytą u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×