Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamisiak

Kto chce ze mną zrzucić 22 kg????

Polecane posty

Gość Kamisiak

Piszcie śmiało, razem się odchudzimy... Czekam na wasze pomysły i wsparcie. Ja zaczęłam a6w+ nie jem slodyczy+ani fastfoodów+ani napojow gazowanych i soków+piję herbatę zieloną i duzo wody+smaruje kremy wyszczuplajace+kupie dzis sobie jakis suplement... I co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka182
hej! ja mam do zrzucenia 15kg;-) przeszłam juz przez wszystkie możliwe diety, wyprobowałam mnóstwo suplementów. juz wszystko sie u mnie zatrzymalo od poczatku tego roku zrzucilam 20kg i mam zamiar jeszcze 15, nie wiem jak ja to osiagne ale wierze w siebie. na poczatku chudnie sie szybko pozniej bardzo powoli;-( damy rade;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka_0
Ja też tak chcę ,najgorzej że nie mam silnej woli.Może Wy mi pomożecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolaczamsie
Rowniez ja do Was sie przylaczam. Podajcie swoje wzrosty i aktualna wage oraz cel np na najblizszy miesiac. Proponuje dzilic sie dietami i ustalic zasady dla Wszystkich, bioracych udzial w tym topiku. Po miesiacu porownamy wyniki. Co Wy na to? Jakies inne propozycje? Zaczynam od siebie : wzrost 163 cm, waga aktualna 67 kg, cel : 52 kg, czyli zrzucic 15 kg. Zasady: jesc do godz.18.00, pozniej tylko herbata zielona, czerwona lub herbatki ziolowe. Rezygnujemy ze slodyczy (najwyzej raz w tygodniu kawalek czekolady) Pijemy duzo wody niegazowanej - okolo 2 litry dziennie Chleb bialy zamieniamy na ciemny i ograniczamy go do 2 kromek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no mnie potrzeba gdzieś z 15 kilo:( no ja pije 3 litry wody od ponad miesiaca nic sie nie zmienia a nawet tyje w sumie nie wiem czemu:( od kilku dni nie jem słodyczy w ogóle i nie jem kolacji zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara 19
ja sie dolaczam mam 67 kg a moj cel to 42 kg jaka diete zamierzacie stosowac? i jakie cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallika
hej wszystkim ja mam 22 lata i ponad 30 kilo za wiele mam doline wielkości gór i nie moge dac sobiee z tym rady pomocy potrzebne wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest włąśnie moja \"magiczna\" ilość kg, które mam zamiar zrzucić - troszkę już pogubiłam (ale teraz była przerwa). Chyba DOŁĄCZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie przylacze. Mam 170 wzrostu i waze 75 kg. Chcialabym znowu wazyc 58 :) Ja mam zamiar jesc okolo 1400 kcl dziennie, bo nie chce miec jojo a w dodatku mam zamiar przynajmniej 3 razy w tygodniu cwiczyc na stepperze, jezdzic na rowerze, grac w tenisa albo cos w tym stylu, wazne aby palilo kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dołączę? W moim topiku już wszystkie dziewczyny zniknęły (chyba poddały się?), więc czas dołączyć do nowej brygady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ja rowniez sie dolaczam...musze zrzucic okolo20 kg-w ciagu 5 ostatnich dni schudlam 3 kg wazylam 110kg waze;105 wzrost 178! cel-85kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinie
Ja chcę zrzucić 15kg dokladnie więc się przyłączę chętnie, wpadnę wieczorkiem bo teraz juz wychodzic muszę 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE!!!! ja !JA! ja! dzisiaj poczyniłam pewne kroki i przez pół dnia siedzę na necie i szukam czegoś dla siebie...jak widać jeszcze nie znalazłam ale może wspólnie coś wymyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale jakieś konkrety:) jak co gdzie i kiedy. jak jemy co robić. rady doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza byłaby
jakąs gotoa dieta z rozpisanym jadlospisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... chociaz jak znam życie to z czasem będą odpadać kolejne dziewczyny :P byłam juz na kilku takich topikach, i towarzystwo zawsze się skutecznie wykruszało :( Dziś zjadłam mały talerzyk zupy warzywnej i pochodzilam sobie 15 min na stepperku. Za chwilę też pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
a ja jem wszystko , ile sie da i nie tyję! i w żadne diety nie wierzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moglabym dolaczyc? mam co prawda tylko 7 do zrzucenia ale potrzebuje motwacji. wzrost 160 waga 57 cel 50 robie to dla wlasnego dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss bo nie kazdy
je i pozostanie szczupły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niespawiedliwe... Ja obiecuje,ze sie nie wykrusze, bo naprawde juz mam dosyc bycia pulchna. Ja zaczynam od jutra i postaram sie jesc okolo 1400 kcl i bede probowac ruszac sie i cwiczyc przynajmniej trzy razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - nasze cm i kg są w sumie takie same :) moim marzeniem jest mieć równiez 58 kg :) chociaz bede zadowolona majac 60-pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winniczka: przy Twoim wzroscie 58 to stradznie malo. bedziesz po prostu CHUDA!! :) to moge dolaczyc:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matysia
Witam! Chętnie do was dołączę. Mam do zrzucenia miniumum 15 kg, marzenie zaś to właśnie 22 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×