Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewka3322

Najlepsza dieta i efekty

Polecane posty

Zamierzałam schudnąć na wakacje (96kg), bieganie siłownia nie pomagało. Szukałam diety, szukałam i znalazłam! W nie całe 2 miesiące prawie 15kg! A to jeszcze nie koniec, wystarczy zdrowo się odżywiać i pić dużo wody przed posiłakami! Serdecznie polecam ten konfigurator diet! Zainteresowane ? Zapraszam do kontaktu zemną na mail: ewa.kuchta70@wp.pl Dieta, dostałam ją w 2 min od wypełnienia forumularza, warta polecenia! :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na forum o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Slimunox przekonał mnie wynik jaki przy odchudzaniu uzyskałam moja kuzynka. Obecnie stosuję te tabletki drugi miesiąc i u mnie jak na razie 8 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę online http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu sukces i nie mam nadwagi. I wszystko w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena
Moim zdaniem bardzo duże znaczenie przy odchudzaniu, obok zastosowania odpowiedniej diety, jest zastosowanie odpowiedniego suplementu. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki mi się udało osiągnąć po Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najbardziej efektywne jest jedzenie zdrowo i regularnie odpowiednio zbilansowanych posiłków. Obecnie udaje mi się osiągać upragniony cel dzięki macro bios bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałąm się na Slimunox i nie żałuję tej decyzji. W końcu moja waga spadłą do poziomu takiego, ze wchodze w rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało konkretny wymiar - 14 kg mniej na wadze 3 rozmiary mniej w ubraniach... Jedyny minus tego wszystkiego, z punktu widzenia męża, to potrzeba całkowitej wymiany moich rzeczy w garderobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosowanie Foreverslimu w moim skromnym przypadku waga spadała regularnie z tygodnia na tydzień.Końcowy efekt to 11 kg mniej.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze efekty dała mi dieta żreć połowę i ruszać się ( jakiś sport, seks czy inny sposób spędzania wolnego czasu w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dieta nie da nam takich efektów jak dieta+Slimunox.Mi udało się schudnąć 13 kg w niecałe trzy miesiące.I obyło się bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, jęzlei chodzi o tabletki odchudzające to tylko Foreverslim.Stosowałam je przed wakacjami i po tej kuracji udało mi się zrzucić ponad 14 kg. Njawazniejsze, ze nie było po tym żadnego efektu jo-jo, jak to miałam w przypadku wcześniejszych innych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuśka
A mi bardzo pomogły jagody acai. Przyspieszyłam metabolizm, nie chciało mi się tak jeść jak zazwyczaj. Na iqacai schudłam już 9 kilo, spadłam z rozmiaru 44 do 40. Do tego ćwiczę sobie w domu jakieś cardio i na wzmocnienie mięśni z Youtube i staram się jeść regularnie. Do lata jeszcze trochę czasu, więc na pewno będę mogła w końcu bez obaw włożyć krótkie spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również odchudzam się z pomocą Slimunox.I na prawdę jestem mega zadowolona z efektów.Wiem że te tabletki mają wspomagać odchudzanie ale jeszcze nigdy waga nie spadała aż tak szybko.Trochę się tylko boję o efekt jo-jo.Ale trochę czytałam i chyba jeszcze nikomu sie on nie przydarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJCHAL1
Powitać wszystkich. Sygnalizowałem już wcześniej, że mam zamiar nieco się "zmniejszyć". A oto pierwsze efekty - skoro są, to się pochwalę. 20 kg w 93 dni :przestraszony: . Tak wiem, za szybko, za duża utrata wagi, jednak nie bardzo miałem na to wpływ. Jadłem do syta 5 posiłków dziennie, w początkowej fazie była aktywność fizyczna, jednak widząc tempo spadku wagi zaprzestałem. Dieta oparta o założenia MONTIGNAC'a. To nie są czary i dla niedowiarków założyłem kanał na YT pt. "GRUBAS 2017" na którym starałem się z każdego tygodnia zrobić minimum jeden filmik, który relacjonował na bieżąco co robię, co gotuję, jakie potrawy, jak radzę sobie z pudełkami w pracy. Co tydzień się ważyłem i pokazywałem wszystko "czarno na białym". Myślę, że może to być pomocne dla innych, bo skoro u mnie się te mechanizmy sprawdziły, to niech inni spokojnie z tego skorzystają. Dobra dość gadania, niech obraz przemówi. Zapraszam do oglądania. Jeśli się spodoba, to dodajcie jakiś komentarz, dajcie łapkę w górę lub/i zasubskrybujcie mój kanał. Będzie mi baaardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do każdej diety należy pamiętać o dołączeniu odpowiedniej suplementacji. U mnie świetnie sprawdził się Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopenhaska ale wg małej mojej modyfikacji czyli tam gdzie czerwone mięso to pierś z kurczaka bez panierki w ziołach smazona i zamiast sałaty dowolne warzywa na patelnię z wody doprawione do smaku albo kiszone ogórki czy buraczki w ilości pół talerza :D 13 dni minus - 8kg *****co drugi dzień spacer 2h. bez jojo :) głód tylko do poludnia ale mija po 3 dniach :D czasem też do kawy dodawałam mleko, aha i bez cukru, bo taką lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana
Moim zdaniem najlepszym wyjściem i najwygodniejszym jest zamawianie cateringu dietetycznego - ja zamawiam https://www.wygodnadieta.pl/ i waga spada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek600
Moja mama odchudzała się z owocami acai. Zamówiła sobie iqacai jakieś 3 miesiące temu i udało jej się schudnąć 11 kilo. Dorzuciła do tego wyprawy na fitness wodny i jadła więcej warzyw zamiast na przykład ziemniaków. Oprócz wagi poprawiło jej się samopoczucie i kondycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Aby pozbyć się dodatkowych kilogramów próbowałem różnych produktów, a Dr. Parell Cleanse okazał się być najlepszy z nich wszystkich. Ten produkt łączy łatwy sposób zażywania, przystępna cenę, naturalną kompozycję, która nieustannie dba o narządy i organy. Czuję się wspaniale, straciłem na wadze, moje problemy z wątrobą zniknęły i nawet moje ciśnienie we krwi się ustabilizowało. Okazuje się, że można też w taki właśnie sposób pozbyć się licznych problemów zdrowotnych, polecam to więc każdemu, kto chce się pozbyć swoich pasożytów i toksyn za pomocą Dr. Parell Cleanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszycm pod względem skuteczności i do tego bezpiecznym, bo opartym na naturalnych składnikach jest Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie odchudzanie to zawsze był duży problem bo lubiłam jeść a nie lubiłam ćwiczyć, dlatego kupiłam tabletki Foreverslimze które mi pomogły, schudłam, lepiej się czuję i w w końcu widzę dużą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli odchudzanie ma być szybkie i skuteczne to polecam zastosowanie tabletek Slimunox.Dla mnie te tabletki to numer jeden jeżeli chodzi o odchudzanie.Na żadnych innych nie udało się schudnąc aż tyle w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie działania mogą się skończyć efektem jojo... Ja sobie nie wyobrażam, aby się faszerować suplementami, podczas gdy mogę zdrowo i mądrze chudnąć. Zdecydowałam się na catering dietetyczny https://www.maczfit.pl/ bo wiem, że pełnowartościowa dieta i regularne posiłki robią swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×