Odpowiedz na ten temat

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

• sasoni 2013.05.09 [18:45]
    Witam,
    Kto z Was brał ten specyfik, ja kupiłam al bardzo chętnie dowiem się jak działa u innych
    pozdrawiam, będę wdzięczna za pomoc
  • Zobacz także:

• Mirror Queen 2013.05.09 [19:01]
    Brałam kiedyś 10 i 15 w Meridii. Dzięki niej pozbyłam się najpierw otyłości, później nadwagi. Waga wyjściowa 104 kg/171 cm wzrostu. W sumie schudłam 39 kilogramów, po 4 latach wróciło 7kg więc znów się odchudzam ale bez wspomagaczy.
    Efekty uboczne:
    - kołatania serca
    - drżenie rąk, zawroty głowy
    - wypadanie włosów
    - spadek libido
    - uderzenia gorąca, pocenie się
    - uczucie zimna
    - suchość w ustach
    - zaparcia
    - zaburzenia miesiączki
    Brzmi strasznie jak się to napisze, ale da się przeżyć. Brałam Meridię rok, pół roku z niej wychodziłam, biorąc najpierw tabletkę co drugi dzień, później co trzeci aż się z nią pożegnałam. Włosy odrosły, cykl się ustabilizował. Od razu mówię, że kupowanie z lewego źródła tego leku to rosyjska ruletka i bardzo to odradzam.
  • sasoni 2013.05.09 [19:55]
    a znasz zaufane źródlo? by lek był skuteczny?
  • Mirror Queen 2013.05.09 [20:35]
    Powiem Ci uczciwie, raz w życiu kupiłam tabletki na odchudzanie w internecie. i nigdy więcej tego nie zrobię. Po niby sprawdzonym meizitangu miałam takie wahania nastroju - od agresji po depresję z myślami samobójczymi - że dziękuję bardzo. Ubytek wagi znikomy. Jedyna opcja to kupić w Czechach - tam sibutramina jest legalna. W PL wycofano ją już dawno. I nie chcę cię martwić, ale sibitramina nie na wszystkich działa. Sa takie panie, które jadły meridie z apteki i nie chudły wcale. Ja jak zaczęłam brać meri przeszłam na bardzo restrykcyjną dietę - 850 kcal dziennie. Przez rok ważyłam każdą kromkę chleba. Nie liczyłam na to, że meri zadziała sama z siebie. Ona pomaga wytrwać, ale musisz określić sobie dietę i mieć choć ciut silnej woli. Co do sprzedawców w necie-nigdy nie masz pewności co łykasz. Może mąkę w kapsułkach a może trutkę na szczury (czytałam raport na temat leków z netu i odechciało mi się eksperymentów). Leki na potencję i odchudzanie to najczęściej fałszowane specyfiki. Podróbkę viagry robili z talku i farbowali barwnikiem do jeansów. Tak więc - tylko apteka.
  • deexe 2013.05.10 [17:40]
    Wiele osób skarży się na subitraminę 20mg podobno zawiera dużo zanieczyszczeń. Produkuje jakas firma z dalekiej Azjii . Czytałam na jednym anglojęzycznym forum że po niej wysiadają nerki i trzustka bo to za duża dawka jak dla norlnego zdrowego człowieka.
  • applejuice26 2013.05.12 [13:10]
    JUDYTTA ja nigdzie nie spotkałam ogłoszenia mr.slima o sib.maxie 20mg... z resztą to mało wiarygodny sprzedawca ze względu że rozprowadza podróby...
    sasoni jak się czujesz? Masz typowe dla sibu objawy?
    Mnie dalej kusi sibutal...
  • sasoni 2013.05.12 [20:20]
    do applejuice26
    z objawów to mam zgagę
    Apetyt może trochę mniejszy, ale w ciągu dnia muszę zjeść śniadanie i obiad, bo inaczej trzęsą mi się ręce słabo mi i źle się czuję z głodu.
    nie jestem pewna, ale te moje tabletki to raczej jakaś podróba smutas.gif
  • Olcia Dubicka 2013.05.16 [17:48]
    Tego to ja nie brałam ale brałam inne tabletki do odchudzania oczko.gif Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów oczko.gif A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw oczko.gif Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów oczko.gif
  • aga757 2013.05.16 [20:06]
    witajcie dziewczyny. dzis otrzymalam paczke z sibutramina 20 mg. pierwsza tabletke juz polkelam i zobaczymy jakie beda efekty. SASONI - bierzesz juz je jakis czas, masz jakis efekt oprocz tej zgagi?
