Odpowiedz na ten temat

Mysimba

• Agness12 2017.05.10 [14:36]
    Witam, czy są tu osoby stosujace ten lek ?
  • Martyna176 2017.05.10 [15:45]
    Moje koleżanka stosowała i nie polecam trochę pomogło w utracie kilogramów ale gdy przerwała stosowanie kilogramy wróciły z nadmiarem..efekt jojo ,tak właśnie działają leki na odchudanie.Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.
  • Agness12 2017.05.11 [10:51]
    Ktos sie wypowie ?
  • gość 2017.05.11 [15:52]
    JA DZIŚ DOSTAŁAM RECEPTE ZARAZ jade doapteki zamówic lek, niewiem nawet ile zaplace , ale cos 400zł. kosztujetroche obawiam się skutków bocznych, najbardziej zawrotów głowy i kołatania serca bezsennosci,
    -moze się ktos wypowie o tym leku, czy naprawde działa
  • Agness12 2017.05.12 [06:36]
    Wczoraj wzielam pierwsza tabletkę i powiem ze troche bylam przymulona ale mysle ze organizm sie przyzwyczai i bedzie ok usmiech.gif
  • gość 2017.05.12 [07:43]
    agnes, ile płaciłas za lek, ile ważysz i czy stosowałas jakies diety , czemu zdecydowalas sie na ten lek,ja wczoraj zamówiłam w aptece , ja mam 107 kg, rok temu jeszcze 97kg, i wieczna walka z kilogramami, mam 42 lata
  • gość 2017.05.12 [19:31]
    moze jadnak ktos sie wypowie, ktos zna juz ten lek
  • Agness12 2017.05.16 [15:37]
    Ważę obecnie 76 kg zaczynalam z wagą 85 kg przy 157 cm wzrostu
    Brałam Glucophage i po zwiekszeniu dawki miałam straszne skutki uboczne i waga stała w miejscu na 78 kg teraz biore Mysimbe i mam juz 76 kg, a wzielam 6 tabletek dopiero. Mam nadzieje ze bedzie ładnie spadac usmiech.gif
  • Agness12 2017.05.16 [15:38]
    Aaa dietke mam z niskim indeksem glikemicznym, a za lek placilam 430 zl
  • Hanza 2017.05.16 [21:23]
    Hej ja biore 2 dzien MYsimbe mam sporo do zrzucenia uwielbiam jesc i slodkie ale 2 dzien oprocz lekkich boli glowy to jem mniej ale zdaje sobie sprawę ze to 2 dzień wazylam sie wczoraj zwaze sie za tydzien na pewno napisze czy jest jakis efekt
  • Agness12 2017.05.17 [05:51]
    Napewno bedzie ja po 6 tabletkach 2 kilo zrzucilam ;P Zobaczymy jak bedzie dalej
  • gość 2017.05.31 [20:26]
    Odsprzedam izabelaanna@onet.pl
  • gośćEWA 2017.06.08 [19:08]
    Witam 2 dni temu się dowiedziałam że jest taki lek od lekarza . W moim przypatku powiedziała że moge go brać ale powiedziała że mam o nim poczytać Siedzę czytam pytań mam wiele. Na tą chwile jestem ciekawa co się dzieje po 16 tygodniach stosowaniu tego leku co dalej czy głód wraca.Jak a jest reakcja organizmu na odstawienie.
  • gość 2017.06.08 [22:37]
    Sprzedam mysimbe za 320 zł.Tel 500 365 330
  • Aleksandra86 2017.06.16 [09:23]
    Ja staruje tez z wysoka waga bo 130 kg przy wzroscie 170, dzisiaj jest moj 3 dzien brania tabletki ale jako takich skutkow ubocznych brak... jedynie bardziej chce mi sie pic.
    Wielki + to to, iz nie mam spuchnietych kostek ktore mialam od 2 miesięcy.
    Nie wazylam sie na przy pierwszej tabletce, ale zeobie to dzisiaj i sprawdze po tygodniu.
    A co do apetutu to jem , ale szybciej jestem pelna.
