Odpowiedz na ten temat

Jedyny niezależny ranking tabletek na odchudzanie

• gość 2017.09.07 [17:18]
    co najlepiej odchudza?
  • Ewelinnna8 2017.09.07 [17:20]
    8000 internautów zagłosowało na najbardziej skuteczne tabletki na odchudzanie, wyniki przedstawiono na http://rtno.pl
  • gość 2017.09.07 [17:21]
    Rzeczywiście african mango jest skuteczne, próbowałam kilku rodzajów suplementów na odchudzanie, ale african działa mega!!!
  • gość 2017.09.07 [17:24]
    Najlepiej stosować zbilansowaną dietę, ja ostatnio pije koktajle odchudzające i schudłam już 8 kg. Przepisy biorę z bloga http://fitynka.pl/koktajle-odchudzajace/
  • gość 2017.09.08 [02:10]
    słuchajcie te wszystkie tabletki bez recepty nie działają. żeby schudnąć trzeba mieć dobre tabletki na odchudzanie dostepne wyłącznie na receptę bo sama dieta nie czyni cudów jeśli ma się nadwagę.
    Leki które naprawdę działają są dostępne wyłącznie na receptę
  • gość 2017.09.08 [02:12]
    a takimi preparatami są m.in.
    Mysimba
    Adepend
    Naltex
    Zyban
    Wellbutrin XR
    Xenical
    Adipex (w aptekach w Czechach)
    Tenuate Retard (w aptekach w Niemczech, Anglii)
  • gość 2017.09.08 [02:14]
    wszystkie te leki na odchudzanie są dostępne na receptę.
    Mogę sprzedać recepty na leki odchudzające ( w tym na Tenuate Retard i na inne leki dostępne za granicą) bo mam znajomego lekarza który mi zawsze przypisze.
    mój e-mail: stanko.malgorzata02@ wp.pl
  • gość 2017.09.08 [10:15]
    Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.
  • gość 2017.09.11 [10:01]
    wiesz, że te leki są zakazane w Polsce? Sprzedaż a tym bardziej lewe recepty są karane. Zawierają one pochodną amfetaminy, fakt schudniesz, ale kosztem zdrowia. Wolę naturalne suplementy jak https://amlanforte.com , do których trzeba włożyć trochę swojej pracy a efekty na pewno zaskoczą. Można schudnąć bez łykania tego dziadostwa
  • gość 2017.09.12 [10:34]
    Ja też stosowałam Slimunox i moim zdaniem, patrząc na efektu jakie miałam przed i po zastosowaniu tego środka to obecnie odchudzanie bez wspomagania suplementem nie ma po prostu sensu
  • gość 2017.09.12 [14:58]
    do 10:01 Te leki nie są zakazane w Polsce. Mysimba Adepend Naltex Zyban Wellbutrin XR Xenical nie są zakazane w Polsce ponieważ te właśnie leki są w polskich aptekach. Zatkało? a jeśli ktoś ma powiedzmy kilka recept od lekarza na leki odchudzające z apteki to może je "odstąpić" komuś za np. paczkę czekoladek lub za jakieś pieniądze i nie jest to karalne bo nikt nie udowodni że ktoś odstąpił komuś receptę za pieniądze czy za paczkę czekoladek
  • gość 2017.09.12 [15:15]
    sluchajcie te wszystkie suplementy diety nie dzialaja nie schudniecie po tym nie badzcie tacy glupi. najlepszy sposób na schudniecie to ******cwiczenia fizyczne i dobre tabletki na odchudzanie od lekarza, na recepte
  • gość 2017.09.12 [15:23]
    nie wciskajcie ludziom takich drogich suplementów jak Slimunox. 1 opakowanie kosztuje az 159zl a efektów i tak nie bedzie bo to jest tylko suplement który nie ma konkretnie działających skladników http://www.slimunox.pl/ ci którzy polecają Slimunox na forum to sprzedawcy Slimunoxu
  • gość 2017.09.12 [16:27]
    [10:01] lekiem zawierającym pochodną amfetaminy jest Adipex (w aptekach w Czechach) a leki takie jak Mysimba
    Adepend
    Naltex
    Zyban
    Wellbutrin XR
    Xenical
    nie zawierają pochodnych amfetaminy tylko naltrekson i bupropion
  • gość 2017.09.12 [16:29]
    Mysimba (bupropion + naltrekson) - tabletki o przedłużonym uwalnianiu jest najlepsza. jesy droga bo około 400zł i na recepte
  • gość 2017.09.13 [12:09]
    Adepend - jest stosowany w ramach ogólnego programu leczenia alkoholizmu w celu zmniejszenia ryzyka nawrotu choroby, jako lek wspomagający abstynencję oraz zmniejszający potrzebę napicia się alkoholu („pragnienie”). - nie odchudzanie
    Naltex - Chlorowodorek naltreksonu stosuje się w skojarzeniu z innymi lekami lub innymi metodami leczenia, aby pomóc pacjentom uzależnionym od narkotyków, takich jak heroina (opioidy), przezwyciężyć uzależnienie. Jest on również wskazany jako lek wspomagający utrzymanie abstynencji w leczeniu uzależnienia od alkoholu. - nie odchudzanie
    Zyban - Leczenie uzależnienia od nikotyny.
    Wellbutrin XR Preparat jest wskazany do leczenia dużych epizodów depresyjnych.
    Jedynymi lekami, które służą do odchudzania jest Xenical i mysimba. Owszem podane powyżej posiadają substancję, która jest w lekach odchudzających ale ich zastosowanie jest inne. Nie wiem czy wiesz dlaczego tylko lekarze mogą wypisać recepte. Tylko on może stwierdzić czy dana osoba nie będzie miała powikłań po zastosowaniu leku. Rozdawanie recept lub ich sprzedarz za tabliczkę czekolady jest karalne bo nie masz uprawnień do tego. Jeżeli coś się stanie osobie która odkupiła od Ciebie receptę Ty ponosisz winę i uwierz mi, że dojda do Ciebie.
  • gość 2017.09.15 [07:03]
    Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.
  • gość 2017.09.20 [19:01]
    Po ciąży zostało mi 15 kg nadwagi.Jak sobie pomyślałam że na diecie musiałabym być co najmniej pól roku to jakoś mi się nie fajnie robiło.Koleżanka namówiła mnie na kupno Foreverslimu miałam robić za królika doświadczalnego.Wiedziałam że nie ma tabletek cud więc zmieniłam nawyki żywieniowe dołączyłam Foreverslim i takim sposobem schudłam już 9 kg.
  • gość 2017.09.24 [19:13]
    Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.
  • gość 2017.10.29 [22:59]
    jesli chodzi o ranking tabletek na odchudzanie to nie ma tak naprawde niezaleznego rankingu, poniewaz zawsze ktos za tym stoi, albo ma w tym interes, aby kupic taki a nie inny produkt... Moim zdaniem nalezy weryfikowac samemu na podstawie poszczegolnych składników suplementu usmiech.gif i nie bede polecac zadnego z nich bo nie jestem tutaj od ich reklamowania, radze poszukać samemu np. tutaj: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/od chudzanie-i-dieta/ macie dosc sporo wymienionych tabletek na odchudzanie, warto naprawde poprzegladac suplementy pod katem składnikow i ocenic troche samemu i nie wierzyc w slepo w te jakies rankingi...
  • gość 2017.10.30 [11:54]
    jestem takiego samego zdania, mnie natomiast przekonał producent vital progres. Mają w swojej ofercie spory wybór, sama stosuję jeden z nich i jestem zadowolona z efektów

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...