Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

In_Your_Eyes

Jedz aby żyć, a nie żyj aby jeść

Polecane posty

💤 Zapraszam wszystkie kochane moje kobitki 😘 ze starego temaciku jak i nowe chętne,które chca schudnąć,chcą poprawić swoja sylwetke jak i zmienić coś w obecnym życiu ;) Zmiana image\'u to pierwszy krok by coś zmienić :) Kobiety zacznijmy sie cieszyc życiem mimo naszych kilogramów :) Nie pozwólmy by przytłaczały nas, by niszczyły nam życie ... nie pozwolmy by przez kilogramy uciekały nam chwile jak nie zapisane kartki w kalendarzu ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
🖐️ 166cm 60kg :o a jaki masz plan na dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma plan własny,bo na kazdego działa co innego :) Ja proponuje warzywa na patelnie gotowane na wodzie z łyzeczka kucharka ,kefiry z Piatnicy 0% ,otręby,mało owoców i duuuuzo wody mineralnej Ograniczyc tłuszcze a węgle do zera Dieta nie wiecej niż 1000 kcal ;) Wiecej informacji na starym topicu \"10 kg do lipca, dla zmotywowanych...\" Tam zaczynałysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowa_dziewczyna
hej hej! Melduje się Taboo pod innym nickiem, mam nadzieję, że się przyzwyczaicie :) Dziś czeka mnie mały wypadzik, więc jedzonko bedzie raczej biwakowe- moje chłopcze zabiera mnie w dzicz ;) także wracam jutro, a potem zabieram się za ścisłą kontrolę, bo ostatnio były wakacje od rygoru :o No to czekamy na resztę kobitek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowa_dziewczyna
Ojj później się zaczernię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1
jeśli można to się przyłącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również sie przyłącze mój plan 10 kg mniej , dieta 1000 kcl, duzo warzyw, owoce, woda, rower i ćwiczenia... na basen się wsstydze iść:O może jak mi się troszke figura wysmukli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowa kto się
bawił twoim nickiem, nie widzę złośliwego wpisu. może moderator go juz usunął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej śa dwie czarne przypadkowe :O Ja tez od jutra :) i tez mam nadzieje ze w sierpniu nei bedzei potrzebny Nie wiem jak Wam ale mi napewno nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a Wy jadacie o stałych porach ? Jesli tak, to proszę napiszcie mi co, o jakich godzinach i kiedy najlepiej zjeść słodką przekąskę. Domyślam się, ze max tak do 14:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkie cuś najlepiej zjeśc na sniadanie ;) Ja jem hm w sumie nieregularnie ale sniadanie tak mniej wiecej 8.00 lub 9.00 zalezy jak wstane bo czasem to nawet o 6.00 :O POtem cosik na obiad to gdzie stak 14.00 a ostatni posiłek to przed 19.00 choc wskazane jest ostatni posiłek zjesc o zachodzie słonca :) dziwczyny musimy si estarac w miare jadac regularnie zeby trwaienie jakies było no i zeby przemiana materii nie zwalniała :) Jesli ktos wie cosik wiecej na ten temat to piszczie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ost. o zachodzie słońca ??? O tym nie słysdzałam. A wiesz dlaczego ?Myślałam, że przy diecie odchudzającej tak do 18:00 ostatni posiłek. Ja zazwyczaj jem później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zimie sie je do 18 a w lecoe ostatni posiłek o zaczodzie słonca poniewaz to jest zgodne rytmem biologicznym człowieka Cos takiego chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie póki co dobrze, zjadłam na razie tylkośniadanie i głodu nie czuję,ale też jest taki upał, że jesc sie nie chce tylko pić. Postanowiłam jesć jak bede naprawde głodna, a nie z inncy powodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja dziś przed południem jadłam pizzę :P ale to nie był mój pomysł ;) ile moze mieć kcal taki jeden kawałek pizzy ? Oczywiście nie zjadłam jej całej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narathiel
hej dziewczynki :*:* Podoba mi sie ten temat....przynajmniej nie wpadne z depresje,ze nie udalo mi sie 10 kg do lipca:P Kupilam sobie nowy dresik do cwiczen...dwa rozmiary mniejszy niz miesiac temu :P:P:P:P Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 gr pizzy zalezy tez jakiej ma ok 250 kcal mysle ze taki kawałek to napewno ma wiecej ;) Narathiel gratuluje :D Ja mam za soba 350 kcal ;) i to na tyle bo taki bebech mam ze wiecej nic juz nie da rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
350 kcal ? To mało, a pisałaś to o ok. 16:00. In Your Eyes, czy stosujesz dietę 1000 kcal na codzień ? Gratuluję Narathiel ! :) Wiedziałam, że pizza jest kaloryczna, ale nie, że aż tak :( A orientujecie się może ile kcal może mieć jeden gofr, no bez bitej śmietany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski;)ja juz po sesji :)siedze sobie w domu i pracuje, niestety w sklepie spozywczym, wiec wszystko kusi, ale jezdeze do pracy rowerem, 6 km w jedna strone, wiec moze uda sie wytrzymac jakos wakacje w domu, zobaczymy....pozdrowienia dla Was;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj tak wyszło :) bo rano na sniadanie zjadłam bardzo odzywcza rzecz a i postanowiłam ze bede jesc jak mi zacznie burczec ssac no po prostu jak bede głodna a ze nic takowego sie nie działo zjadlam ot tak :) i tyle mi wyszło A rano zjadłam 50 g mleka odtłuszczonego w proszku ok 200 kcal Znajoma polecam jesli masz o chote na cos słodkiego to jedz to mleka zapycha maxymalnie A 1000 hmm staram sie do 1000 Czesciej jest to mniej bo tak 700 800 w tym duzo warzyw bo one zapychaja a 1000 mi wychodzi i powyzej wtedu kiedy zjem cos zakazanego ;) Kolikoli no nareszcie si epojawiłas Łaplas sobie prace ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musze sie pochwalic :D mierzyłam dzis spodnie w które nie mogłam wejsc od ponad hmm roku?? Moje ukochane biłae spodnie WLAZŁAM W NIE !!!! {cool] Co prawda opinaja sie i nie leza tak super jak przy moich 44 kilach ale bede dazyc do tego by były luzne :) Dzis odnalazłam swoja motywacje podczas kupowania róznych stringów majciorków i cyconoszy :) Az si echce odchudzac i widziec jak nowa bielizna ładnie lezy :) TYlko cholera 70D mnie przeraza :O ile ja si estanikow namierzyłam za nim kupiłam Wyobrazcie mnie sobie z takimi balonami przy 154 wzrostu :P I tym miłym akcentem ide spiochac ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narathiel
In_Your_Eyes noooo tak dalej trzymaj,a biale spodzienki spadna Ci z tylka:P Gratulacje:) Ah jak mi sie marza biale spodnie.... Ale to dopiero za...10kg:P Bylam dzisiaj na silowni i wlaczylam bierznie i nie umialam wylaczyc i musialam przez to biegac ponad 30 minut na najwiekszym obciazeniu...z 5 kg na pewno przy tym polecialo:P:P:P Mam nadzieje,ze jutro w ogole wstane:) Wielki grzech za mna chodzi...wszedzie widze czipsy..snia mi sie po nocach:P nie wiem,ale jakos bez slodkiego moge zyc,a bez czipsow jest mi zle=/ kocham wszystko co slone,a nie pamietam kiedy ostatni raz widzialam solniczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×