Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieńka93

Jesienne odchudzanie! Zaczynamy od października! Zapraszam chętne Panie

Polecane posty

Gość Kasieńka93

Coś o mnie: 24 lata, 75 kg. I cel: 70 II cel: 6 z przodu :) Na razie tyle. Będę na diecie 1500 kcal. Pudełkowej zapewne. Zapraszam do wspólnego wspierania się, razem możemy WSZYSTKO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie stać na diecie pudełkowej muszę gotować dziecku i mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ja jestem singielką :) Ale nie chodzi o tę samą dietę a o wspólne odchudzanie, rady i motywowanie do ćwiczeń na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Na razie zbieram ekipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od teraz. 30 września pochloniesz resztę słodyczy które masz w szafce żeby:"najeść się na zapas" więc bez sensu :) po co czekać jeśli 1 października będziesz o tydzień do przodu z odchudzaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka93
W moim mieście nie ma diety więc czekam do października a wtedy wracam na studia do dużego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz tydzień przed dieta zacZąć zdrowo jeść żeby się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby masz rację ale wolę jednak od października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_slim
dolaczam moze nie od 1 pazdziernika a od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Zapraszam :) napiszesz coś więcej o sobie? Jaka waga? Jaka dieta? Cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_slim
Mam 25 lat i 75 kg. Moim celem jest wazyc 55kg... nigdy tyle nie mialam bo zawsze bylo ich za duzo... Przzeszlam przez wiele prob. to 75 kg byla juz wczesniej moja najwieksza i jedyne duze cyferki na wadze. nie liczac 81 kiedy to 10 tyg temu wazylam w dniu porodu. dieta mz plus stepper i oduczyc sie podjadania miedzy posilkami i pic duzo wody. Damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
To jesteśmy podobne, podobny wiek i kg :) Ja najwięcej ważyłam 80kg i to był dla mnie szok :O Też zawsze byłam grubsza, moja waga utrzymywała się w okolicach 65kg a potem przyszła studniówka i chciałam schudnąc, przechodziłam drakońskie diety i teraz mam...jojo i rozwalony metabolizm. Idę tez w październiku do endokrynologa bo tarczyca szwankuje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 6055
Hej:) ja też, ja też:) :) wiek 25, wzrost 172,waga 60 cel 55 do końca roku na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 6055
Zaczynam już dziś, 1300-1500kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_slim
powodzenia nam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_slim
hej wam. Dzis pierwszy dzien nie wazylam sie bo dostalam @@ ... a to zaawsze wplywa na cyferki. Takze obstawiam na ok 75kg... <<<>>> Oczywiscie trzymam za nas mocno kciuki. Co bedziecie cwiczyc? Moja dieta tez obstaje prawdopodobnie na ok 1500kcal. Chcialam liczyc je i czasem naprawde dobrze mi szlo ale ogladalam rozne filmiki na yt i stwierdzilam ze bede sluchac mojego organizmu i kiedy tak naprawde domaga sie jedzenia, w miedzy czasie popijam "duzy" kubek zielonej lub czerwonej. Jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Miśka 6055, witamy i zapraszamy :) Ale tej wyjściowej wagi to Ci okropnie zazdroszczę ❤️ be_slim, ja trenuje pole dance więc to na pewno :) tylko muszę wyjść z kontuzji. Dodatkowo trening rehabilitacyjny i praca 2 razy w tygodniu ciągle na nogach taki mój plan :) a i jeszcze codziennie deska :) Nigdy nie ćwiczyłam ani z Chodakowską ani z Mel B, jakoś ciężko mi się samej zmobilizować, potrzebuj***ata nad sobą :D Ja do diety będę pić herbate/mięte/kawe, wszystko oczywiście bez cukru. Zielonej czy czerwonej czy wody nie lubię. Co myślicie o spalaczach tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 6055
Kasieńka ja też trenuję pool dance:) do tego od października zaczynam raz w tygodniu siłka i raz basen:) czyli aktywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_slim
Hej wam. Waga podczas @@ to 74,7. Wlasnie wróciłam z maluszkiem od kontroli. Na szczęście wszystko jest dobrze. :) :) Pozdrawiamy. I biore się za herbatopicie. Jeśli chodzi o spalacze... to jakie konkretnie masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Miśka 6055, ale super! :) Długo już trenujesz? Ile razy w tygodniu? be_slim, czyli zejdzie Ci pewnie z pół kilo :) To dobrze że dobrze :) czyli teraz nic tylko pilnować diety. Zdecydowałas się na jakieś ćwiczenia? Nie znam się na spalaczach, tak sobie fora różne czytam i się nad nimi zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_slim
Jutro chyba wystartuje z ćwiczeniami jak dam rade, dieta to mz a dzięki piciu nie dojadam do pełnego żołądka... jak zawsze. <<<>>> pamiętam ostatni raz wage 75 kg miałam 5 lat temu... wzięłam wtedy sie za diete "nijaka" ze tak powiem... i w dwa tyg spadlo 5 kg <<>> drugi start dietowy zaczynalam z waga 69 wtedy schudlam 10 kg w dwa mce cwiczac duzo na steerze i trzymalam diete mz i do tego z racji swojej nieswiadomosci diete 8h... oczywiscie pilam duzo picia by nie dojadac dokladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 6055
Od marca, 2 razy w tygodniu:) chociaż przez ostatnie dwa miesiące było tylko raz:)ale od października będzie dwa:) ja na suplementch się nie znam, zawsze je hakowy omijałam. Uważam że dieta i ćwiczenia robią najwięcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Ja to już 2 lata temu zaczęłam trenować :) Ale miałam trochę przerwy, kontuzje niestety :( Jak tam dzisiaj dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 6055
Ja tak sobie, zawsze słodkiego coś zjem bo bez tego ciężko mi. Kasieńka ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Ja tak nie mogę, muszę całkiem wyeliminować słodycze abym się na nie nie rzucała :( uzależnienie. Niestety ale tylko 165cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę - krótko i na temat - tak naprawdę nie ważne ile żrecie, ważne ile spalacie (kalkulujcie sobie sami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa22
Część dołączam się laski do was waze 60/167 a cel mój to 54 ... W planie dieta 1300 i ćwiczenia 30 min dziennie 3 mam kciuki za was i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , brawo! Nobel w kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×