Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktos zamawial meridia od Malgorzata Jar?

Polecane posty

Gość gość

Czy sa orygninalne? Dzialaja? Z sklep medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam lek u Pani M......,po dwóch tyg. żadnych rezultatów, podwójna dawka-zero efektów. Oddałam wiec tabletki do badania składu w Instytucie Medycznym.Dziewczyny, kobiety nigdy nie kupujcie leków bez orginalnych opakowań.Ku przestrodze innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ci bardzo. No ja niestety kupilam.... Zobacze czy beda efekty czy nic jak u Ciebie. A oryginalne gdzie kupujesz? Ona pisala, ze z pudelkiem nie moze wyslac bo sa nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ci powiedzieli w laboratorium? Co jest w srodku? Ja niestety 5 dzien i mega apetyt. Zero efektow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co.... Meridia od Małgosi bo też mam zamiar kupić bez oryginalnego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero efektow!!! Pieniadze wyrzucone! Bralam tydzien i przestalalm bo niewiadomo co w srodku a apetyt ogromny jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam. Kapsułki wypełnione mlekiem w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie jakieś sprawdzone źródło gdzie zakupie oryginalne tabletki? Już powoli tracę wiarę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie kupujcie tego gow,a. ja tez sie skusilam przez internet a dwa lata pozniej zapukala do mnie policja. zlapali ludzi, ktorzy to sprzedawali i przez poczte do mnie doszli. musialam zeznawac na policji a po nastepnym dwoch latach dostalam wezwanie do sadu na swiadka.. nie wiem dlaczego ta sprawa tyle sie ciagnie bo zeznawalam u siebie w sadzie sama a sprawa glowna jest 500 km od mojego miasta wiec nie wiem dokladnie o co sa oskarzenie. w kazdym razie narobilam sobie niepotrzebnych klopotow i do tej pory nie wiem co mi wyslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×