  • gość 2017.06.22 [08:58]
    Ja biorę Mysimbę trzeci dzień. Pierwszego dnia byłam bardzo ospała, głowa mi leciała w pracy, drugiego dnia rano miałam mdłości, a popołudniu doszła biegunka. Dzisiaj trzeci dzień - rano wymioty i nadal biegunka i ból brzucha. Lekarz mówił, że takie objawy mogą być i że to przejściowe. Jedyne co może nie przejść to suchość w ustach, ale narazie się nie pojawiła. Apetytu nie mam, nawet mój ulubiony zielony groszek mi nie smakuje. Jem jak ptaszek, dzisiaj już 2 kg mniej. Ale skutki uboczne bardzo dokuczliwe. Czuję się jak po końskiej dawce środka uspokajającego.
  • Aleksandra86 2017.06.22 [09:29]
    Dzisiaj 9 dzien brania Mysimby, 7 dnia bylo 2,5 kg mniej, po ciuchach widze ze cm lecą oczko.gif biore juz 2 ×1 tab. Skutki uboczne prawie ustaly jednynie mdli mnie oczko.gif we wtorek kolejne ważenie i mierzenie oczko.gif
  • gość 2017.06.22 [11:57]
    Aleksandra86 po jakim czasie dolegliwości ustały? Miałaś wymioty, biegunkę, ból brzucha, ospałość?
  • gość 2017.07.14 [12:04]
    Ja biorę ten lek 3 dzień. Samopoczucie jak narazie dobre.
  • gość 2017.07.14 [12:09]
    Dziewczyny i jak wasze efekty, czy sa jakies rezultaty w utracie wagi.
  • gość 2017.07.14 [12:28]
    Aleksandra86 czy twoja waga spada i czy nadal stosujesz ten lek
  • Farmacuta 2017.07.14 [18:52]
    Ten lek działa jak kiedyś Meridia. Hamuje uczucie głodu. Czasami można nawet zapomnieć że się powinno coś zjeść. Suchość w ustach jest "normalna" jak dla tych składników. Uwaga na efekty uboczne. Jeśli ktoś poczuje się źle, są pierwsze objawy depresji, to trzeba od raz odstawić. Poza tym lek można stosować maks 3 miesięcy i trzeba zrobić przerwę.
  • Olga J 2017.07.14 [18:53]
    Do pani pytającej o skutki:
    - waga po 2,5 miesiącach (od początku maja) - rozmiar w dół (nie ważę się i nie mierzę, ale spadek jest),
    - nie mam apetytu na słodycze i tłuste jedzenie - nawet jak wezmę do ust to nie smakują mi do tego stopnia, że muszę wypluć,
    - nie mam "przymusu" jedzenia i nie odczuwam (w "głowie"), że jestem głodna,
    - czasami boli mnie brzuch, mam mdłości,
    - najgorsze jest uczucie suchości w ustach, wrażenie, że coś zatyka mi przełyk, konieczność przełykania śliny...
    Mam zamiar schudnąć jeszcze 2 rozmiary (optymistka...) - nie dla urody (jestem, jaka jestem i tyle), tylko dla zdrowia - mam chory kręgosłup i jest mi łatwiej żyć.
    Dlaczego jedni ludzie mają przymus jedzenia? Cała moja rodzina jest szczupła i tylko ja zawsze miałam problemy - może dlatego, że gdy miałam 6 miesięcy trafiłam na półtora roku do dziadków, a tam - im więcej jedzenia, tym lepiej... Podobno byłam spokojna i "nie darłam się" tylko, gdy jadłam...
  • gość 2017.07.14 [21:01]
    Olga J dziękuję za odpowiedź. Czy możesz mi jeszcze napisać ile obecnie bierzesz tabletek dziennie . Ja biorę jedną dziennie. Po tej jednej nie mam ochoty na jedzenie. Jestem ciekawa ile po tygodniu waga spadnie. W środę ważenie i zwiększenie dawki leku na dwie dziennie.
  • gośćgajka 2017.07.14 [21:45]
    Po miesiącu stosowania 5kg na minusie. Ze względów zdrowotnych musiałam zrobić przerwę. Po 3 dniach od odstawienia mysimby głód i apetyt niesamowity.
