Odpowiedz na ten temat

oczyszczanie organizmu z toksyn

• ona84 2007.01.02 [00:40]
    Jak zabrać sie za oczyszczanie organizmu?? Czy ktoś może mi doradzić??
  • tupocząca z mewami 2007.01.02 [00:45]
    oczyszczanie organizmu to potocznie głodóweczkausmiech.gif
    można robić jednodniową, lub takie trzydniowe.
    w tym czasie pijesz tylko wodę niegazowaną w dużych ilościach -to wszystko.
    skutki uboczne- dnia pierwszego w godzinach wieczornych bół głowy(to norma, więc bez paniki, bo tak ma już po prostu być) ale dla pocieszenia-nie każdego musi boleć głowa.

polecam.
  • Selwa 2007.01.02 [09:23]
    wszystko o oczyszczaniu organizmu znajdziesz w książkach Tombaka. Polecam
  • Selwa 2007.01.02 [13:56]
    a poza tym wejdż na temat: Tombak-czy ktos wie...
    Tam inni piszą też o oczyszczaniu sposobami Tombaka
  • kompi 2007.01.02 [13:57]
    Albo Dąbrowskiej, polecam
  • ona84 2007.01.02 [14:09]
    wielkie dzieki,dzis zaczełam ćwiczyc nad sobausmiech.gif
  • nie krytykujta mnie?! 2011.01.14 [10:58]
    3dni jesz jabłka od 4 do max 10sztuk. pijesz dodatkowo wodę ciepłą nie zimną, herbatkę miętową i rumiankową, i 3dnia na noc zjedz 1łyż oliwy z oliwek.
    bardzo dobrze oczyscisz sie usmiech.gif i poczujesz 'po' lepiej usmiech.gif i moze cos schudniesz przy okzaji
  • parole 2011.01.20 [13:47]
    Ja ostatnio znalazłam w ofercie Primavera Spa ofertę 3-dniowej diety oczyszczającej na bazie soków. Pozwala ona usunąć z organizmu niepotrzebne substancje przemiany materii oraz poprawia funkcjonowanie wątroby i nerek. Myślę, że tego rodzaju diety oczyszczająco- odtruwające należy co jakiś czas stosować, ale tak jak w tym ośrodku, pod okiem znawców.

• *minerwa* 2011.01.20 [13:52]
    woda mineralna
    coś na srrrr
    to super oczyszcza, bez nakładów finansowych
    powodzenia na kibelkujezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif

http://jcabala.blog.onet.pl/
  • Kylie_Ba 2011.03.09 [12:06]
    No właśnie - generalnie przy odchudzaniu można skutecznie oczyścić organizm. Wypróbuję ten sposób z jedzeniem jabłek bo mnie bardzo zaciekawił a chyba sobie nim nie zaszkodzę więc już zapisuję jak to dokładnie ma wyglądać oczko.gif
  • saaaauuunaaa 2011.03.09 [12:09]
    Sauna doskonale oczyszcza organizm z toksyn ... polecam saune fińską
  • wojtunia 2011.03.15 [08:53]
    Mi podobają się i jabłka i sauna. Przyznam, że na saunie jeszcze nigdy nie byłam ale wszystko przede mną. Sama idea takiego oczyszczania mi się bardzo podoba i odpowiada. Chyba po basenie tak fajnie pójść sobie na saunę? Czy się mylę?
  • rurrrrrrrra22 2011.03.15 [09:05]
    usmiech.gif
  • rurrrrrrrrra22 2011.03.15 [09:06]
    usmiech.gif

