Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekarz

Nie beirzcie meizitangu!!!! To trucizna, narkotyk!

Polecane posty

Gość lekarz

Bron Boże nie bierzcie tego specyfiku!!! Zawiera on w składzie podobną substancję jak amfetamina , który zwyczajnie uzależnia.Poza tym na świecie zanotowano już kilkadziesiąt przypadków śmiertelnych po zazywaniu maizitangu! Powoduje on bowiem ogromne skoki cisnienia, kołatanie serca, halucynacje. Ostatnio w Niemczech zanotowano 34 przypadki smiertelne, we Włoszech kilka. Ludzie, chemia to nie zabawa! Chcecie schudnąc? Odstwacie biale pieczywo, ziemniaki i słodycze, no i troche ruchu a nie chipsy przez tv! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie kupuje jutro ten lek. I muszę go mieć bo wiem ze po nim sie chudnie. mam spora nadwage i muszę~!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez odrdzam
kiedys kupiłam wiec wiem jakie to świnstwo odradzam a te efejty uboczne sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudniesz
w trumnie bedziesz o parę kilo szczuplejsza a jeśli przeżyjesz, to twoja waga wróci ze zdwojoną siłą, ale zdrowie już nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaa
widzisz mozesz mowic co chcesz i tak dalej kupuja ta trucizne. Ja nie wiem po co??mozna zdrowo normalie schudnac sama schudlam 25 kg. i wiem o czym mowie, a wy idziecie na latwizne i zazywacie jakies leki dziwnego pochodzenia, pozniej sie nie dziwcie , ze dzieci nie mozecie miec, albo, ze chorujecie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaa
aniulka ale powiedz mi dlaczego musisz??nikt cie do tego nie zmusza czy moze jednak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudniesz
to nie są efekty ale skutki i to NIEODWRACALNE! jeżeli do tej pory nie masz nadciśnienia, to wkrótce będziesz miała :P jeżeli do tej pory twoje serce zdrowo, mocno bije, to niedługo poczujesz różnicę :P No ale to jest twoje życie i twoje zdrowie :P A i tak nie schudniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaa
hehe schudnac schudnie i to szybko, bo sami wiecie jak amfetamina dziala, ale szybko powroci do swojej starej wagi, bo organizm bedzie potrzebowal pozniej sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudniesz
schudnie ale tylko na czas brania tego świństwa, jak odstawi a organizm ją do tego zmusi, to waga poszybuje w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE DLACZEGO KAZDY TERAZ NA MNIE NASKAKUJE I JEST PRZECIWKO MNIE? PRZECIEZ NIC ZLEGO NIE POWIEDZIALAM I NIE ZROBILAM. .. TABLETKI ZACZNE BRAC...ALE TO JUZ...NIEDLUGO :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulek
Biedne dziecko.... Road to hell!! Niektórzy musza sie nauczyc na wlasnych bledach, inaczej nie zrozumieja :-( A wszystko z lenistwa- zamiast pocwiczyc, trzymac diete- to tableteczka i dupe w fotel... CUDÓW NIE MA!! TYLKO BÓG CZYNI CUDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×