Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garcinia 32

Na odchudzanie Garcinia Cambogia Actives

Polecane posty

Gość garcinia 32

Garcinia Cambogia Actives bazuje aż na 6 wyselekcjonowanych, bardzo ważnych składnikach o udowodnionej skuteczności i wielokrotnie przebadanych w kontekście działania na metabolizm oraz magazynowanie tłuszczu w organizmie. Działanie Garcinii opiera się na egzotycznym owocu, który zawiera kwas hydroksycytrynowy (HCA), spalający tłuszcz oraz ograniczający łaknienie. Poza tym dzięki HCA wzrasta ilość serotoniny, co zmniejsza potrzebę podjadania i ułatwia dbanie o sylwetkę. Strona: http://nplink.net/wPXi7uyN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala34L
Właśnie czegoś takiego szukałam ! dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garcynia kambodźańska
Mało, kto zdaje sobie sprawę z cudownych właściwości Garcinia Cambogia. Ten wyjątkowy tropikalny owoc zawiera właściwości odchudzające! Jego regularne spożywanie sprawia, że organizm szybko i sprawnie spala tłuszcz. Dodatkowo owoc ten ogranicza łaknienie, co przyczynia się do mniejszej ilości spożywanego pokarmu. Garcynia kambodżańska obniża również poziom niepożądanego dla organizmu cholesterolu, co wpływa korzystnie na dobre samopoczucie. Poznaj Jej Sekret: http://nplink.net/wPXi7uyN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem kiedyś o Garcinia Cambogia. Ogólnie ta roślina jest niezła, ale pamiętajcie, że w odchudzaniu, to będzie zaledwie jakieś 5% w skuteczności odchudzania. Czyli przy schudnięciu 10 kilo, to nawet 1 kilograma nie zawdzięczasz temu środkowi. Suplementy, to suplementy, dlatego polecam pracować nad swoją psychologią. Polecam Wam poczytać o hipnozie na odchudzanie. Tu jest opisane to w ciekawej dyskusji: http://forumezoteryczne.pl/forum-hipnoza/hipnosencja-odchudzanie-opinie-i-efekty/ na pewno efekt będzie znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garcinia jest niezła, ale też jestem za zdrowym trybem życia raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej wszystkim super dietom i magicznym produktom mówię stanowcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dość popularny suplement, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w prochy nie wieżę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem rok temu garcinia cambogia, ale nie zadziałało, bo pojawił się negatywny efekt psychologiczny polegający na tym, że jadłem automatycznie więcej, bo myślałem, że przecież suplement diety mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto produkuje tę Garcinia Cambogia Actives?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie Garcinia jakoś specjalnie nie zadziałała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Actives jest produkowane przez firmę BIG-Active. Jest wiele producentów. To jest ogólnie tanie z 10 zł kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jakas dziewczyna ostatnio stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Garcinia Cambogia. Co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Garcinia Cambogia ma jakieś skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnych skutków ubocznych, bo to jest zioło. Jednak ja polecam hipnoze na odchudzanie, bo przynajmniej to jest taki sposób, który od początku do końca koncentruje się na psychologii na nie na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaleo
Dieta Paleo jest w ostatnich czasach bardzo sławna , można o niej w sieci poczytać. Ja akurat do tej diety jeszcze stosuję therm line man , który ma pomóc mi w 100% szybszym odchudzaniu . Jakieś cardio z rana i 1 kg w tydzien - poszeeedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzka775
Ja również stosowałam garcinia cambogia actives jakieś 3 miesiące temu i czy byłam zadowolona niestety nie moja waga stała w miejscu a co najgorsze miałam silne bóle brzucha nie do wytrzymania. Dopiero koleżanka poleciła mi swój suplement afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl mówiła że nie ma skutków ubocznych ja tak jej zbytnio nie wierzyłam bo każdy chwali swoje ale muszę przyznać że nie oszukiwała mnie waga spada mimo drastycznej diety bo moim zdaniem jedzenie regularnych posiłków to nie jest drastyczna dieta i wyjście na spacer wieczorem tak ooo nawet dla samego siebie. Tak więc 2 miesiące z african mango - 15 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panigrazynka928
Tak tak African Mango http://szczupla-kobieta.pl naprawdę pomaga sama stosowałam i jestem bardzo zadowolona;) schudłam 24kg w 3 miesiące! A to dla mnie bardzo zadowalający efekt;) już teraz nie unikam spoglądania w lustro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garcinia Cambogia Actives to numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. Garcinia Cambogia Actives bazuje aż na 6 wyselekcjonowanych, bardzo ważnych składnikach o udowodnionej skuteczności i wielokrotnie przebadanych w kontekście działania na metabolizm oraz magazynowanie tłuszczu w organizmie. Działanie Garcinii opiera się na egzotycznym owocu, który zawiera kwas hydroksycytrynowy (HCA), spalający tłuszcz oraz ograniczający łaknienie. Poza tym dzięki HCA wzrasta ilość serotoniny, co zmniejsza potrzebę podjadania i ułatwia dbanie o sylwetkę. http://nplink.net/E08I2SFn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta
Garcinia nie pomogła mi w utracie wagi. Wyszukałam dietę Karolci, spróbowałam i nie żałuję, bo schudłam 7 kg. Jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uelo29
Mi Garcinia również nie pomogła dlatego szukałam jakieś alternatywy i znalazłam African Mango http://afrikanmango.pl i dlatego jestem za tym suplementem bo dzięki niemu udało mi się w końcu zahamować mój apetyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zdrowy program przemiany metabolicznej cellreset.oczyszcza organizm ze zlogow,toksyn,chudniecie jest efektem ubocznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat dotyczy Garcinia Cambogia https://dobretabletki.pl/garcinia-cambogia/ coś takiego tak? Jeżeli tak to możecie podrzucić jakieś obiektywne opinie? Bo jestem zainteresowany tymi tabletkami na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×