• malagenia 2011.06.15 [14:42]
    Ja jednak uważam, że najskuteczniejszym sposobem oczyszczania organizmu jest hydrokolonoterapia. Wiem, że w Centrum Medycznym Vimed można zrobić sobie ten zabieg. Polega on na dokładnym przepłukaniu jelita grubego, dzięki czemu usuwa się wszystkie toksyny z organizmu. Na pewno jest to lepszy sposób niż łykanie leków i jeszcze większe zaśmiecanie swojego organizmu.
  • krotika 2011.06.28 [16:10]
    Również uważam, że zabiegi w salonach są dobrym początkiem na walkę z toksynami w naszym organizmie,. Widziałam też w tym warszawskim iq medispa taką Terapię morską, która oprócz tego, że pomaga usunąć toksyny to dodatkowo odżywia skórę i tym samym poprawia jej strukturę i tym samym wygląd.
  • Candygirl87 2011.09.06 [14:21]
    mnie sie wydaje, że samemu można cos tam próbować się oczyszczac ale najlpeije oddać swoje ciało w sprawdzone ręce, które będą wiedziały co jest dla nas najlepsze, moja znajoma wybrała sie do hotelu Głęboczek na zabieg z wina i kąpiele w nich oraz winoterapię bo jak wiadomo winogrona mają dużo antyoksydantów i pomagaja oczyszczac organizm i była bardzo zadowolona z efektów
  • agnie88 2011.10.18 [12:44]
    Candygirl87 też znam Głęboczka i uważam, że winoterapia to świetna sprawa i rozwiązanie na oczyszczanie organizmu z toksyn. Wspierając przy tym zabiegi jakąś fajną dietką oczyszczająca (byle nie głodówką i nie za długą) można uzyskac super efekty.
  • Labamba8787 2011.10.26 [15:12]
    głodówka może być wyniszczająca dla organizmu także na własna rękę bym sie nie podejmowała takich działań, zachęcona weszłam na strone tego spa i rzeczywiście maja bardzo dużo takich oczyszczających i detoksujących zabiegów na ciało, a z tego co wiem to dla organizmu są dobre takie kiedy weekendowe własnie detoksujące , warto spróbować
  • agnie88 2011.11.08 [11:26]
    Labamba8787 apropos głodówki masz rację, jeśli ktoś się chce odchudzić to powinien świadomie zadbać o swoje ciało, co z tego że zrzuci kilka kilo skoro jego zdrowie znacznie podupadnie? Zwłaszcza teraz gdy zafundujemy sobie głodówkę to dużo łatwiej nam będzie się przeziębić etc.
    I tak, masz racje, że mają tam w Głęboczku takie weekendy 'oczyszczające', według mnie raz na jakiś czas taki weekend detoksykujący może bardzo pomóc.
  • Inkuska 2011.11.08 [19:20]
    Na czym polega winoterapia?

170 cm Start 17.11--75.5kg 07.11-72.5kg
  • agnie88 2011.11.10 [13:43]
    Inkuska winoterapia (a tam mają chyba jedyne takie miejsce w Polsce gdzie jest winoterapia smiech.gif ) stosują tam kosmetyki oparte na składnikach odżywczych i pielęgnacyjnych zawartych w winogronach. I tak mają np. kąpiele w winie, peelingi z pestek winogron, zabiegi inhalacyjno - detoksykujące, okłady z winogronowego miąższu i wiele wiele innych.
  • aaa-nka 2011.11.13 [19:09]
    polecam dietę oczyszczającą warzywno-owocową - 14 dni (jest to forma głodówki) wg dr med. Ewy Dąbrowskiejwww.ewadabrowska.pl

• cbadef 2011.11.14 [21:04]
    Ona84 byłam na tej diecie co pisze anka - świetna sprawa dla poprawienia swojego zdrowia, trzeba tylko kupić książkę dr E. Dąbrowskiej - pt. "Ciało i ducha ratować żywieniem" lub poszukać wersji elektronicznej na google
  • cubea 2012.02.16 [16:44]
    Na pewno w tym wypadku głodówka jest najgorszym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o skutecznie oczyszczanie organizmu to dobra jest herbatka ESSIAC, a na pewno o wiele zdrowsza niż głodzenie się. Więcej na jej temat można przeczytać na stronie vol-mal.pl Moim zdaniem jest to najlepszy sposób na oczyszczenie organizmu.

• rtec 2012.02.16 [17:03]
    oczyszczanie!Czy to haslo jest nad wyraz modne i naduzywane?Czy wszyscy zwariowali-sa strasznie zanieczyszczeni,bo?...chyba zjedli kilo olowiu i popli rtecia.Totalne wariactwo i kolejna snobistyczna moda,a producenci "bio" nabija kase.
  • AlicjaAla 2012.02.17 [10:16]
    Polecam artykuł z tipów Jak oczyścić organizm z toksyn? http://goo.gl/HAa5c
    Poza tym polecam oczyszczanie organizmu jabłkami - dużo jabłek i dużo wody. Zaś jeśli chodzi o oczyszczenie krwi to dużo buraków lub pić dużo barszczu.
  • Jakajamama 2012.03.01 [21:57]
    Dziewczyny ja stosuję detox firmy vision i jestem naprawdę zadowolona, nie choruję naprawdę polecam http://suplema.pl/pl/classic-hit/70-detox.htm l

• Jadzia_Poznań 2012.05.25 [13:25]
    Ja stosuję untoxin do oczyszczania organizmu ze strony:www.tabletki-na-odchudzanie.com/untoxin

• zatanczmy! 2012.06.01 [14:44]
    Spróbuj plusssz detox, pomaga pozbyć sie toksyn a do tego ma przyjemny imbirowy smak, uwielbiam go usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...