Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Najlepszy catering dietetyczny w Łodzi to....?

Polecane posty

Gość gość

Szukam zdrowego, smacznego i niedrogiego :) A i myślicie że dieta 1500kcal będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Dla mnie najlepsza jest WygodnaDieta. Zamawiam już ich kilka miesięcy i jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakieś danie mi nie smakowało. Posiłki są zdrowe, świeże, kolorowe i ciekawie podane;) A co najważniejsze dostawy zgodnie z umową, zawsze na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolina88
Wygodna zdecydowanie, zamawiam od niedawna ale w końcu zjadam wszystko ze smakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaPaniJoanna
Musisz sobie przeliczyć jakie masz zapotrzebowanie, ale ogólnie jeśli planujesz drastyczne zmiany w odżywianiu to może lepiej podejść do tego stopniowo. Co do samej diety to także polecam WygodnaDieta - zamawiam kolejny miesiąc, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
U mnie również króluje WygodnaDieta. Podpatrzyłam ją u koleżanki- zawsze do pracy przynosiła same smakołyki i też się skusiłam. Teraz jem smacznie i do syta a co ważniejsze w końcu sama nie muszę gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Wiadomo. Ja w ten sposób także zaczęłam zamawiać ten catering i tak zostałam z wygodną na dłużej, już jakoś pół roku będzie, efekty są, ja jem mniej, pilnuje godzin posiłków i nie unikam sklepów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annafitfreak21
Ja dziewczyny jestem na etapie przygotowań do zawodu fitness bikini i powiem wam, że wiele różnych cateringów z Łodzi przerobiłam, ale najlepsze i najsmaczniejsze jedzenie na "Łódzkie Pudełko". Widać że całą tą firmę tworzą ludzie z pasją, bo posiłki są świetnie opracowane i tworzone na bazie najświeższych produktów. Plus ogromny szacunek za to, że jedzenie zawsze jest dostarczane punktualnie pod drzwi i mogę jeść regularnie posiłki, o wyznaczonych przeze mnie porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrej i sprawdzonej restauracji gdzie serwują pyszna pizzę to polecam Di Como w Łodzi na Kossaka 12, naprawdę warto, nie ma lepszej pizzy w mieście. https://www.pizzeriadicomo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Ja zamawiam od Łódzkiego pudełka. Bardzo smaczny, zdrowy i różnorodny catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Zdecydowanie Łódzkie Pudełko. Bardzo dobre posiłki! Fajne wariacje smakowe, ładnie podane, dobrze przyprawione i przede wszystkim zdrowe. Posiłki mają niski indeks glikemiczny co pozwala zrzucić zbędne kilogramy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Też się przyłączam do fanów Łódzkiego Pudełka. Mają pyszne, różnorodne dania i świetne promocje, więc cenowo wychodzi super. Nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu, a przetestowałam już wiele firm cateringowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Fakt, Łódzkie Pudełko daje radę, ceny bardzo przystępne a jedzenie smaczne i różnorodne. Dostawa zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi

Najlepszy? Oczywiście Łódzkie Pudełko bo: menu układa dietetyk, mają duży wybór diet, korzystają z lokalnych produktów, mają pyszne i bardzo różnorodne dania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Ja też najbardziej lubię catering od Łódzkiego Pudełka, świeżutkie i zdrowe jedzonko, bardzo smaczne, fajnie doprawiane, i fajne promocje mają na abonamenty, więc nie dość, że smacznie i zdrowo, to jeszcze korzystnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moriii

Ja od dłuższego czasu chwalę sobie Łódzkie pudełko. Zawsze na czas, zawsze smacznie i zdrowo. Ach, no i mają biodegradowalne pudełka, to też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gopnik

Ja szukałem alternatywy dla przygotowywania sobie posiłków do pracy i zamawiania fast food'a. Bardzo spodobała mi się opcja zamówienia pełnego posiłku w Łódzkim pudełku. Mają zróżnicowane diety, więc bez problemu każdy coś dla siebie znajdzie. Porcje odpowiadają codziennemu zapotrzebowaniu, a ponadto są w odpowiednich godzinach. Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

zdecydowanie TAJM, korzystam od niedawna ale juz jestem w stanie stwierdzic ze jest najlepszy (wczesniej przetestowalam kilka innych), wszystko smaczne, codziennie inne i świeże posiłki. Świetne jest to że wszystko robią sami- chleb, przetwory itd. też 🙂 sama nie byłabym w stanie zrobić takich posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódzia

