Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie bez spamu

Polecane posty

Gość gość

Czy istnieje gdziekolwiek w całym internecie forum gdzie można z kimś pogadać o dietach i odchudzaniu bez tych wk...ących reklam, w które i tak nikt nie wierzy??? Odchudzam się - chciałabym poradzić się kobiet które już to przeszły i mają swoje doświadczenia. Nie obchodzą mnie reklamy - nawet nie chce mi się ich czytać, zniechęca mnie to tylko do szukania wiedzy w necie, a potrzebuję wiedzy, bo większość życia odżywiałam się jak prosiak ;-) Czy jest takie forum? Może być po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że większość ogłoszeń traktowanych jest jak spam. Ale wśród spamu można także znaleźć prawdziwe perełki. Ja znalazłam. W wieku piętnastu lat ważyłam 93 kilogramy. I bynajmniej nie miałam dwóch metrów wysokości. Jak to nastolatka, chciałam się podobać, więc zaczęłam odchudzać się wraz z moją lekarką rodzinną. Jej dieta polegała na braku słodyczy, niesmażonym jedzeniu, i na regularności. Schudłam 30 kilogramów przez wakacje. Wagę trzymałam aż do studiów. Jednak na studiach kilogramy wróciły jak bumerang, bo przestałam się regularnie odżywiać. Taka błahostka, a zrobiła ogromną różnicę. Próbowałam ćwiczyć, mniej jeść, słodyczy wogóle nie jadłam, bo mi nie smakowały. Ale waga stała w miejscu. Hashimoto też nie miałam. Pewnego razu, na jakimś forum trafiłam na dietetyka i trenera online www.igortreneronline.pl. Od tamtego momentu może nie chudnę spektakularnie, ale przynajmniej mam coraz piękniejszą sylwetkę i o 15 kg mniej. Wiem co jeść, kiedy, mam urozmaicony jadłospis, wiem jakie ćwiczenia mogę wykonywać przy moich kontuzjowanych kolanach. No i przede wszystkim widzę efekty. Także warto czasem odsiewać prawdę od spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaruda
Spam jest chyba na kazdym formum. Ciężko tego uniknąć. Ale z drugiej strony tak naprawdę chodzi o to, aby móc opowiedzieć co dokładnie stoi za Twoja pozytywną przemianą. W moim przypadku jest to naprawdę ciężka praca, mega poświęcenie, dużo wyrzeczeń. Walczyłam sama ze sobą z podjadaniem, często tyłam. W pewnym momencie ktoś mi polecił suplement colon slim i dopiero wtedy coś zaczęło się układać. Brakowało mi błonnika. Udało mi się zrobić porządek z jelitami, wyregulować ich pracę i w końcu powoli ale skutecznie tracić kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Biernacki
Jeżeli chcesz poczytać o odchudzaniu, zdrowej diecie i wszystkim co z tym związane, to myślę, że ta strona będzie do tego idealna: http://tluszcz-stop.pl - Blog Tłuszcz Stop- Wszystko co powinnaś wiedzieć o tłuszczu - przejdź do serwisu Korzystam z niej już jakiś czas i wyniosłem stamtąd maaaaasę wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, te reklamy to jakaś masakra, na jednej stronie często połowa wpisów to SPAM, czy administrator jakos tego nie kontroluje? a może zgłaszać takie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez juz mam dość tych durnych naciągaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszmy mnie to, że te "strony" oferują płatne programy treningowe, gdzie w necie jest mnóstwo planów, propozycji ćwiczeń, diet, itd. za darmo, choćby Chodakowska, Mel B i wiele innych, na youtubie jest tego od groma i za darmo, a ludzie ciągle za to płacą? Jeszcze zrozumiem trening personalny na żywo z trenerem na siłowni, to zupełnie coś innego, bo miałam okazję kilka raz ćwiczyć, ale płacić tylko za plan? Przesada Nie dajcie się naciągaczom dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio?! nawet w temacie o spamowaniu znalazły się reklamy?! zlitujcie się a jeśli chodzi o forum bez spamu to zauważyłam, że na wizaz.pl nie ma reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malłajna
Spam jest wszędzie. Nie da się uniknąć. Ale też nie chodzi o pisanie bez sensu a konstruktywne wypowiedzi, które wniosą coś do walki z Twoim problemem. Ja należę do osób, które stale są na diecie, walczą z kilogramami. Ciągle chudnę, tyję. Teraz dopiero od pewnego czasu jest ok. Bo znalazłam lekarstwo - uzupełniłam dietę w naturalny błonnik, w postaci suplementu colon slim, do którego swoją drogą byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Po 2 miesiącach stosowania widzę poprawę, wyszczuplałam, nie podjadam i nie mam problemów z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalny błonnik i podajesz suplement?! kolejna reklama, to jest jakaś plaga! a jeśli chodzi o błonnik to zdecydowanie lepiej uzupełnić dietę w produkty bogate w błonnik, a nie pakować w siebie chemie, np. płatki owsiane, otręby, jęczmień, owoce (czarne i czerwone porzeczki, maliny, truskawki, gruszki, jabłka, owoce suszone), warzywa (marchew, dynia, buraki, papryka, brokuły), produkty pełnoziarniste (kasza gryczana, chleb żytni, brązowy ryż, musli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Żenujące to jest, odechciewa się nawet czytać. Spam jest wszędzie, ale w tematach o odchudzaniu jest tego więcej niż normalnych postów. Ktoś to w ogóle czyta i jeszcze gorzej - ktoś to w ogóle kupuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o tej diecie z duza ilością wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie chcialam gdzies dolaczyc, zeby normalnie porozmawiac o odchudzaniu, zdrowym odzywianiu...ale gdzie spojrze, to wszedzie reklamy..az sie nie chce czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zanim przeczytam cokolwiek o odchudzaniu najpierw szukam linków i nazw handlowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza jest dieta, dieta i *******ie można właśnie o tym ostatnim zapominać. Dieta bogata w witaminy i błonnik, jeśli ciężko nam uzupełnić go, możemy wspomagać się colon slim, dobrze się przyswaja, warto zadbać o sprawna perystaltykę jelit bo jeśli jelita nie działają t o nawet jak będziemy się dobrze odżywiać to nic nam to nie da, bo nic się nie wchłonie. Jeśli chodzi o ******* początek spacery, później możemy przebiera w sportach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ruchu i odpowiednia suplementacja to klucz do sukcesu. Polecam zainwestowanie w suplement Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka4
Od jakiegoś tygodnia zaczęłam ćwiczyć z trenerami na Youtube. Staram się też regularnie jeść, chociaż to akurat trudne, no ale może jakoś się przekonam. Chciałabym schudnąć tak z 10 kilo, ale przede wszystkim marzę o płaskim brzuchu, niekoniecznie umięśnionym. Muszę też poprawić swój metabolizm i w tej kwestii czytałam sporo o iqacai. Niby komentarze okej i większość poleca, ale jeszcze się zastanawiam. Czy któraś z was stosowała te tabletki i może się podzielić swoim doświadczeniem? Warto czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przejściu na dietę zaczęłam dodatkowo wspomagać się Foreverslimem,zapisałam się również na zumbę.Te zajęcia są po prostu rewelacyjne.Ale nie o zumbie tutaj tylko o odchudzaniu dzięki tym trzem rzeczą udało mi się schudnąć aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×