Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzaniee

Polecane posty

Gość gość

Cześć wam!!Mam pytanie od ponad tygodnia odchudzam się na diecie 850kcal (wiem że to nie zdrowo jednak czuje się na niej bardzo dobrze, odchudzałam się juź dużo razy ale teraz serio mi wychodzi) schudłam w ciągu tych kilki dni z 57,3 kg do 55,7 kg. I nie wiem jak mam funkcjonować dalej bo pomimo że naprawdę czuje się świetnie na tej diecie wiem że musze zacząć ją zmieniać żeby była zdrowsza i wog. No bo przecież jak schudnę już do tej mojej wymarzonej wagi to nie będę ciągle tyle jadła a nie chće później znowu utyć. Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta43x
Właśnie najlepiej jeść normalne posiłki nie zmniejszać do minimum bo później niestety efekt jojo wiem sama po sobie...Teraz odchudzam się inaczej niż wcześniej m.in jem regularne posiłki, ruszam się dużo dużo więcej niż wcześniej bo basen, zajęcia fitness i rowerem do pracy! Przyjmuję również suplementację diety African Mango http://afrikanmango.pl wspomaga mnie w trudniejszych chwilach mojego odchudzania;) ale 10kg w 2 miesiące ten wynik mnie satysfakcjonuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Slimunox to naprawdę bardzo skuteczne tabletki.Po małych korektach mojego jadłospisu do tego wiadomo wspomaganie Slimunox i waga spada.Ja osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najskuteczniejszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. W końcu pozbyłam się nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do dietetyka i idź na zajęcia sportowe. Mówię Ci to da Ci i motywację i dodatkową energię. Zobacz choćby na ofertę takich miejsc http://saturn-fitness.pl i przemyśl swój plan działania. Połączysz to i będzie efekt, na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś od razu wprowadzić normalny system żywieniowy, im dłużej bedziesz ta takiej diecie tym gorzej dla Twojego organizmu i szybciej przybedą Ci kilogramy. Nie możesz tak się odżywiać bo wszystko wróci ze zdwojona siłą. Skorzystaj może z suplementacji, ja mam african mango zakupione na https://africanmango180.com jestem z niego bardzo zadowolona, czuję się lekko no i chudne w normalnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam https://africanmango180.com, jestem już po kuracji. Miałam nie wiele do zrzucenia bo 6 kg co udało mi się osiągnąć w dwa miesiące. Aktualnie waga nie wraca, nie powinnaś też mieć skutków ubocznych ponieważ jest z naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne odchudzanie to racjonalne odchudzanie! dużo wody dużo ruchu gotowanych warzyw ja włączyłam dodatkowo Slimunox ale raczej jako wspomaganie odchudzania i co mogę powiedzieć to że na pewno zmniejszył mój apetyt no i przemiana lepsza a to duży plus jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że bez zmiany trybu życia nie osiągniemy żadnych rezultatów. Mi natomiast pomogły african mango z vital progres. Motałam się z tymi suplementami, ale udało mi się dobrać odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tabletki Slimunox.Tabletki plus niewielkie zmiany w sposobie odżywiania do tego odrobina ruchu,i pierwsze efekty zauważyłam już po pierwszym miesiącu brania waga pokazała 5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że tabletki Foreverslim spełniają swoją role w procesie odchudzania.Nie czuję się po nich głodna ,skutecznie radzą sobie z chęcią sięgania po słodycze regulują przemianę materii.Po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobre tabletki odchudzające to skuteczne tabletki.Skład jest bardzo ważny.Moim faworytem sa tabletki Foreverslim .Dobrze dobrany skład tych tabletek w 100% naturalny sprawdza się świetnie podczas procesu odchudzania.A 13 kg mniej uważam za bardzo duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) No to nieźle, 850 kcal? Wiesz, że to mega niezdrowo? Zapotrzebowanie kaloryczne nie powinno byc mniejsze od naszego PPM, bo wówczas narządy w organiźmie nie będą miały z czego czerpać energii..... Tego nauczyła mnie moja Pani dietetyk. Schudłam już z nią 12 kg jedząc 1600 kcal dziennie.... A więc zachęcam do kontaktu z nią. Dla chętnych podaję dane: Sylwia Sobczak-Piżuch-Be Light:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie najlepsze jest bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dbaniu o sylwetkę najważniejszy jest ruch, warto jednak wzmocnić efekt stosując naturalną suplementację. Jako takie wsparcie polecam Big-Active Activ Burn - herbatę funkcjonalną, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza więcej energii. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty funkcjonalnej w wariancie odpowiednim dla Ciebie. :) Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wybiera to co uważa za stosowne jeżeli chodzi o odchudzanie.Ja postawiłam na Foreverslim i nie zawiodłam się na tych tabletkach.Teraz w końcu jestem tak jak byłam parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i uważam, ze pomysł jego zastosowania jako sulpementu wspomagającego odchudzanie jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko efekt jo-jo u Ciebie gwarantowany. Jak zjesz coś więcej to organizm w panice przed głodem sobie zmagazynuje nadwyżkę. No i będziesz otluszczonym chudzielcem bo organizm będzie spalał również mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie ma nic lepszego niż Foreverslim jeżeli chodzi o odchudzanie.U mnie efekty już widoczne w pierwszym tygodniu stosowania.Nie spotkałam wcześniej tabletek o takiej skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Foreverslimu bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superancko
za mało kalorii autorko, to tylko prowadzi do jojo jak już ktoś zauważył, lepiej ograniczać cukry, ale różnicować mocno jedzonko. ja tak robię, plus mój iqacai naturalny, trochę ruchu i się chudnie :) a teraz jest sezon, tyle świeżych warzyw i owoców, że jest w czym przebierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i moja waga spadła o 12 kil. Dla mnie to bardzo dużo bo o kilogram więcej jak nadwaga, którą wczesniej miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirella
A nie lepiej zastosować Slimunoxc, dietę 1500 kcal i do tego faktycznie poćwiczyć, ni ż się zamorzyć, nabawić anemii, a w finale mieć pewne jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×