  • gość 2013.07.25 [18:33]
    Sprzedam Sibutramine 20mg- kupiłam dwa opakowania jedno mi zostało efekty więcej niż zadowalające- schudłam przez 3mce 20kg! i czuje się świetnie- wyniki badań lekarskich w normie.
    Nie stosowałam drastycznej diety, jadłam wszystko, ale nie w dużych ilościach ze względu na uczucie sytości.
    zapraszam, bo warto nie zawiedziecie się!
    top_american@o2.pl
    cena konkurencyjna!
  • Excelsi 2013.08.19 [14:32]
    tak a jak je wysyłasz za pobraniem z możliwością sprawdzenia?? bo dokładnie wiem jak wygląda oryginał i już raz się przejechałam
  • mychamycha30 2013.09.20 [10:31]
    Minął już tydzień - i jak się czujesz po tym sibutrilu15?
  • MajkaWawa111 2013.09.20 [12:48]
    Mycha przede wszystkim mega energia biegam jak nakrecona usmiech.gif Nawet posprzatalam w garazu chociaz odkladam to chyba juz od 3 miesiecy usmiech.gif I prawie w ogole nie czuje glodu. Rano zjem banana i duzego jogurta tak dla zasady zeby nie bylo problemow, ok 15 jakas salatka z kurczakiem albo w ogole bez miesa (gdzies o tej godzinie czuje lekki glod) i wieczoram bulke z szynka i jakims warzywem tez jak rano zeby sobie nie narobic problemow. I zupelnie mi to starcza. Zostalo mi kilka tabletek pierwszego blistra i zaczynam drugi. Jeszcze sie nie wazylam zrobie to po 15 tabletce usmiech.gif
  • mychamycha30 2013.09.23 [11:17]
    No to jestem bardzo ciekawausmiech.gif Daj znać koniecznie jak się zważysz. A ile masz do zrzucenia?
  • MajkaWawa111 2013.09.23 [12:45]
    No tak 15 by sie przydalo jezyk.gif
  • mychamycha30 2013.09.23 [13:35]
    No to pewnie szybko zrzucisz...Jakieś 2 miesiące i "po bólu". A czujesz po sobie że chudniesz? Czy tylko zahamowany apetyt?
  • gość 2013.09.23 [16:58]
    No więc tak ....tyczy sie to xxxxona25 czy elena czy D u p e n a a tak naprawdę Aneta SAHIN KONTO MIAŁA NIBY JASTRZEBIE ZDROJ ,czekalam az jednak ruszysz d u p e i oddasz kase ale wolalas na siebie ukrecic bata wyslalam już odpowiednie pisemka do banku,urzędu skarbowego a mąż w końcu ruszył sprawę u siebie na policji....MYSLALAS ZE TO CI TAK BEZKARNIE UJDZIE ??? Niestety trafilas na zla osobe!!! także zycze miłej lektury czytając zawiadomienia!!!!!! Zacznij już sie żegnac ze swoim dzieciatkiem oszustko smiech.gif
  • vera123vera 2013.09.27 [13:25]
    czesc poszukuje sprawdzonego sprzedawcy subitraminy 15 badz 20 lub meridi z mozliwoscia wysylki za pobraniem i sprawdzeniu przesylki
  • gość 2013.10.01 [17:32]
    Brawo!!! Oszustów i karierowiczów trzeba demaskować!
  • mychamycha30 2013.10.08 [14:54]
    Kobiety, napiszcie jak Wasz spadek wagi po Sibutraminie15?
  • vera123vera 2013.10.08 [23:05]
    niestety ja nigdzie nie moge tego dostac a juz bym chciala zbic wage :/
  • mychamycha30 2013.10.09 [08:14]
    Przecież piszą Ci gdzie można to dostać, j.w
  • gość 2013.10.14 [00:05]
    Meridia - groźny lek wycofany z aptek
    Apteki wycofują się ze sprzedaży meridii, leku na odchudzanie, który może być niebezpieczny dla zdrowia i życia . Niestety, wciąż reklamuje się i sprzedaje zamienniki meridii, równie niebezpieczne jak ona!
    Meridia, modny lek na odchudzanie, może powodować zawał serca, udar, a nawet śmierć. Ostrzegała przed tym Europejska Agencja Leków i zaleciła wycofanie specyfiku ze sprzedaży.
