Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie po ciazy

• Yellowfever 2018.10.03 [04:24]
    Witam. Od dobrego tygodnia zaczęłam odchudzanie. Mam 160cm wzrostu i właśnie urodziłam dziecko. W ciąży bardzo przytyłam - ważyłam 84kg przed rozwiązaniem. Teraz wazę 73, ale to wciąż jest za dużo. Najpierw wprowadziłem dietę 500kcal zupełnie nieświadomie - nie odczuwałam głodu a i dzidzia nie dawała mi czasu na zjedzenie usmiech.gif
    Teraz jem około 600-800kcal dziennie ale nie ćwiczę bo szwy...
    Czy są tu jakieś kobiety które mogą mi coś doradzić, pomoc ? Bardzo chciałabym do przyszłego roku, do maja ważyć znowu 47-50kg.
  • DARIA281234 2018.10.03 [12:42]
    Hej. Ja też odchudzam się po ciąży założyłam taki wątek jak ty ale jakoś nikt nie chciał pisać i trochę pisałam w innych wątkach ale też jakoś za długo nie popisałam.
    Mi po ciąży zostało sporo więcej jak tobie. Urodziłam dwoje dzieci rok po roku i zebrało się z obydwu. Mam do zrzucenia ponad 30 kg. Mam 163 cm i jakieś 90 kg. Zaczęłam się odchudzać na początku lipca miałam dużo chęci siły był bardzo ambitny plan nawet pierwsze efekty było widać ale wróciła stara kontuzja i wszystko szlag trafił. Straciłam motywacje, nie mam żadnego wsparcia, bo mój mąż rozumie po co chcę się odchudzać.
  • Młodamarta 2018.10.03 [18:15]
    Za mało jesz kalorii.. metabolizm Ci się zwolni i wtedy tylko iqgreen Cię uratuje jezyk.gif Lepiej wprowadź zdrową dietę, licz kalorie, a schudniesz - moja koleżanka tak zrzuciła po ciąży i twierdzi, że inaczej nie da rady.
  • gość Mariola 2018.10.10 [23:53]
    Ja na pewno bym nie dała rady tak szybko pozbyć sie nadwagi jaka pozostała mi po ciązy, gdyby nie zastosowanie Slimunox
  • gość 2018.10.12 [03:27]
    Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.
    Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.
    Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.
    Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo .
    Różne diety typu:
    dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs.
    A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.
    To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.
  • gość 2018.10.14 [18:21]
    Ja z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim jestem bardzo zadowolona. W końcu trafiłam na środek, który skutecznie pomógł mi się pozbyć nadwagi
  • Urszula D 2018.10.14 [22:06]
    Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów jest zastosowanie Shape Up, oczywiście obok diety, bo odpowiednią suplementacja wspomagamy proces odchudzania i stosuje się ją po to by przebiegł on szybko i w zdrowy sposób. Nie biorę tu pod uwagę sytuacji gdy ktoś decyduje się na środki z jakimis robalami etc.
  • gość wczoraj [11:42]
    Jesz stanowczo za mało! Nawet jeżeli po pewnym czasie stracisz parę kilogramów nie dasz rady całe życie być na tak niskiej kaloryczności! Co spowoduje efekt jo jo i przytyjesz jeszcze więcej niż schudłaś. Znajdź sobie kalkulator bmr ( nie bmi) i oblicz swoją dzienną kaloryczność, od tego odejmij 200 max 300 kcal. Dodatkowo możesz wprowadzić to https://africanmangosklep.pl na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i poprawę metabolizmu bo pewnie go zwolniłaś. Nie jedzenie to nie rozwiązanie pamiętaj usmiech.gif
  • gość Renata P wczoraj [17:35]
    W moim przypadku bardzo skutecznym sposobem okaząło się zastosowanie Slimunox. 3 miesiace i po nadwadze nie było śladu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...