Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiachudasia

Mój sposób na chudnięcie

Polecane posty

Gość asiachudasia

Cześć dziewczyny, opiszę Wam mój sposób na chudnięcie. Od razu zaznaczam, że nie jest to zdrowe, ale jest bardzo skuteczne i uważam, że warto się trochę pomęczyć. Metody tej nigdy nie stosuję dłużej niż 2 tygodnie. Chudnę na niej ok. 3-4 kg, które oczywiście po jakimś czasie wracają, wtedy znów robię 2 tyg mojej dietki i waga znów spada . Nigdy nie miałam nadwagi, ale jestem niska, więc każdy dodatkowy kg jest widoczny. Mam 158 cm i najlepiej wyglądam przy wadze ok 48 kg. Obecnie waże niestety 52 więc zaczynam kolejny raz moją dietkę. Zacznę od tego, że nie wyobrażam sobie życia bez piewczywa, więc diety typu dukan, atkinson itp.odpadają. Moja dieta polega na tym, że jem spore, smaczne śniadanie, przeważnie jest to bułka, którą kroję na pół i robię dwie kanapki, np z szynką lub serkiem lub tuńczykiem lub łosoiem i dodatkami: pomidorem, ogórkiem, sałatką, oliwkami lub jalapenho, lub czymkolwiek na co mam ochotę. Śniadanie to ma ok 400 ckal i nasyca mnie na ok 4 godziny. Drugi i zarazem ostatni posiłek jem ok. 12tej i jest to przeważnie w dni kiedy jestem w pracy jakaś sałatka, w dni kiedy nie pracuję mogę bardziej zaszaleć i wtedy jest to niewielki kawałek kurczaka lub ryby, 1/3woreczka ryżu i surówka, lub jakaś zapiekanka warzywna lub zupa, ewentulanie jeden placek tortilii z dodatkami. Ogólnie mówiąc danie, które nie przekracza 300 kcal. Do kolejnego dnia nic już nie jem, piję jedynie duże ilości wody, czerwonej herbaty, a w chwilach kryzysu cole zero ponieważ pozwala mi trochę oszukać głód. Podczas diety chodzę wcześnie spać. Przeważnie ok.21:00 już leże w łóżku. Chcę zasnąć, żeby nie czuć głodu. Zasypiam z myślą o tym, że za parę godzin zjem sobie pyszne śniadanko i to pozwala mi przetrwać. Wiem, że to bardzo niezdrowy sposób na odchudzanie, jednak tak jak pisałam dla mnie liczy się szybki efekt. Stosuję tą dietę kilka razy w roku od ok. 5 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nieracjonalna dieta a od coli zero tyje się ,bo organizm słodziki traktuje jak cukier i do tego cola jest bardzo niezdrowa. Lepiej zjadać 4 małe posiłki niz to co ty robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię, że na diecie polegającej na jedzeniu tylko dwóch posiłków dziennie można schudnąć...Pytanie tylko, czy taka dieta ma sens skoro potem i tak następuje efekt jojo. No i pozostaje jeszcze wątpliwy aspekt zdowotny takiej diety. Tak naprawdę aby schudnąć często wystarczy tylko odstawić lub ograniczyć słodycze i wprowadzić trochę aktywności fizycznej do swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dieta to post przerywany ale spokojnie do 16.00 mogłabyś zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zainteresowana dietką
Aniachudasia - a ja uwazam że nieglupia dietka. Skoro cuduje sie z roznymi dietami to czemu nie tak. Te pyszne sniadanko tez chyba by mnie trzymalo w ryzach, bo po pierwsze pewno rano mniejsza waga a po drugie ta pyszna bula. Aniachudasia - jestes jeszcze na tej dietce, jak efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zainteresowana dietką
Oj sorki - mialo byc asiachudasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzać trzeba się z głową i należy pamiętać o zdrowych posiłkach. Na obiad zawsze jem zupę warzywną nie, jest bardzo pożywna a nie tuczy. Nie zawsze jednak mam czas żeby ugotować bulion na zupę, dlatego czasem sięgam po gotowy bulion warzywny od Krakusa, nie ma chemii w składzie, a jest bardzo aromatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma w składzie ten bulion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam bardzo zdziwiona tym jak dobrze i szybko chudnie się na Foreverslimie.Od samego początku byłam dobrze nastawiona bardzo chciałam schudnąć.Mam wrażenie że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.Ciesze się z tego że schudłam i każdemu kto zamierza się odchudzać polecam Foreverslim bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz ćwiczeń ważna jest zbilansowana dieta. Trzeba policzyć żeby każdego dnia zjadać tyle samo kalorii. http://dieta-luks.pl/54203 Dzięki tej stronie udało mi się ułożyć fajną dietę. Dzięki niej schudłam 9 kg w miesiąc oczywiscie po godzince ćwiczeń dziennie. Naprawdę warto zainwestować Oby kolejne 9 kg w dół do sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, stosowałam Foreverslim przez 3 miesiące i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. W moim przypadku waga spadła o 14 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimuno.Zmiana diety ****** tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×