    Przeczytaj koniecznie: Meridia - zabójczy lek na odchudzanie
    Niestety, apteki wciąż oferują zamienniki meridii. Są to: zelixa, lindaxa, afibon, ectiva, minimacin, minimectil, obesan, sibutral, zelium. Wszystkie zawierają sybutraminę, przed którą ostrzega Unia. Specjaliści nie mają wątpliwości. - Powinno się je jak najszybciej wycofać ze względu na ryzyko działań niepożądanych - uważa dr Maciej Hamankiewicz (55 l.), wiceprezes izby lekarskiej w Katowicach. - Tych niebezpiecznych leków z narkotyczną sybutraminą jest coraz więcej. A na otyłość nie ma lepszego lekarstwa niż ograniczanie spożywanych kalorii i ćwiczenia - dodaje Hamankiewicz.
  • gość 2013.10.14 [00:12]
    Adipex zawiera w swoim składzie fenterminę - pochodną amfetaminy, zaliczaną do grupy niebezpiecznych substancji odurzających. Chyba nie wszyscy zdają sobie niestety z tego sprawę, skąd wynika powszechne zainteresowanie tym preparatem. Tak naprawdę jakiekolwiek próby dystrybucji tego leku na polskim rynku są niedozwolone i wszelakie próby handlu wiązać się będą z konsekwencjami karnymi, o czym należy pamiętać.
    Nie jest to lek obojętny dla zdrowia i na pewno nie jest to lek dla każdego, a wiele osób nie zdaje sobie z tego zupełnie sprawy i traktuje Adipex jak cudowny środek na odchudzanie.
    Przeciwskazania:
    - nadwrażliwość na phenterminę lub inne substancje występujące w leku
    - nadwrażliwość na orzeszki ziemne lub soję
    - nadciśnienie płucne, nadciśnienie tętnicze i inne problemy układu krążenia występujące obecnie lub w przeszłości
    - nadczynność tarczycy, guz chromochłonny, jaskra, gruczolak prostaty, niewydolność nerek
    - zaburzenia psychiczne (również anoreksja i depresja) występująca obecnie lub w przeszłości
    - skłonność do uzależnienia od narkotyków lub alkoholu
    - nietolerancja fruktozy
    - nie należy go stosować dla dzieci poniżej 12 roku życia oraz osób starszych, mających więcej jak 65 lat
    Działania niepożądane:
    - u niektórych pacjentów wykazano poważne, często śmiertelne, nadciśnienie płucne, zwłaszcza w przypadku przyjmowania leku dłużej niż 3 miesiące
    - u niektórych pacjentów wykazano przypadki chorób sercowo-naczyniowych i naczyniowo-mózgowych, zwłaszcza po znacznej utracie wagi
    - nasilenie duszności wysiłkowej
    - zaburzenia funkcji seksualnych
    - długotrwałe leczenie może powodować uzależnienie oraz choroby psychotyczne (np. depresje, nerwowość)
    - szczególną ostrożność należy zalecić pacjentom z padaczką
  • gość 2013.10.14 [00:18]
    Adipex nie jest dostępny w Polsce. Jest to spowodowane zaleceniem Komisji Europejskiej z 2000 roku odnośnie wycofania z rynku wszelkich leków hamujących łaknienie i działających ośrodkowo ze względu na doniesienia o poważnych działaniach niepożądanych. Podobnie postąpiono np. w USA.
    Jednak decyzja KE nie została podtrzymana przez Trybunał Europejski, więc tylko niektóre kraje UE (w tym Polska) wycofały leki zawierające phenterminę, a więc m.in. Adipex Retard.
    Nie wszystkie kraje UE zastosowały się do rekomendacji, więc np. w Czechach Adipex Retard jest bez większego problemu dostępny w aptekach. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę, iż jest on na receptę, więc nie możemy go sobie kupić ot tak, jak np. Aspirynę…………….
    Warto wspomnieć iż w czeskiej ulotce występuje uwaga, iż wykazano jedynie krótkoterminową skuteczność leku w obniżaniu masy ciała.
  • gość 2013.10.14 [00:29]
    Działania niepożądane:
    - u niektórych pacjentów wykazano poważne, często śmiertelne, nadciśnienie płucne, zwłaszcza w przypadku przyjmowania leku dłużej niż 3 miesiące
    - u niektórych pacjentów wykazano przypadki chorób sercowo-naczyniowych i naczyniowo-mózgowych, zwłaszcza po znacznej utracie wagi
    x
    x
    to nie ujawnia sie od razu , tylko po pewnym czasie
    naprawde nie szkoda wam zdrowia ? trzustki , wątroby , serca i mozgu?
