Odpowiedz na ten temat

moje życie po Adasiu

• berta 2017.07.10 [16:42]
    Wszystkie kciuki zaciśnięte! usmiech.gif
    U mnie stara bida, byle do emerytury. smiech.gif
  • gość 2017.07.16 [22:50]
    Witam się.
    Wpadam żeby się pochwalić. Moja kolejna miłość jest już od środy z nami. ❤ 58cm.3300
    Jest cudna!
    Pozdrawiamy.
    aniołka40
  • berta 2017.07.19 [16:39]
    Moje gratulacje Aniołku, ciesz się maleńką i nie zapominaj o nas na długo. oczko.gif
  • gość 2017.07.28 [02:22]
    Bertusiu dziękuję.
    Nie zapominam o Was/Nas.
    Moja księżniczka jest bardzo absorbująca i towarzyska. Mój maluch tak ją kocha, że wszędzie go aż za dużo. Jak nie oszaleję, to do reszty osiwnę.
    Moja waga ok.mam o 1,5kg.mniej niż przed ciążą. Ale brzusio taki flaczaty...smutas.gif
    Czekam trochę i zabieram się za jakieś ćwiczenia.
    Piszcie coś laski.
    aniołka
  • gość 2017.08.03 [14:42]
    Witam się w ten gorący dzień. My mimo upałów musimy wychodzić, bo malutka uwielbia spać na spacerze, w domu nie bardzo...
    Pozdrawiam Was. Odezwijcie się!!
    aniołka
  • berta 2017.08.16 [15:52]
    Zapomniały o nas Aniołku oczko.gif ale może to i lepiej, laski się z nich pewnie porobiły i nie myślą o odchudzaniu a tym bardziej takim gupim sposobem jak Adaś. oczko.gif W sumie tak jest bo przyjdzie samo i zanim się człowiek obejrzy kilosy wracają bo nie wyrobił sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Wiesz jak to jest łatwo przyszło łatwo poszło.Przynajmniej u mnie tak było. jezyk.gif Pochwaliła bym się teraz 9 kg w dół ale nie chcę zapeszać. oczko.gif
    Mówisz że mała spacerki uwielbia to się mamusia opali. Ładnie wagę utrzymałaś a i brzusio powoli wróci na swoje miejsce. usmiech.gif
  • gość 2017.08.16 [22:03]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.09.22 [23:48]
    Halo jest tu ktoś??
    Bertusia zostałaś ze mną na tym polu walki?
    Aniołka
  • gość 2017.10.13 [00:32]
    Bertusia...
  • gość 2017.10.16 [10:04]
    Uważajcie na oszustów. Adi nie dostępny na zwykłe recepty. Stosujcie Oryginał Adi bo pochodzi z apteki albo suplementy zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia takie jak Appetite Controller marki NUTRILITE. Też działają.
    Pozwala zmniejszyć wielkość posiłków, zapewniając uczucie sytości. Po zmieszaniu z płynem, preparat wypełnia część żołądka, dając uczucie pełności.
    Już teraz przejmij kontrolę nad swoją wagą — pierwsza porcja sprawi, że będziesz czuł się syty przed oraz w trakcie następnego posiłku.
    Ułatwia proces dążenia do optymalnej wagi — każda porcja dostępna jest w oddzielnej saszetce i może w ciągu kilku sekund zostać z łatwością zmieszana z sokiem lub wodą.
    Nie posiada smaku, dlatego można go mieszać z wodą lub ulubionym sokiem.
    Doskonały dla osób stosujących program bodykey by NUTRILITE. Uzupełnia działanie innych produktów NUTRILITE wspomagających proces dążenia do pożądanej wagi. Może być stosowany razem z Preparatem redukującym tłuszcz oraz Naturalnym blokerem węglowodanów (w zależności od profilu diety).
    Zalet
    Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości.
    Sekret działania Appetite Controller związany jest z unikalnym, naturalnym składnikiem: wyciągiem z glukomannanu. Ten naturalny błonnik spożywczy przyciąga wodę w żołądku i przekształca się w substancję o konsystencji żelu. Substancja naciska na ścianki żołądka i w ten sposób zapewnia uczucie sytości. Preparat zawiera naturalny wyciąg z czarnego bzu, który nadaje mu fioletowy kolor.
    Wszystkie informacje za pośrednictwem mars
  • 12ss1 2017.10.17 [13:21]
    Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt.
    budowa domów
    budowa domów warszawa
    kompleksowa budowa domów
    budowa domów pod klucz warszawa
    budowa domów jednorodzinnych
    kompleksowa budowa domów warszawa
    budowa domów jednorodzinnych warszawa

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...