Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajajajaja

naturalne sposoby na problemy z trawieniem

Polecane posty

Gość bajajajaja

co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peachean
A na czym polegają twoje problemy z trawieniem? Bo mogą być one przecież bardzo różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cenię swój czas.
Jedz dużo warzyw, owoców- produkty zawierające dużo błonnika i wody. Mi to pomaga. Szczególnie jedzenie jabbłek- ale nie wiem, jaki jest konkretnie Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajajaja
polegaja na tym, ze caly proces jest u mnie bardzo wolny i ciagle czuje sie ociezala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej,ale gruba jestem:(
Ja jem duzo warzyw,owoców,pije duzo wody itp i tez mam problem. Jadłam śliwki i zapijałam maślanką,brałam tabletki i nic nie pomogło dopóki nie sięgnęłam po mielony len.Polecam.Łyżeczkę lnu zalewam wodą(3/4) i mieszam co jakis czas by sie zrobił kleik i pije przed snem. Rano się wypróżniam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra woda
ja polecam pic sporo wody, a najlepiej, ktora ma jeszcze takie wlasciwosci, dzieki ktorym trawienie jest szybsze. sprobuj na przyklad potencjalki, wedlug producentow powinna pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Re_nata_
Wydaje mi się, że już picie zwykłej wody w większych ilościach niż zwykle może pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda woda woda
moze i pomoze, ale co jesli ktos pije duzo wody, a i tak ma problemy? wtedy trzeba sie jakos posilkowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku istnieje wiele produktów, które pomagają przyspieszyć przemianę materii. Są to zarówno owoce, warzywa, jak i przyprawy. Na przemianę materii doskonale działają także produkty białkowe, ponieważ białko jest trudne do strawienia, dlatego organizm potrzebuje ogromną ilość energii, by to zadanie wykonać. Warto wiedzieć, które produkty przyspieszają przemianę materii, aby włączyć je do codziennej diety. Mleko przyspiesza metabolizm podstawowy, dlatego warto jest pić je każdego dnia. Produkty zawierające błonnik wymagają dużo energii na strawienie, przez co przyspiesza się przemiana materii. Są to takie produkty jak: pełnoziarniste pieczywo, ryże, makarony, kasze, pestkach słonecznika i dyni. Kapsaicyna zawarta w pieprzu i ostrych papryczkach poprawia metabolizm i przyspiesza pracę serca. Przyprawami przyspieszającymi przemianę materii są także: bazylia, imbir, cynamon, oregano, curry, które urozmaicą smak potraw. Oleje z grupy omega-3 obniżają poziom leptyny w organizmie, dzięki czemu spala się więcej tłuszczu w organizmie. Oleje omega-3 zawierają ryby morskie. Usprawnić metabolizm można także pijąc wodę mineralną z dużą zawartością jodu. Ponadto na dobrą przemianę materii pomocna jest kawa lub mocna herbata. Filiżanka wypita przed śniadaniem pozwala na przyspieszenie metabolizmu. Procesy metaboliczne usprawnia herbata zielona i herbaty zawierające korę kruszyny czy liście senesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regretka
ja zauważyłam, że u mnie problemy z trawieniem się pojawiają to wynika to z przejedzenia, niestety są potrawy których pomimo najedzenia nie jestem w stanie sobie odmówić :) a potem cierpi mój brzuchol, ale jest i na to sposób bo niedawno odkryłam cholestil max, działa rozkurczowo przez co ułatwia trawienie i przejedzenia juz nie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
detoks, detoksem ale jak chcesz naprawdę pozbyć się problemów z trawieniem to warto pomyśleć o jakichś rozkurczowych tabletkach, u mnie świetnie sprawdzil się cholestil max jak organzm mi zle trawil te wszyskie tłuszcze. a wiecie ze te wszystkie problemy to moga byc zwiazane z drogami zolciowymi, tak mi kolezanka w pracy tlumaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaMonolo
Zależy o jakich problemach mowa :). U mnie były to zaparcia, wzdęcia, uczucie ciężkości... Mnie pomógł colon c, naturalny środek z błonnikiem, który pomógł mi w końcu normalnie skorzystać z toalety, a za tym zniknęły i inne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamonka
Natty dziekuje ci serdecznie za polecenie strony trawienie.expert z artykulow ktore tam znalazlam wynika, ze to co jadlam i w jaki sposob jadlam bylo totalnie zle!! Teraz pora zmienic te zle nawyki zywieniowe na dobre trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje częste biegunki to od jakiegoś czasu testuję nano złoto koloidalne Pro Aktiv i jakieś rezultaty takiej profilaktyki zaczynam zauważać. Może w końcu coś na dłuższą metę mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zastanowić się nad zakupieniem suplementów diety - sprawdzonych! W moim przypadku polecam Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryyystien
naturalnymi sposobami da się wyleczyć problemy z trawieniem, ale nie zawsze dlatego ja od siebie polecam tabletki cholestil digest biore zawsze gdy boli mnie brzuch i jak sie okazuje te tabletki bardzo szybko pomagaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermoness
Generalnie to ja używam na problemy trawienne tabletki cholestil max dostepne sa w kazdej aptece po niskiej cenie, a skutecznie a to najwazniejsze polecam sprawdzic bo naprawde warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię naturalne i bezpieczne produkty. Ze swojej strony polecam herbaya, który jest wyciągiem z roślin i ładnie się wchłania i nie podrażnia żołądka. Pomaga przy problemach z trawieniem czy wzdęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam herbaya, to fajne rozwiązanie dla osób z delikatnym żołądkiem, które muszą uważać, na to, co biorą. Kiedyś miałam nadwrażliwość jelit i teraz świadomie kupuję produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że mi się ziołowe herbatki nie sprawdziły. Skurcze jelit nadal mnie męczyły, dlatego byłam u lekarza. Biorę regularnie lek z maślanem sodu, debutir. Dzięki leczeniu pozbyłam się biegunki i wzdęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka

Dużo warzyw i owoców bogatych w błonnik, herbatki roślinne i będzie ok. Też bardzo często mam problemy trawienne ale w tedy zawsze mam pod ręką Cholestil Max lek który ułatwia trawienie, dzięki czemu nie czujemy się pełni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma bardzo dobry skład i naturalne składniki. Polecam 3 miesięczną kurację. Działa. 

www.natureessence.ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobra

Roślinny suplement herbaya z karczochem polecam. Można w prosty sposób sobie pomóc i poczuć wielką ulgę. Od niedawna interesuję się ziołami i ta wiedza jest naprawdę fascynująca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×