  • ku przestrodze 2013.10.14 [00:58]
    z blogu
    Anonimowy03.07.2013, 14:14
    Witam. Chciałabym przestrzec wszystkie osoby przed tego typu wynalazkami. Zaczełam od Slimex,Slim Trim i Sibutril na przemian żeby sprawdzic co najlepiej na mnie działa. Wszystkie 3 rodzaje tabletek zawierały sibutraminę rowniez zakazaną w Polsce. Po sibutraminie czułam się zle,ale ujechałam tak dwa tygodnie badz trzy. Serce mocno wariowalo wiec dalam sobie spokoj. Pozniej jednak czulam nadal chec brania kolejnych tabletek. Uslyszalam o Adipexie ,który ma w skladzie cos innego czyli feterminę,który działa podobnie jak sibutramina. Tabletki byly oryginalne z czeskiej apteki,lecz mocniejesze i mimo wszystko czulam sie po nich dobrze, wiec nie przerwalam kuracji. W sumie schudlam ok 3 kg biorac wszystkie te tabletki. Minął prawei miesiac i zaczelam zle sie czuc,bole serca,kolatanie,bole nerek,glowy ,nudnosci,sennosc,depresja, brak checi do dzialania,szybkie meczenie sie itd. Wrocily wszystkie kg bo znow zaczelam jesc jak kiedys. Straciłam wiele pieniedzy na tą kurację. Mineły 3 miesiace od czasu gdy na dobre przestalam uzywac tabletki ,szybko przez ten czas sie meczylam i czasem troszke pokuło mnie serce, pojawily sie za to dusznosci. Gdy dostalam okres poczulam straszny bol w klatce piersiowej który trwal nieprzerwanie przez 5 dni ,poszlam do lekarza zrobiono mi ekg, serce walilo jak szalone,bałam sie ze moge miec zawał,wyslano mnie od razu do szpitalu na izbe przyjec dostalam garsc tabletek ,kolejne ekg ,magzez w kroplowce,badania krwi itp w sumie 4 godz, w szpitalu i wstyd bo trzeba było przyznac sie wszystkim co sie brało czyli zakazane substancje.Pozniej dlugie leczenie ,2 tyg zwolnienia lekarskiego, stacone godziny u lekarzy od specjalisty do specjalisty, stracone pieniadze,a co najbardziej to starcone zdrowie. za glupote trzeb a placic ,a ja przyplacilam to tym,ze sibutramina i fetermina podrazniły moją tarczycę i mam nadczynnosc tarczycy graves basedowa oraz tachykardie czyli chorobe serca oraz gorszy rodzaj tarczycy,laczocy sie z wytrzeszczem i jaskrą m.in.Teraz spedzam wakacje w domu lezac,lykajac tabletki ,starajac sie nie denerwowac bo to jeszcze pogarsa sprawe serca.Nie moge tez pic coca coli,czanej herbaty, kawy,palic papierosow,piwa,jesc chipsow,tlustych rzeczy ,mies tlustych, kalafiorow,brokół,traanu,cebuli,grochu,kapusty kiszonej i wielu innych produktów poniewaz jedzenie ich ,moze przy mojej chorobie spowodowac raka.Poza tym non stop faszeruje sie lekami na tarczyce oraz na serce,a mam dopiero 27 lat i cale zycie przed sobą...nie marnuje sobie zycia tak jak ja .
    Pozdr.
  • gość 2013.10.14 [10:32]
    Przyjmowanie dużych ilości PARACETAMOLU pod postacią różnych tabletek przeciwbólowych i przeciwgorączkowych może być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Czasem kończy się to nawet śmiercią - ostrzegają brytyjscy badacze.
    Paracetamol to jeden z najpopularniejszych składników leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Kupić je można wszędzie, bez recepty. Nic więc dziwnego, że ich spożycie cały czas rośnie, a w takiej sytuacji coraz łatwiej jest o przedawkowanie. Przyjęcie zbyt dużej dawki może nastąpić nawet w ciągu kilku dni, najczęściej bywa tak, że dana osoba nawet nie zdaje sobie z tego sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    o kazdym leku mozna napisac ze szkodliwy i mozna umrzecusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • vera123vera 2013.10.14 [22:58]
    kupilam jednak therm line forte usmiech.gif
    ciekawe tylko czy zadziala...
  • mychamycha30 2013.10.29 [09:52]
    No i jak wrażenia i samopoczucie?
  • LolaJuzNieXXL 2013.10.31 [10:05]
    Po sobie moge stwierdzic ze bardzo skuteczny jest Sibutril 15 mg, kontakt: doktorodchudzanie__pl 7 8 kilo po 25 dniach dla mnie to rekord usmiech.gif wiem ze super zdrowe to nie jest ale dla kogos kto musi schudnac wyjscia nie ma usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...