Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Spiehdalaj pruhniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka2
Przeszłam swoją metamorfozę kilka miesięcy temu byłam 18 kg cięższa i szczerze myślałam że nie uda mi się schudnąć przynajmniej przez dłuższy czas, koleżanka jednak zainspirowała mnie swoimi efektami z Piperine Burner i sama kupiłam ten preparat. Schudłam te 18 kg w 3 miesiące i jestem bardzo zadowolona z jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto zastosować Slimunox, ja w każdym razie jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać jeżeli chodzi o odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułożę Ci dietę, pomogę dojść do wymarzonego celu, razem z Tobą będę cieszyła się efektami. Nie będzie łatwo - ale będzie warto. Dostaniesz: plan, listę produktów na dany dzień, zalecenia. Zostaniesz ze mną jak długo bedziesz chciał. Cena ulega zmianie już przy drugim miesiącu kontynuacji. Do lata coraz bliżej. Porozmawiajmy :) Tydzień - 30zl 2 tygodnie - 50zl Miesiąc - 70zl Dodatkowo polecę Ci ćwiczenia, które pomogą z zdobyciu efektów. Odezwij sie na meila 24 godziny na dobę : diet.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantuska
Jeśli ktoś jest z okolic Suchedniowa to polecam zapoznać się z ofertą http://zdrowyty.eu/ :) Mają bardzo dobre jedzenie i bardzo dobrze przygotowany catering, który można dopasować do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na masaż odchudzający do www.ctkregoslupa.pl i cwiczę + dieta ale nie jakas mega restrykcyjna + basen i kilogramy idą w duł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal biorę Slimunox do końc zostało mi jeszcze jedno opakowanie.Jestem zadowolona z efektów.Ludzie którzy nie widzieli mnie jakiś czas twierdzą żę naprawdę schudłam,zresztą ja też czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika U
A co powiecie na IQacai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To suplement, ja ich nie stosuje zbilansowana dieta - 5 posiłków dziennie, warzywa owoce, rano owsianka np fitella jak nie mam czasu sama robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, mniej jest i czesciej, tez swoje robi. I przede wszystkim wiecej ruchu, wspomagam sie naturalnym suplementem diety iqacai, ktory wspiera metabolizm i jestem zadowolona z efektow zmian w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu. 3 miesiace czassu i waga w dół o 14 kilo. Jestem miło zasskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące, w tym czasie schudłam 14 kilogramów. Jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej bezskutecznie walczyłam z nadwagą przez 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala617
Nie ma chyba nic prostszego bo tak naprawdę dużo zależy od nas bo to my musimy powiedzieć sobie dośćoczko.gif Ja wcześniej mówiłam zawsze aaa od jutro zacznę i tak mijały miesiące,aż w końcu uświadomiłam sobie,że to odkładanie nic nie daję dobrego bo ciągle tyje;/ i tak zaczęłam odchudzanie wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu opanowałam swój wilczy apetyt;) dołożyłam do tego ćwiczenia i waga spadała 15kg w 3 miesiące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia v
Śniadanie to bardzo wązna rzecz! Wspaniałym dodatkiem śniadania b y była ciepła woda z cytryną o poranku, Działa cuda bo sama testuje od 1,5 miesiąca. czuje dzięki temu więcej energii i moja cera się znacząco wygładziła. Ocywiście taka woda przyspiesza znacząco nasz metabolizm tak jak mówią http://dietoholicy.pl i muszę się z nimi zgozić. Dali mi ogrom wspaniałej wiedzy i dosłownie takich metod ze nikt z was pewnie o nich nie słyszał... dużo by tu pisać. zapiszcie się i korzystajcie z ch wspaniałej pracy. Szacunek dla http://dietoholicy.pl ze jednak dalej istnieją takie strny gdzie na prawdę starają nam się rpzekazac rzetelną i sprawdzoną wiedzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna 23y
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i nie żałuję tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po zastosowaniu Foreverslimu waga spadłą o 16 kilo. Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków na odchudzanie, jedyny, który okazał się skuteczny w przypadku mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia44x
Ja od pewnego czasu odchudzam się i powiem Wam,że odchudzanie sprawiło,że zwracam uwagę na to co jem i o której godzinie oczko.gif dużą zasługę a w tym suplement African Mango http://afrikanmango.pl bo to dzięki niemu nie poddałam się w chwili słabości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wiedzieć jak prawidłowo się odżywiać, układać jadłospisy dla osób dbających o sylwetkę lub z problemami żywieniowymi, poznać specyfikę pracy dietetyka, oraz dzielić się tą wiedzą z innymi? Nie czekaj, zapisz się na kierunek Specjalista ds. dietetyki w Nova Centrum Edukacyjne. Pamiętaj, że liczy się kolejność zgłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowąłam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi sie osiągnąć. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiace i waga spadłą o 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zastosowaniu Slimunox uważam, że patrząc na efekty jakie udało mi się osiągnac, to jest to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie obecnie są na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku sprawdził się Slimunox - od 2 miesięcy stosuje i 8 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim kupiłam Foreverslim na Foreverslim przeczytałam bardzo dużo opinii i komentarzy.Wybrałam go bo ma najwięcej pozytywnych opinii.Ale każdy ma prawo wyboru jeżeli komuś nie pasuje Foreverslim może spróbować czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przystaje przy Slimunox - 8 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie! Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Odwiedź stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Jedna z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” sklep BodyShock.pro Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Panowie! Budowanie mięśni jeszcze nigdy nie było tak szybkie i skuteczne! Odwiedź stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Jedna z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” sklep BodyShock.pro Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×