  • gość 2017.07.15 [09:43]
    ja juz konczę 2 opakowanie, za oba płaciłam po 420 zł. , ważyłam na początku teraz 107,7, teraz 99kg . może ktoś powie ze mało ale dla mnie jest super, przede wszystkim nie mysle o jedzeniu, nie obżeram się, jem 4 razy dziennie mało i zdrowo, zapisuję wszystko co jem, czasem chodzę na kijki, czuję się super, ja nie miałam objawów ubocznych,tylko ta cena, mam juz 3 opakowanie od jutra zacznę stosować, zapłaciłam 425zł. biorę tak jak na zaleceniach 4 tab. dziennie -2 rano i 2 wieczorem,
    już jestem spłukana z kasy nie wiem co bedzie jak skończę to opakownaie, czy będę kupowac 4 , ale właśnie mam 3 wesela, po kolei w sierpniu wrześniu pazdzierniku, i zalezy mi by utrzymac wage i jeszcze schudnac, u mnie nikt nie wie ze stosuje te tabletki,wyśmiali by mnie za cenę, ja jeszcze niedawno nie byłam taka gruba ale zaczełam stres zajadac, i zaczełam się odchudzac co schudłam kilo to zaraz jojo i 3 kg. w góre,
    te tabletki dla mnie rewelacja , one same w sobie nie odchudzają ale nie myślę o jedzeniu czesem muszę coś na siłe zjesc by było 4 posłki,przedtem dzien to była dla mnie zmora, ciągle myślałm co ile i kiedy zjesc, chociaz starałam siez całych sił to i tak często dzień kończyłam porządnym przejedzeniem
  • gość 2017.07.15 [21:16]
    Dziś czwarta tabletka i wieczorem lekki ból głowy. To dobry pomysł z zapisywaniem tego co się je. Można w ten sposób zliczyć zjedzone kcal. Pozdrawiam
  • gość 2017.07.15 [21:19]
    Dziś czwarta tabletka i wieczorem lekki ból głowy. To dobry pomysł z zapisywaniem tego co się je. Można w ten sposób zliczyć zjedzone kcal. Pozdrawiam
  • gość 2017.07.15 [21:51]
    ja nawet nie licze kalori, tylko zapisuję ogólnie zebym wiedziała jak jem, jak skończe brać tabletki i napadnie mnie wilczy głół to bedę patrzyć co jadłam żeby mimo wszystko utrzymywac ten jadłospis na którym chudłam, bo mimo ze stosuję te tabletki to i tak staram sie jeśc 4 razy dziennie i zdrowo mało zeby pozniej po tabletkach tak samo jeśc
  • monia21976 2017.07.16 [02:13]
    Stosuję Mysimbę od 11 marca.Na dzień dzisiejszy zjechałam 26,700.Jeśli chodzi o skutki uboczne to przedewszystkim zaparcia i suchość w jamie ustnej.Pozatym jest ok.Z jedzeniem jest różnie.Raz nie mogę patrzeć na jedzenie a raz czuję głód. Jestem łasuchem na słodkie i czasami niestety przegrywam z silną wolą ale całe szczęście coraz rzadziej mi się to zdarzs.Muszę przyznać że teraz waga schodzi powoli 1kg na tydzień. Startowałam z bardzo dużej wagi więc początek był super(bardzo otyli chudną błyskawicznie ,ale niestety tylko na początku ;( No cóż nie marudze.Każdy kilogram mnie motywuje.
  • gość 2017.07.16 [07:07]
    to ja gość z 09';43 zapomniałam że mam zaparcia,
    monia to które opakowanie stosujesz i ile jeszcze będziesz stosowac ten lek, ile płacisz za niego, ja czasami tez odczuwam głód ale rzadko ale taki normalny a nie taki ze od razu rzuciłabym sie na lodówkę , czy coś stosujesz na zaparcia jak sobie z tym radzisz, czy u ciebie rodzina wie że stosujesz ten lek
    , nie boisz sie jojo albo rzucania sie na jedzenie gdy zakonczysz kuracje

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...