Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolaa871

Mam 15 lat,162 cm i ważę 68 kg.

Polecane posty

No więc tak jak w temacie mam 15 lat,162 cm i ważę 68 kg,i tak wiem że to dużo za duzo,mam więc do was pytanie. W mojej rodzinie większość kobiet jest przy kości,więc cokolwiek z tego mam,ale nie zwalam calego problemu na to bo wiem że to także moje obżarstwo. Mam figurę typu gruszka,większe biodra (dość duze bo okolo 105 cm), a brzuch w miarę płaski. No i zwykle wszystko idzie mi w biodra. Chciałabym przejsc na dietę ale najwiecej udalo mi sie wytrzymac 2 tygodnie i po chwili się zniechęcałam tłumaczeniami 'I tak pewnie mi sie nie uda nigdy', 'a i tak kiedys zaczne znowu jesc wiec bez sensu' ,' od jutra juz naprawdę' itp. I wlasnie tu jest problem ze zawszę znajdę jakąś wymówkę. A jesli chodzi o chudnięcie to chudnę stosunkowo szybko jeśli chodzi o wagę,bo wymiarów nie liczę. Więc chciałabym żeby może ktoś pomógł mi się zmotywować,najbardziej marzę o szczupłych biodrach. I czy polecacie jakies konkretne treningi,diety,cokolwiek. Z góry przepraszam za rozpisanie się ale nie wiem już co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne diety ci nie pomogą tak jak ruch! bieganie,pływanie,jazda na rowerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×