Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dis_moi

Kto chce zrzucic 2-4 kg zapraszam

Polecane posty

Gość dis_moi

Hej :) Zapraszam nastolatki i nie tylko do zrzucenia 2-4 kg i nastpenie do utrzymania tej wagi :) Dieta 1000kcal-1200kcal + sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dis_moi
Nie ma nikogo chętnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
ja chetna:P zalezy mi zeby schudnac... juz raz sie udalo, ale wrocilo :( i tera nie moge jakos sie za siebie wziasc... chyba dobrej motywacji potrrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dis_moi
ciesze sie ze ktos sie odezwał:) ja w przez zime zgubilam 6 kg wazylam na poczatku 56 przy 155,teraz waze 50 i chce zgubic 2-4 kg :) W kwietniu zrobilam sobie miesiac przerwy z odchudzaniem i od maja miała zgubic te ostatnie kg i tak to sie ciagnie do teraz :D Zaczynamy od jutra,jemy do 1200 kcal dziennie plus sport ja lubie bardoz jezdzic na rowerze jezdzie praiwe codziennie (zalezy od pogody) i raz w tygodniu słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dis_moi
jutro napisze jak poszedl mi pierwszy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
ja codziennie na orbitreku cwicze.. wiec sport jakis jest :)) zaraz ide wypic kawke, i wtedy bede cwiczyc swoje 40 minut zeby na dzisiaj miec juz z glowy :)) i tez postaram sie nie wiecej jak 1000 kcal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka28
zapraszamy cala grupke na www.swiat-kobiet.com/forum do dzialu dietetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 2322
tez sie dołączam chce schudnąc 5 kg.co proponujecie? jaka najskuteczniejsza dieta noi zeby szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
tez chce 5 kg :)) raz mi sie udało, teraz jakoś nie moge się za siebie wziasc... ciagle jest od jutra... :( i nie wychodzi ehh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) zaczernilam się:D Ja juz po śniadaniu jogurt i kanpaka z serem żółtym ok 300 kcal:) karolina 2322 witaj:) wydaje mi sie,że najskuteczniejsza dieta to jest własnie 1000 kcal albo 1200kcal,jesz co chcesz tylko w mniejszych ilościach,ja sama na niej schudłam 6 kg i bez efektu jojo:) Oczywiscie dochodzi do tego jeszcze sport. Dzisiaj zamierzam wybrac sie ok.17 na rower na jakiej 2 godzinki. Ruda wladzia tym razem sie uda :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 2322
niewiem czy cos schudne na 1200kcal.nie jem ani slodyczy ani nic tlustego ani chleba , jem wszystko co gotowane i malo kaloryczne a waga nic nie schodzi w dól. kiedys zjadalam pomidora ,ogorka tylko to chudlam 1 kg na dzien,wazylam 48kg. noi zaczelam jesc normalnie i zdrowo tak jak wczesniej napisalam i wrocilo mi 5 kg w 6 miesięcy,nierozumiem dlaczego.wszystkiego sobie odmawiam,i chyba przestane znowu jesc , bo od byle piersi kurczaka gotowanej grubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataa
Ja od wczoraj sobie zaczęłam moją dietę, oczywiście ograniczenia + sport, bo tlyko to moze dac efekt ;P Byłam na rowerku właśnie 2 h a dziś sobie idę na roleczki :) Pijam dużo wody i czerwoną herbe. Dzieczyny, trzymam kciuki, by się nam udałoooo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 2322
naprawde juz mam serdecznie dosyc wszystkiego cale zycie jestem na diecie , nie pamietam kiedy ostatnio zjadlam zapiekanke albo kawalek pizzy, a mieszkam przy pizzerii, ile tam ludzi zawsze siedzi calymi rodzinami stoly zastawione dotego piwa albo cole i chudzi jak patyki ,a ja lisc salaty rybe gotowana bez przypraw i jak juz za duzo zjem warzyw to na drugi dzien kilogram wiecej . plakac mi sie juz chce .😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
hmm dziwne:D gdybym ja jadła jak ty to bym ekspresowo schudła :D przedtem z dnia na dzień potrafiłam zmienić całkiem to jak się odżywiam bez jakichkolwiek problemów i fajnie było.... a teraz? masakra jakaś :( hehe jak ja mam się zmotywować żeby wytrwać miesiąc chociaż?? bo bez sensu jak po paru dniach zawale :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny damy rade,bedziemy sie nawzajem kontrolowac :) karolina 2322 moze masz poprostu zastoj,ja jak mialam zastoj wagi to przez jeden dzien jadlam doslownie wszystko słodycze pizze a na nastepny dzien dieta 1000 kcal i zaczelo spadac w dol,moze tez tak zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 2322
niewiem dziewczyny czemu tak mam,chyba taka kiepska przemiana materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
w takim razie chudniemy razem :) w jakim czasie myślicie dać rade zrzucic ok 5 kg?? ja mam jeszcze nadzieje w aparaciuku na zębach:P jeszcze w wakacje będę miała zakładany, i po każdym jedzeniu trzeba myć zęby a ja wiem że będę zbyt leniwa że by co chwile myć i dzięki temu podjadać nie będe... :) i jest to dla mnie jedyne pocieszenie że bede mieć druty na zębach hehe.. ale obym się nie myliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie? Na obiad zjadłam warzywa na patelni.Wydaje mi sie ze 5 kg spokojnie schudniesz w ponad miesiac,jesli oczywiscie bedziesz przestrzegac diety ;) Wróciłam własnie od fryzjera i tak mnie scieła ze szok ehh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja! I ja! :) Od niedzieli jestem na diecie 1200 kcal i jak na razie jest dobrze, nie zamierzam rezygnować. Może sobie wmawiam, ale już jakby trochę brzuch mi się wciągnął. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze jest tyle osob :) proponuje abysmy pod koniec kazdego dnia pisaly co zjadlysmy tak bedzie nam łatwiej schudnąc:) A propo moze napiszcie ile wazycie i ile macie wzrostu ja 155 i 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 180 cm i 73 kg, więc duża kobieta ze mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak tam u Was ? Dzisiaj zjadłam 2 kanapki z serem żółtym,połówke omleta i warzywa na patelni ,wydaje mi sie ze zmiescilam sie w 1000 kcal :) Nie jeździłam na rowerze bo strasznie leje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winner2006
Ja tez bym chciała zacząć, ale ciagle jest to "od jutra" ........ No to może od jutra ...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
kilka postów wyżej niunka28 podała strone do forum na którym znalazłam trzy dniową dietę w ciągu której niby można schudnąć 5 kg.. heh.. nie wierze w to zabardzo ale sprobóje.... dziwna wogóle dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli zgubisz te 5 kg w trzy dni co jest nie mozliwe bo to sama woda,to pozniej wróci to z nawiazka i bedzie efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
tez wydaje mi sie nie mozliwe.. sama nie wiem... tym bardziej ze dziwna jest bo na kolacje je sie najwiecej i do tego lody waniliowe..mi to bardziej wyglada jak przytyc 5 kg a nie schudnac:D ale nie wiem czy nie warto sprobowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ja chce schudnac 2-4 kg. Tylko, ze bedzie trudno. Schudlam juz 10 kg, waze teraz 55 kg przy 165 cm. :) te ostatnie kilogramy trudno jest i zgubic. Macie moze jakies pomysly ? Przy okazji : Mam 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×