Odpowiedz na ten temat

JAKIE TABLETKI NA ODCHUDZANIE POLECACIE?

• danama 2013.07.26 [12:03]
    Takie z reklamowanych Linea asystor slim itd moze jakies jeszcze inne? Bardzo proszę o poradę
  • grosia:) 2013.07.26 [15:42]
    therm line
  • _Paulaa_ 2013.07.26 [22:21]
    Ja również polecam Therm line II usmiech.gif
  • gość 2013.07.27 [09:36]
    żadne tabletki ci nie pomogą schudnć gdyby tak było nie było by grubych ludzismiech.gif
  • gosc,88 2013.07.27 [14:18]
    therm line 2 ja nie m oge bo mam kolotanie serca itp
  • Maniolka 2013.08.06 [17:58]
    Stosowałam kiedyś tabletki z L-karnityną. Szczerze mówiąc nie wiem czy mi pomogły, bo byłam na diecie i dużo ćwiczyłam. Chciałam szybko schudnąć dlatego pokusiłam się o tabletki na odchudzanie. Efekt osiągnęłam ale nie wiem ile było w tym udziału L-karnityny.
  • siemkaaa 2013.08.07 [10:07]
    ja stosowalam rozne i nic
  • Osełka 2013.08.08 [20:05]
    U mnie bardzo pozytywny wynik przyniósł Foreverslim Waga spadła o ponad 10kg
  • Maniolka 2013.08.12 [17:57]
    Jeśli chodzi o L-karnitynę to znalazłam taki artykuł:
    http://yanse.pl/component/k2/item/47-czy-l-ka rnityna-jest-fat-loos-agentem-?
    Okazuje się, że nie koniecznie może nam pomóc.
  • gość 2013.08.12 [20:18]
    weź wypieprzaj z tym meizitangiem, już nie jedna się po tym przekręciła!!!!!!
  • BeauTy83 2013.08.14 [16:45]
    Podpisuję się pod stwierdzeniem, że tabletki nie odchudzą, ale jeśli regularnie ćwiczysz i modyfikujesz złe nawyki żywieniowe, to suplementy, jak najbardziej usmiech.gif Suplementy, bo tabletki odchudzające albo nie istnieją, albo są bardzo groźne! L-karnityna dla osób aktywnych, jak najbardziej usmiech.gif Dla tych, którzy nie mają czasu na regularne wizyty na siłowni, basenie czy na maratony, polecam jednak zieloną kawę. Ja stosowałam oba suplementy i jestem zadowolona, a waga nie rośnieusmiech.gif Trzeba jednak pamiętać o ruchu i zbilansowanej diecie, bo same wspomagacze nie odchudzą!!!
  • Olcia Dubicka 2013.08.21 [16:54]
    Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów oczko.gif A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw oczko.gif Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów oczko.gif Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.
  • gość 2013.09.18 [12:54]
    Witajcie dziewczyny, niestety od dawna borykam się z nadwagą i od czasu do czasu wspomagam się różnymi specyfikami na odchudzanie. Bez dwóch zdań kiedyś najlepsza i najłatwiej dostępna była merydia. Teraz jest cała masa preparatów na bazie subitraminy, ale niestety o różnej skuteczności i z dziwnymi działaniami ubocznymi. Ostatnio skusiłam się i kupiłam prosto od producenta xiyouji qingzi capsule 5 opakowań czyli 100 tabletek (nie można było mniej.) Zażyłam 10 kapsułek i efekt odchudzający był fajny, niestety strasznie bolała mnie głowa i musiałam je odstawić. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany odkupieniem reszty czyli 90 kapsułek to odsprzedam je za cenę 150zł. Tabletki na pewno są oryginalne i działają, jeżeli ktoś po subitraminie nie ma problemu z bolącą głową to warto spróbować. Noa0@op.pl.
  • Paulaaula 2013.11.28 [12:56]
    Ja brałam ForeverSlim (kupiłam na promoslim.pl) Z tem, że to suplement diety wspomagający odchudzania, bo nie wiem co masz na myśli pisząc tabletki na odchudzanie...
  • gość 2014.01.15 [10:50]
    a ja polecam zieloną kawę. tylko taką prawdziwą a nie jakiś badziew. zamawiałam w sklepie piekna24.pl . testowane i działa.
