Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naturhouse Ruda Śląska Opinie

Polecane posty

Gość gość

Mam na myśli to centrum przy ulicy 1 Maja 35. Zna ktoś? Korzystaliście z ich pomocy? W okresie zimowym sporo przytyłam i chciałabym do wakacji doprowadzić się do jako takiego stanu. Chciałabym znać wszelkie szczegóły i szczególiki na temat tego miejsca. Ciągle się reklamują w telewizji i zachęcają, ale jestem ciekawa czy to wszystko jest wiarygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem bardzo zadowolona :) Przygodę z nimi zaczęłam jakoś po wakacjach , a dziś ... 20 kilogramów mniej :) Powiem Ci tak.. jeśli jesteś nastawiona na poważne odchudzanie, to nie mogłaś lepiej trafić. Fakt - reklamują się i to dość mocno i nie bez powodu. Ich metoda trzech filarów w moim przypadku zadziałała. Przyjmuję tu świetny dietetyk :) A ile chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja chciałabym schudnąć około 10 kilogramów, tylko nie wiem czy za późno się nie obudziłam, skoro Ty zaczęłaś już po zeszłorocznych wakacjach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spokojnie :) Pierwszy etap to odchudzanie, zrzucanie kilogramów, a później przyzwyczajanie się, stabilizacja wagi , więc dlatego tak napisałam. Ja dzięki Naturhouse całkowicie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i z powodzeniem trzymam się wagi ;) Umów się na wizytę i zobacz co mogą Ci zaoferować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że każda wizyta kosztuje ok. 100 zł. Wizyty są co tydzień. 3 miesieczna kuracja to koszt ok 1 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ;) Coś za coś ;) Najważniejsze dla mnie jest to, że faktycznie odchudzają, pomagają człowiekowi zrzucić zbędne kilogramy, odrzucić złe nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt godny zaufania. Uważam, że jeśli ktoś chce naprawdę schudnąć i zależy mu na profesjonalnej opiece i kontroli, to będzie zadowolony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannak8
Kurde sama nie wiem, moja koleżanka niby schudła dzięki nim i z tego, co widziałam to naprawdę sporo, no ale czy w moim przypadku też tak będzie.... EH ;P Mam dosyć już tego tłuszczyku na brzuchu.. A może zacząć brzuszki robić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudna reklama!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 1200 zl to juz bym wolala wydac na dietę dowozona , fitness i basen.a nie na spotkania w natur house.i tak gotowac trzeba samemu i bulic za skladniki.rownie dobrze mozna poprosic przyjaciolke zeby kontrolowala ci wage i postepy raz w tygodniu jesli bez tego typu motywacji nie jestes w stanie schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 zł ? Nie wydaje mi się ... orientowałam się ile kosztuje coś takiego i o takiej cenie nie było nigdzie mowy. Przyznam, że ja mam mieszane uczucia co do Naturhouse, ale mam koleżankę, która jest np. mega zadowolona. No i powiem wam, że faktycznie schudła. Trochę jej zazdroszczę i na razie sama walczę z odchudzaniem, ale jeśli sama sobie nie pomogę, to spróbuję powalczyć z Naturhouse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 za miesiąc??? ależ naciągacze o jacież pierdzziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odchudzałam kilka lat temu ze Studio ENergia. Normalnie. bez supli, bez wciskania zup w pudełkach. Schudłam 14 kg z dietetykiem i trenerem... i cena też mnie nie zabiła, a produkty kupowałam normalnie w sklepie; i do tego miałam ćwiczenia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZk
Ja chodzę na 1 Maja na Halembę i wreszcie chudnę... Faktycznie, wizyty ok. 100zł, ale przynajmniej widzę efekt. Oni twierdzą ,że się utrzyma po etapie stabilizacji. Schudłam 8 kg, ale muszę jeszcze ok. 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam diete od dietetyka z Wirku, Domino - fitness; czekała mnie operacja kolan; namówiłl mnie na aktywność fizyczną; i po zrzuceniu wagi, zniknął problem kolan;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×