Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanek

Kasza jaglana wysusza śluzówki?

Polecane posty

Gość Hanek

Witajcie postanowiłam zacząć detoks jaglany i już pierwszego dnia bardzo źle się czułam, dolegliwości jakby było mi słabo, wzdęcia nudności....od lat zmagam się z suchą śluzówką buzi i gardła i mam wrażenie że po jaglance mi się to nasiliło....czy to możliwe? ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, żeby wysuszała pewnie masz te wszystkie dolegliwości dlatego, że organizm się oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mózg wam oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanek
do gościa z 3.12, 16.33 - chyba niestety szkodzi mi, to dziwne, ale znalazłam wiarygodne źródło, że 30 % nietoleruje jaglanki mimo, że jest taka zdrowa, odstawiłam i powoli następuje poprawa, a było masakrycznie, mdłości, zawroty, słabość...wg mnie nie była to słabość z oczyszczania, ale dziękuje "-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto pić dicopeg 10g, który oczyszcza organizm i który w sposób naturalny reguluje pracę jelit. Nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach. Dlatego jest w pełni bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dziennie wody pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie o medycynie chińskiej, tam znajdziesz wskazówki na twoje problemy. Ja wiele problemów rozwiązałem, zapobiegłem dzięki starożytnym mądrościom. Generalnie powinnaś unikać pokarmów, które wysuszają organizm. Widocznie kasza jaglana się do nich zalicza. Pij więcej mleka, spożywaj więcej surowej oliwy np w sałatkach, miodu, śliwek, suszonych owoców, białego ryżu. Te pokarmy w medycynie chińskiej uważane są za nawilżające organizm. Poza tym oczywiście pij dużo wody, najlepiej ciepłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanek
Dziękuję za rady, własnie ostatnio spożywam te pokarmy, ale to tak samoistnie wyszło........zrobiłam test nie nietoleracje pokarmowe i mleko nie najlepiej, ale olej lniany, sliwki, ryż....dziękuje....a kasza jaglana bardzo wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×