Łódzkie Pudełko szczerze polecam, dbają o dobry smak i różnorodność posiłków 🙂 A do tego bardzo często organizują dobre promocje 🙂 Ja zamawiam już od dawna dietę 1500 kcal od nich i jestem bardzo zadowolona, wybrałam też dietetyka, który układa mi menu, szybko się przekonałam, że tyle kalorii w ciągu dnia mi w zupełności wystarcza 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 3.11.2019 o 19:06, Gość aneta napisał:

zdecydowanie TAJM, korzystam od niedawna ale juz jestem w stanie stwierdzic ze jest najlepszy (wczesniej przetestowalam kilka innych), wszystko smaczne, codziennie inne i świeże posiłki. Świetne jest to że wszystko robią sami- chleb, przetwory itd. też 🙂 sama nie byłabym w stanie zrobić takich posiłków

Też z nich korzystam i szczerze polecam 🙂 Strasznie podoba mi się to, że wszystkie wartości odżywcze i skład posiłków mam dokładnie wypisany na opakowaniu. Fajna sprawa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Dnia 12.11.2019 o 09:15, Gość Ola napisał:

Też z nich korzystam i szczerze polecam 🙂 Strasznie podoba mi się to, że wszystkie wartości odżywcze i skład posiłków mam dokładnie wypisany na opakowaniu. Fajna sprawa 🙂 

Możecie powiedzieć coś więcej? Jak to wychodzi cenowo? W jakich godzinach dostarczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja polecam Łódzkie pudełko - zamówiłam od nich na próbę i już z nimi zostałam, spasowali mi, gotują bardzo smacznie, fajnie dobierają dania, jest duży wybór diet i dobry dietetyk 🙂 Ceny też dobre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita
Dnia 3.11.2019 o 19:06, Gość aneta napisał:

zdecydowanie TAJM, korzystam od niedawna ale juz jestem w stanie stwierdzic ze jest najlepszy (wczesniej przetestowalam kilka innych), wszystko smaczne, codziennie inne i świeże posiłki. Świetne jest to że wszystko robią sami- chleb, przetwory itd. też 🙂 sama nie byłabym w stanie zrobić takich posiłków

wow ale ekstra! musze wypróbować po świętach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi

Dla mnie też Tajm jest bezkonkurencyjny. Jedzenie jest przepyszne, a do tego na każdym opakowaniu składniki i wartości odżywcze. Mają ode mnie mega plusa za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Zamawiam już od kilku miesięcy z Łódzkiego Pudełka, nie narzekam, efekty diety widzę, dania mi smakują a to chyba najważniejsze 🙂 Mają fajne promocje i dobre jedzenie, trochę się bałam o monotonię w takich dietach, a tu proszę, jem bardziej różnorodnie niż jak sama gotowałam 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
Dnia 25.11.2019 o 07:43, Gość Jagi napisał:

Dla mnie też Tajm jest bezkonkurencyjny. Jedzenie jest przepyszne, a do tego na każdym opakowaniu składniki i wartości odżywcze. Mają ode mnie mega plusa za to

I na każdym pudełku czas przygotowania 😄 fajny pomysł, człowiek sobie dopiero wtedy zdaje sprawę ile czasu zaoszczędza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vici
Dnia 30.11.2019 o 15:25, Gość Karola napisał:

I na każdym pudełku czas przygotowania 😄 fajny pomysł, człowiek sobie dopiero wtedy zdaje sprawę ile czasu zaoszczędza 

Ooo ale super 🙂 A możecie powiedzieć jak cenowo wychodzi? Zamawiacie z weekendami czy bez? Nigdy jeszcze nie zamawialam kateringu i nie wiem jak najlepiej to zrobić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup
Dnia 3.12.2019 o 12:14, Gość Vici napisał:

Ooo ale super 🙂 A możecie powiedzieć jak cenowo wychodzi? Zamawiacie z weekendami czy bez? Nigdy jeszcze nie zamawialam kateringu i nie wiem jak najlepiej to zrobić 🙂 

ja narazie mam bez weekendów, w soboty czasem ze znajomymi wychodze coś zjeśc do knajpy i mam wiecej czasu na gotowanie ale zastanawiam się czy od stycznia nie brać z weekendami- jednak jest to mega wygoda 😄 więc na twoim miejscu brałabym odrazu z weekendami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vici
Dnia 6.12.2019 o 13:06, Gość pup napisał:

ja narazie mam bez weekendów, w soboty czasem ze znajomymi wychodze coś zjeśc do knajpy i mam wiecej czasu na gotowanie ale zastanawiam się czy od stycznia nie brać z weekendami- jednak jest to mega wygoda 😄 więc na twoim miejscu brałabym odrazu z weekendami

Dzięki wielkie za informację 🙂 Po nowym roku wypróbuję i zobaczymy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 10.12.2019 o 10:32, Gość Vici napisał:

Dzięki wielkie za informację 🙂 Po nowym roku wypróbuję i zobaczymy 🙂 

Daj znać jak wrażenia, bo jestem ciakwa czy faktycznie jest tak smacznie, a szukam właśnie fajnego cateringu na nowy rok 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×