Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Linea detox na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Brał ktoś Linea detox? Pomaga schudnąć? Planuje kupić więc może ktoś coś powie na ten temat ;) znajoma mówi że jej bardzo pomogła schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizzyyy214
www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam i nie pomogły za wiele,pieniądze wyrzucone w błoto.Podstawa to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam wiele tabletek tego typu. U mnie skonczylo sie to tylko problemami z jelitami, z którymi zmagam sie do dzisiaj ;/ co rusz mam a to wzdecia a to zaparcia ;/ ostatnio lekarka podsunela pomysl detoksykacji organizmu za pomoca dicopeg 10g aby rzeczywiscie pobudzic przemiane materii. Słyszał ktoś? Zaczynam od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekKaw
Polecam odwiedzić witrynę nutriceo.pl. Można tam poczytać ciekawe artykuły na temat tabletek na odchudzanie i nie tylko. Redakcja jest bardzo otwarta i potrafi doradzić. Na ten moment jest recenzja dwóch preparatów. African Mango i Green Barley Plus Wejdź już dziś : www.nutriceo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odpowiada złoto koloidalne jakie ma firma Pro Aktiv. Tutaj mam przekonanie do jakości, jako pierwsi zaczęli takie preparat sprzedawać tak w ogóle i też jako chyba jedni z nielicznych spełniają jakościowe wymogi ze strony Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnj

Wysokiej jakości srebro i złoto koloidalne ma Pro Aktiv. Zdecydowanie polecam ich produkty, bo kupując jakieś tańsze zamienniki i gorszym zanieczyszczonym składzie to można sobie więcej biedy napytać niż się z czegokolwiek wyleczyć. Złoto mi bardzo pomogło na bóle kostne, problemy z kręgosłupem i ze stawami biodrowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnm

Warto pomyśleć o srebrze koloidalnym jeśli chodzi o stany zapalne, srebro jest jak taki naturalny antybiotyk i właśnie przez to że jest naturalny to lepiej działa niż te z apteki. Niszczy grzyby pleśń pasożyty a często to one są właśnie przyczyna gorszego samopoczucia o trudnej diagnozie. Sama coś na ten temat wiem. Srebro polecam od Pro aktiv ( proaktiv.pl). Jako jedyni sprzedają perfekcyjnie czyste, niejonowe, w odpowiedniej klasie wody.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×