  • ChoraZmora 2014.02.11 [19:26]
    Ja porponuje slimcea. Działa i jest przedewszystkim naturalne. Zarzywanie nie boli, bo łykamy i chach, żadnych smaków nic;D Dodatkowo są zabójczo skuteczne. Ręcze za nie głową;]
  • gość 2014.03.10 [14:05]
    slimcea działają świetnie ale POD WARUNKIEM utrzymania diety.
    jeśli będziecie to przestrzegać to zauważycie efekty oczko.gif
  • Garcia79 2014.04.09 [12:11]
    Dieta+Treningi(nie jakieś jak dla Spartan)+Slimcea= w moim przypadku 8 kg w 3 miesiące usmiech.gif Dziewczynki warto usmiech.gif
  • gość 2014.04.10 [18:48]
    Same tabletki nie załatwią sprawy. Jeśli już zażywać suplementy to takie, które wzmocnią organizm i zapewnią solidną porcję cennych składników. Tylko wtedy mamy szansę, że po schudnięciu nie zaczniemy mieć napadów głodu, bo organizm będzie się domagał składnikw, których go pozbawiliśmy w czasie odchudzania.
    Hitem ostatnich miesięcy jest spirulina i chlorella.
    Nawww.cali.pl możecie kupić w dobrej cenie i poczytać więcej na temat ich działania.
  • Aktywan 36 2014.04.11 [14:09]
    Podziwiam jaski które napatrzą się na reklamy kupują suplement i łykają i czekają na cud nić nie robiąc. TAK SIĘ NIE DA! W ten sposób nie osiągnie się żadnego celu. Ja schudłam 7kg w dwa miesiące. Owszem stosowałam suplement Ultra Slim który znalazłam nawww.najlepsze-suplementy24.pl jednak podstawą było ograniczenie jedzenia i ruch. Z powodu braku czasu nie chodziłam na siłownie, aerobiki czy basen. Jednak starałam się jak najwięcej ruszać spacery, rower itd. Jak widać można osiągnąć wymarzony cel w dość krótkim czasie. Polecam
  • Fabiś 2014.05.28 [12:15]
    Też brałam tabletki simcea, 11 kilogramów w dół w okresie trzech miesięcy mówią same za siebie usmiech.gif
  • gość 2014.06.11 [15:36]
    Pewnie o wiele lepsze, slimcea naprawdę działa znacznie mocniej przy ćwiczeniach i dobrze dobranej diecie, sama wiem to po sobie
  • Robinka89 2014.06.25 [13:40]
    W pełni możecie zaufać slimcea, naprawdę warto ją zamówić i korzystać usmiech.gif w 3 miesiące schudłam 8 kilogramów,, diete miałam no ale... mam słabą asertywność no i od czasu do czasu biegałam
  • Scenadrenaż 2014.07.17 [13:50]
    ja miałam trochę lepszy efekt w 3 miesiące z slimcea bo schudłam 11 kilogramów, oczywiście bardzo mocno pinowałam swojej diety i często chodziłam na siłownie
  • gość 2014.07.29 [14:11]
    Ja ze swojej strony mogę polecić Foreverslim.Tabletki w połączeniu z dietą przynoszą rewelacyjne efekty.Jeżeli człowiek trzyma się zasad kuracji nie ma siły żeby nie schudnąć.Mi to się udało w trakcie całej kuracji schudłam 16 kg
  • gość 2014.08.06 [11:27]
    mi przy ćwiczeniu raz na jakiś czas, i diecie której średnio się trzymałam biorąc tabletki slimcea, udało się schudnąć 14 kilogramów.
  • gośćQ 2014.08.29 [21:15]
    Moja koleżanka stosowała Asystor Slin, nie mniej u niej efekty bardzo słabe, nie wiem czy nie byłyby takie bez tego środka. Z tego co widzę, to wiele osób na forum poleca ze względu na skuteczność środki o nazwie Slimcea i Foreverslim, wiec nie wiem czy jeden z nich nie byłby lepszym wyborem
  • gość 2014.10.28 [16:56]
    To są chyba dwa dobre suplementy, ja aczkolwiek na temat jednego znich się moge wypowiedzieć, mianowicie slimcea, jak na mnie zadziałała super
  • gość 2014.12.29 [15:21]
    Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.
  • gośćlajonel 2014.12.29 [18:50]
    Oczywiście że dieta i ćwiczenia to podstawa, ale warto je także czymś wspomagać, ja osobiście do tego wybrałam Foreverslim, i nie żałuję tego wyboru, przyniósł mi taki efekt jakiego się nie spodziewałam a tym bardziej nie uzyskałabym tego bez jego stosowania, schudłam 12 kilogramów w przeciągu 3 miesięcy
  • nice G 2015.01.06 [13:35]
    Ja z początkiem roku zamówiłam suplement Slimcea skłoniła mnie pozytywna opinia o nim. Biorę od kilku dni i jestem na niskokalorycznej diecie jak na razie zgubiłam 1 kg ale to dopiero początek. Z niecierpliwością czekam na lepsze rezultaty.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...