Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wołowinka

oczyszczanie jelit ze złogów

Polecane posty

Gość wołowinka

ma ktos sprawdzone sposoby na oczyszczenie jelit? Od jakiegos czasu mam wzdecia, burczy mi w brzuchu (nie z glodu!), mam problemy z wyproznianiem sie.. Duzy wplyw na taki stan rzeczy ma tez na pewno fatalna dieta. To staram sie zmienic, powoli wprowadzam zmiany, ograniczam porcje. Znacie jakies tabl;etki, moze ziola, ktore pomogly by w oczyszczaniu? Nie jestem jeszcze przekonana do lewatywy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyk fizyk
ja raz na juakis czas(mniej wiecej dwa -trzy razy w miesiacu) robie sobie herbatke z senesem-nie pije czesto zeby nie rozleniwic jelit.zalewam az trzy torebeczki tej herbaty na jedna niep-elna szklanke wody wiec mieszanka jest wybuchowa.ale za to potem czuje sie swietnie z takim plaskim brzuszkiem pustym.Naprawde mysle ze dwie takie herbatki wmiesiacu nikomu nie zaszkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
wie ktos cos na temat lewatywy, jak ja robic, co kupic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfbfdbd
Lewatywa to najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro widzialam
tabletki ale drogie jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie sie
debile jedne... poczytaj o zespole jelita drazliwego.. bo to ci prawdopodobnie dolega, pierdol lewatywe.. sama mam to. pomagaja tabletki, dieta ruch na swierzym powietrzu jak spacer i ziolowe herbatki jak melisa np. bo to schorzenie z nerwow sie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechu
polecam np. Tombaka, Małachowa, Hilde Clark, Brennan, Siemionową, Klimuszko, Gersona, Słoneckiego, Janusa i wielu innych, dla których przyroda i człowiek to jedność. Nie przejmujcie się krytyką (np. lewatyw - jasne, że nadużywane szkodzą) sprawdzonych od wieków sposobów z tzw. "medycyny alternatywnej" - krytykują je przeważnie ludzie chorzy, którym wydaje się, że leki im pomagają. Oczywiście w wielu wypadkach nie można się bez nich obejść, ale jeśli możemy to po co przyjmować do organizmu coś co wyprodukowano w fabryce? Naszych organizmów nie wyprodukowała fabryka tylko stworzyła przyroda - plastik w przyrodzie rozkłada się ok. 300 lat a leki, suplementy etc. w ciele ludzkim jak długo? Co zawierają niektóre leki, czy ktoś słyszał o rtęci? Napewno! Na początku można zpróbować sztucznych "przyspieszaczy" jak ktoś musi, probiotyków, ziół w tabletkach (to już lepsze), alg itd., ale z czasem należy zadbać o prawidłowy rytm odżywiania dostosowany indywidalnie do potrzeb organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz szybko, bezpiecznie i naturalnie oczyścić jelita i cały organizm to polecam Proszek Zasadowy. Ja przeszłam taką terapię w zeszłym roku. Zwiększyłam zalecane dawki z jednej łyżeczki do czterech dziennie. Efekt był bardzo szybki a poprawa widoczna i długotrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten proszek zasadowy moze kazdy> ? w aptece mi powiedziala , teraz se tego ne stosuje wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszek zasadowy ja kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością, ale ja od siebie na oczyszczenie jelita polecam wybicie soli gorzkiej, do kupienia w aptece. Codziennie rano przed posiłkiem przez trzy tygodnie wypijam 1 łyżeczkę soli gorzkiej w szklance ciepłej wody. Niestety smak tej soli nie jest najlepszy, ale przez słomkę i z zatkanym nosem da się wypić. Zabieg taki przeprowadzać można maksymalnie 2-3 razy do roku, ale gwarantuje oczyszczenie jelita grubego i jelita cienkiego. Ja w taki sposób przygotowuje się również do oczyszczenia wątroby i woreczka żółciowego z kamienie, ale to już inna historia i inny przepis :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zakupie ten proszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo z ta sola to troche bym sie bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka dieta jest najlepsza na oczyszczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie kasza jaglana , od jutra startuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jest lepsze na oczyszczanie lewatywa czy proszek zasadowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem się je Eryku uzupełnia i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie. Wzdęcia i gazy dokuczały mi prawie przez cały dzień. Zastosowałam kurację oczyszczająca organizm ze złogów colonpack i pomogło. Oczywiście nie obyło się bez zmiany nawyków żywieniowych. Czuje się o wiele lepiej i co najważniejsze wstydliwe dolegliwości ustąpiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalny oraz bezpieczny sposób na oczyszczanie jelit polega na stosowaniu odpowiedniej diety, która ma na celu regulację pracy jelit, zapobiega tworzeniu się kamieni kałowych oraz schorzeniom jelit. Zalegające resztki pokarmowe w jelicie grubym negatywnie wpływają na zdrowie. W jelitach zachodzą procesy gnilne, które uszkadzają błonę śluzową jelit. Ponadto komórki jelit dłużej narażone są na kontakt z toksycznymi substancjami, które spożyliśmy z pożywieniem, np. azotany (wędliny), WWA (produkty grillowane i smażone), konserwanty, barwniki, słodziki (żywność wysoko przetworzona). Uszkodzenia komórek wykazują działanie mutagenne, genotoksyczne, co sprzyja rozwijaniu komórek nowotworowych. Niestrawione resztki pokarmu oraz kamienie kałowe zalegają w uchyłkach jelita grubego, powodując zaburzenia perystaltyki, a w konsekwencji są przyczyną zaparć. Procesy gnicia zachodzące w masach kałowych wypełniających jelito powodują powstawanie toksycznych związków, które wchłaniane są do krwiobiegu. Ponadto zaparcia negatywnie wpływają na samopoczucie, wywołując: bóle brzucha, wzdęcia, nudności, metaliczny posmak w ustach, brak apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_C
