Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kredyt na dowód

Polecane posty

Gość gość

Pożyczki w 15min na Twoje konto http://kredyt66.pl od 100zł do 20 tyś zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przedstawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak
Chcąc zaciągnąć pożyczkę, nie mając wystarczającej zdolności kredytowej na kredyt w banku dobrze jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej, która jest nisko oprocentowana i której spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Jednym z portali, który specjalizuje się w ich udzielaniu jest opisany na http://kutno.net.pl/artykuly/lifestyle,pozyczki-pozabankowe-ich-najwazniejsze-zalety-i-cechy,90054.html portal CONCASH.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka30
Ja jestem zdania, ze jak już brać kredyt to w banku a nie chwilówkę. Warto porównać jakie RRSO jest w takich pożyczkach prywatnych. I choć przez chwilę się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilówki to RRSO mają masakrycznie wysokie. Faktycznie lepiej wziąć kredyt w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze opcja pośrednia, czyli pożyczki ratalne - wygląda wszystko tak samo jak w banku, wpłaty są rozłożone nawet na 24 miesiące więc spoko. Jedną z takich firm jest np. www.aasapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka30
To też dobra opcja. Ale czy kredyt, czy pożyczka ratalna to zawsze coś co się spłaca i wiąże się z oprocentowaniem. Na Finase.Rankomat można sobie zobaczyć dokładnie w jakich bankach jaka jest wysokość oprocentowania i ile trzeba oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę pozostawić numer telefonu na mail mateuszmstwro.pl Proszę w mailu opisać potrzebę tak jak tutaj lub wkleić link do tego posta. Poniżej kilka informacji o mojej skromnej osobie. Od prawie 10 lat pracuje na stanowiskach kierowniczych w sektorze finansowy - bankowym i pozabankowym. Na swoim koncie mam między innymi nadzorowanie projektami opartymi o inwestycje na rynku kapitałowym (NYSE - New York Stock Exchange)) czy uczestnictwo w aktywnej sprzedaży obligacji korporacyjnych polskich spółek. W swoim portfolio posiadam również dostęp do atrakcyjnych działek budowlanych w TOPowych lokalizacjach - Mazury, Zakopane, Warszawa,itd oraz do inwestycji w condo i apart hotele. Jestem w stałym kontakcie z inwestorami, którzy mogą udzielić finansowania, wejść do spółki czy zainwestować w Start Up. Pomagam również wszelkich rodzajach finansowania indywidualnego i firmowego,min: * kredyty gotówkowe * pożyczki gotówkowe długoterminowe (również z negatywnymi wpisami do baz i komornikiem) * pożyczki krótkoterminowe * kredyty obrotowe * kredyty inwestycyjne * kredyty/pożyczki pod zastaw nieruchomości/pojazu Mogę również skojarzyć Państwa z firmami, które pomogą w: * wszelkich ubezpieczeniach * kredytach hipotecznych Jeśli masz jakiekolwiek zapytanie w sprawie szeroko pojętego rynku finansowego proszę zostaw kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę pozostawić numer telefonu na mail mateuszmstwro.pl Oddzwonię ! Proszę w mailu opisać potrzebę tak jak tutaj lub wkleić link do tego posta. Poniżej kilka informacji o mojej skromnej osobie. Od prawie 10 lat pracuje na stanowiskach kierowniczych w sektorze finansowy - bankowym i pozabankowym. Na swoim koncie mam między innymi nadzorowanie projektami opartymi o inwestycje na rynku kapitałowym (NYSE - New York Stock Exchange)) czy uczestnictwo w aktywnej sprzedaży obligacji korporacyjnych polskich spółek. W swoim portfolio posiadam również dostęp do atrakcyjnych działek budowlanych w TOPowych lokalizacjach - Mazury, Zakopane, Warszawa,itd oraz do inwestycji w condo i apart hotele. Jestem w stałym kontakcie z inwestorami, którzy mogą udzielić finansowania, wejść do spółki czy zainwestować w Start Up. Pomagam również wszelkich rodzajach finansowania indywidualnego i firmowego,min: * kredyty gotówkowe * pożyczki gotówkowe długoterminowe (również z negatywnymi wpisami do baz i komornikiem) * pożyczki krótkoterminowe * kredyty obrotowe * kredyty inwestycyjne * kredyty/pożyczki pod zastaw nieruchomości/pojazu Mogę również skojarzyć Państwa z firmami, które pomogą w: * wszelkich ubezpieczeniach * kredytach hipotecznych Jeśli masz jakiekolwiek zapytanie w sprawie szeroko pojętego rynku finansowego proszę zostaw kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka30
I znów kredytowy spam. A potem ludzie tracą majątki. Ja jestem zwolennikiem kredytów zaciąganych w bankach i to jeszcze przy pomocy takiego finansowego rankomatu co pomoże przeliczyć budżet i sprawdzić czy faktycznie na taki kredyt nas stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum to takiego spamu jest pełno. To chyba jakieś automaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka30
No ale czy ludzie na prawdę się łapią na takie oferty? Przecież ja zanim podejmę jakąś decyzje nawet zakupową to się 10 razy zastanawiam, czy dana rzecz jest potrzebna. Kredyty to na finansowym rankomacie 10 razy sprawdzam, by jak jak najmniej oddać do banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zepsuł mi się samochód to pożyczyłem pieniądze na www.vivus.pl bo pierwsza pożyczka jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka30
Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale musisz oddać w 30 dni jak o jeden się spóźnisz to doliczą Ci takie odsetki, że zapłaczesz. Czytałeś umowę? Ja jakoś nie wieżę w te oferty i jesli o kredyt chodzi to tylko i wyłącznie w banku biorę i to jeszcze 60 razy sprawdzam przez taki finansowy Rankomat RRSO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić www.aasapolska.pl. Nie robią problemów z pożyczkami a można pożyczać na 24 miesiące spokojnie do 10 000 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×