Odpowiedz na ten temat

Meridia gdzie kupujecie oryginalna?

• alice453 2017.10.13 [15:13]
    Chce kupic meridie, tylko podobno duzo oszustow. Gdzie kupujecie prawdziwa? Nie podrobe? Ktos z was zamawial ze strony skuteczne tabletki na odchudzanie? maja maila odchudzanie@zaufani.com
  • gość 2017.10.13 [15:25]
    Prawdziwa meridia jest wycofana ze sprzedaży więc kupując gdziekolwiek , kupisz i tak podróbkę .
    Ja brałam dawno temu tę prawdziwą (wtedy kosztowała 450 zł 30 kaps .Przez dwa tygodnie owszem czułam jej działanie .
    Później jednak, mimo że po leku niby mózg podpowiadał mi że mam dość i tak jadałam , w rezultacie zamiast schudnąc - przytyłam .
  • alice453 2017.10.14 [17:18]
    Up
  • gość 2017.10.16 [10:01]
    Uważajcie na oszustów. Adi nie dostępny na zwykłe recepty. Stosujcie Oryginał Adi bo pochodzi z apteki albo suplementy zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia takie jak Appetite Controller marki NUTRILITE. Też działają.
    Pozwala zmniejszyć wielkość posiłków, zapewniając uczucie sytości. Po zmieszaniu z płynem, preparat wypełnia część żołądka, dając uczucie pełności.
    Już teraz przejmij kontrolę nad swoją wagą — pierwsza porcja sprawi, że będziesz czuł się syty przed oraz w trakcie następnego posiłku.
    Ułatwia proces dążenia do optymalnej wagi — każda porcja dostępna jest w oddzielnej saszetce i może w ciągu kilku sekund zostać z łatwością zmieszana z sokiem lub wodą.
    Nie posiada smaku, dlatego można go mieszać z wodą lub ulubionym sokiem.
    Doskonały dla osób stosujących program bodykey by NUTRILITE. Uzupełnia działanie innych produktów NUTRILITE wspomagających proces dążenia do pożądanej wagi. Może być stosowany razem z Preparatem redukującym tłuszcz oraz Naturalnym blokerem węglowodanów (w zależności od profilu diety).
    Zalet
    Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości.
    Sekret działania Appetite Controller związany jest z unikalnym, naturalnym składnikiem: wyciągiem z glukomannanu. Ten naturalny błonnik spożywczy przyciąga wodę w żołądku i przekształca się w substancję o konsystencji żelu. Substancja naciska na ścianki żołądka i w ten sposób zapewnia uczucie sytości. Preparat zawiera naturalny wyciąg z czarnego bzu, który nadaje mu fioletowy kolor.
    Wszystkie informacje za pośrednictwem mars

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...