Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yellowfever

Odchudzanie po ciazy

Polecane posty

Gość Yellowfever

Witam. Od dobrego tygodnia zaczęłam odchudzanie. Mam 160cm wzrostu i właśnie urodziłam dziecko. W ciąży bardzo przytyłam - ważyłam 84kg przed rozwiązaniem. Teraz wazę 73, ale to wciąż jest za dużo. Najpierw wprowadziłem dietę 500kcal zupełnie nieświadomie - nie odczuwałam głodu a i dzidzia nie dawała mi czasu na zjedzenie :) Teraz jem około 600-800kcal dziennie ale nie ćwiczę bo szwy... Czy są tu jakieś kobiety które mogą mi coś doradzić, pomoc ? Bardzo chciałabym do przyszłego roku, do maja ważyć znowu 47-50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA281234
Hej. Ja też odchudzam się po ciąży założyłam taki wątek jak ty ale jakoś nikt nie chciał pisać i trochę pisałam w innych wątkach ale też jakoś za długo nie popisałam. Mi po ciąży zostało sporo więcej jak tobie. Urodziłam dwoje dzieci rok po roku i zebrało się z obydwu. Mam do zrzucenia ponad 30 kg. Mam 163 cm i jakieś 90 kg. Zaczęłam się odchudzać na początku lipca miałam dużo chęci siły był bardzo ambitny plan nawet pierwsze efekty było widać ale wróciła stara kontuzja i wszystko szlag trafił. Straciłam motywacje, nie mam żadnego wsparcia, bo mój mąż rozumie po co chcę się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodamarta
Za mało jesz kalorii.. metabolizm Ci się zwolni i wtedy tylko iqgreen Cię uratuje :P Lepiej wprowadź zdrową dietę, licz kalorie, a schudniesz - moja koleżanka tak zrzuciła po ciąży i twierdzi, że inaczej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola
Ja na pewno bym nie dała rady tak szybko pozbyć sie nadwagi jaka pozostała mi po ciązy, gdyby nie zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim jestem bardzo zadowolona. W końcu trafiłam na środek, który skutecznie pomógł mi się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula D
Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów jest zastosowanie Shape Up, oczywiście obok diety, bo odpowiednią suplementacja wspomagamy proces odchudzania i stosuje się ją po to by przebiegł on szybko i w zdrowy sposób. Nie biorę tu pod uwagę sytuacji gdy ktoś decyduje się na środki z jakimis robalami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesz stanowczo za mało! Nawet jeżeli po pewnym czasie stracisz parę kilogramów nie dasz rady całe życie być na tak niskiej kaloryczności! Co spowoduje efekt jo jo i przytyjesz jeszcze więcej niż schudłaś. Znajdź sobie kalkulator bmr ( nie bmi) i oblicz swoją dzienną kaloryczność, od tego odejmij 200 max 300 kcal. Dodatkowo możesz wprowadzić to https://africanmangosklep.pl na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i poprawę metabolizmu bo pewnie go zwolniłaś. Nie jedzenie to nie rozwiązanie pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata P
W moim przypadku bardzo skutecznym sposobem okaząło się zastosowanie Slimunox. 3 miesiace i po nadwadze nie było śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Danuta 29
W moim przypadku po tym jak skończyłam karmić piersią, to pomogła dieta w połączeniu ze Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie po skończeniu karmienia można się zabrać za odchudzanie. Zmiany w diecie, aktywność plus bezpieczny i naturalny sposób : http://zbijaniewagi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na samej diecie było bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy.W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tabletki Slimunox.To w dużej mierze dzięki tym tabletką pozbyłam się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Mi w powrocie do mojejn wagi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Moim zdaniem to jedne z najlepszych rtabletek na odchudznaie jakie są dostępne na rynku w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katarzyna S
W moim przypadku o szybkim powrocie do wagi jaką miałam przed ciążą zadecydowało zastosowanie Foreverslim. Bez tych tabletek nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
O matko I corko same reklamy w tym temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona i możecie mi wierzyć, ze mam ku temu powody, bo pozbyłam siię całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena J22
A zastanawiałaś się nad zastosowanien Shape Up? Bo moja kuzynka stosowała i bardzo szybko wróciła do swojej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Krystyna G
Mi pomogło po zakończeniu laktacji przejście na dietę i zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac po ich zastosowaniu. W 3 miesiące pozbyłam się praktycznie cąłej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daria 27
Moja kuzynka walcząc, że tak napiszę z pozostałościami po ciąży zastosowała Shape Up. Oczywiście do tego dieta jak i ćwiczenia. No ale muszę przyznać, ze wróciła do swojej wagi bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma siły rzeby nie schudną stosując się do zasd kuracji biorąc Slimunox.Każdemu przeciętnemu człowiekowi musi się to udać.W moim przypadku był to 13 kg spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Danuta G
Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu jak zastosowanie Slimunox. Do tego oczywiście dieta oraz ćwiczenioa. Ale moim zdaniem inaczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Halina
Moja siostra też miała problem z nadwaga po ciązy, której nie mogła się pozbyć. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 33 lata. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Zawodowo pracuję w domu. I niestety siedzenie godzinami przy komputerze i podjadanie przy tym, zwiększyły moją wagę o dość sporą ilość kilogramów... Przed 2 ciążą ważyłam 56 kg. W ciąży przytyłam 20 kg. Później udało mi się trochę zrzucić aż w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczęłam codzienni ćwiczyć i odstawiłam słodycze udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Phentermine od Natalii (731 154 299). Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Mi pomogło, więc warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kaśka P
Mi po ciąży bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. bardzo szybko wróciłam do swojej wagi jaką miałam przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna oferta środków na stronie internetowej: WWW(kropka)KLINIKASYLWETKI(kropka)XJA(kropka)PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika
Mi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox jezeli chodzi o pozbycie się pozostałości po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudzanie jak Foreverslim. Ja to określę krotko - 3 miesiące i sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciąży w przypadku odchudzania niezwykle ważna jest suplementacja witamin, ja w tym celu zakupiłam wiele rzeczy stąd: www.Sanavita.com.pl , naprawdę robią różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Kasi (tel. 739 202 359), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×