Zacznijmy od podstawowego faktu: NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK ZŁOGI JELITOWE. Milczy o tym Encyklopedia; nawet taki śmietnik jak wikipedia milczy. Lekarze się z tego śmieją. To wymysł koncernów i wszelakiej maści oszustów, żerujących na ludzkiej naiwności i sprzedających cudowne środki na usuwanie czegoś, czego nie ma. Owszem, błonnik jest ważny, poprawia perystaltykę jelit - ale wystarczy sobie raz dziennie schrupać na sucho łyżkę nasion siemienia lnianego. Tanie jak barszcz, a efekt lepszy niż po tabletkach za dziesiąt czy set złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma jak są kamienie kałowe które trzeba nawet usuwać chirurgicznie gdy są za duże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz, kogo, kto miał taka operację, czy czytałaś w internacie? Jeśli jakieś złogi się zdarzają, to u ludzi obłożnie chorych; starszych, chorych psychicznie-którzy nie chcą się wypróżniać i wydaje mi się, że załatwia to zwykła lewatywa, a nie operacja Zgadzam si, że poprzedniczką; siemię lniane chodzenie jest idealne, a jak już dopadnie nas duże zaparcie; czopki z apteki za 3-4 złote są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy w sytuacji wzdęć, gazów i zaparć jest błonnik witalny. A czopki to jakaś masakryczna metoda - no chyba, że ktoś lubi sobie coś aplikować. Ale na pewno nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbuj colon pack - działa :) W każdym razie mi bardzo pomógł. Nie miewam już przykrych dolegliwości gastrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeżeli dokuczają Pani ciągłe wzdęcia, a brzuch wygląda jak balon i do tego występuje złe samopoczucie zachęcam sięgnąć po naturalny preparat Błonnik Witalny. Pomaga on oczyścić organizm ze zbędnych złogów i toksyn, a w konsekwencji usprawnia pracę jelit i poprawia ogólne samopoczucie. Zyskuje się także energię do działania, lepszy wygląd skóry, włosów i paznokci. W sposób nieinwazyjny wspomaga się też profilaktykę nowotworu przewodu pokarmowego. Więcej informacji temat działania Błonnika Wtalnego można znaleźć na stronie internetowej czystejelito.eu gdzie serdecznie zapraszam. Pozdrawiam sercecznie Jolanta Piwowarczyk Online Ekspert marki Mapa Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja borykając się z tym problemem zdecydowałam się na zastosowanie preparatu na bazie naturalnych składników, Colon Pack. Rezultaty były widoczne już po pierwszych dniach, odczułam wyraźną ulgę. Od tego momentu polecam każdemu, kto boryka się z tą nieprzyjemną dolegliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sok z kiszonej kapusty - u mnie najlepszy środek i naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobisz5
Oczyszczanie jelit wymaga trochę wysiłku. Sok z kiszonej kapusty jest bardzo dobry, dlatego, że posiada znakomite właściwości przeciwbakteryjne, grzybicze i pasożytnicze. Niszczy to co szkodliwe w organizmie, ale gorzej może być z tym wydalaniem wszystkie po za organizm. Do tego potrzebujemy posiłków specjalnych w postaci lucerny siewnej lub nopalu. To dwa składniki, które u mnie osobiście budzą duży respekt. Potrafią w sposób wyjątkowy i naturalny czyścić jelita. Dodatkowo warto pamiętać, że po każdej kuracji oczyszczającej jelita należy odbudować, czyli dostarczyć duże ilości probiotyków, które przywrócą naturalną mikroflorę bakteryjną jelit. http://supershape.pl/oczyszczanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo Długo do lewstytwy nie mogłam się przekonać ze względu na wspomnienia o porodzie Jednakże gdy już po wielu dniach nie mogłam się wyproznic kupiłam zestaw tzn taki worek plastikowy z rurka Wzięłam żel do higieny intymnej i jakoś poszło robiłam wlewy po 1.75l co dwa trzy dni Początkowo balam się ze rozleniwie jelita ale nic z tych rzeczy zaczęłam normalnie codziennie się wypróżniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie baaaaardzo poprawilo trawienie odkąd piję soki wyciskane... zainwestowałam w taki sprzet http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hf-2g trochędrogi ale w sokach jest tyle błonnika że od razu lepiej. i dosatałam dobre diety też na jelita itp. nie gadajcie o operacjach po co operacje a potem bedziecie niezdrowo hjeść i znów się zapcha - bez sensu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×