Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konferencja

Odchudzasz się?Brak motywacji?Zajrzyj koniecznie

Polecane posty

Gość Konferencja

Zapraszam na konferencję w Warszawie dotyczącą metamorfozy ciała. To szkolenie dla każdego: kto choć raz obiecał sobie, że od następnego poniedziałku bierze się za siebie, szybko się poddaje, szuka motywacji, przegrywa ze słabościami w trakcie diety. Na konferencji dowiesz się : - dlaczego odkładasz marzenia na później - od czego zacząć wyprawę po nową sylwetkę - dlaczego poddajesz się w przedbiegach - jak pokonać bariery i podjąć działanie - skąd czerpać motywację i wytrwałość - jak sprawić, by postanowienia noworoczne miały moc przez 365dni w roku - jak kompleksowo zadbać o siebie, swoje zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną Musisz być z nami 2 grudnia jeśli: - w nieskończoność przekładasz plan zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej - choć raz zrezygnowałeś, ale nadal chcesz coś zmienić - potrzebujesz urozmaicenia lub dodatkowych bodźców w życiu - chcesz zwiększyć swoją efektywność w udoskonalaniu transformacji innych - brakuje Ci motywacji i pomysłu - chcesz zacząć realizować marzenia w każdej płaszczyźnie swojego życia - interesujesz się zdrowym stylem życia i jesteś aktywny - zależy Ci na utrzymaniu wypracowanych efektów - zależy Ci na tym, by czuć się dobrze we własnym ciele pełny opis wydarzenia i bilety na: https://konferencjamm.evenea.pl Do zobaczenia 2 grudnia w Warszawie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×