Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiedzacaaa

odżywki białkowe, a odchudzanie

Polecane posty

Gość niewiedzacaaa

mam pytanie do osób obeznanych w temacie. słyszałam, ze odżywki białkowe hamują apetyt i przez to można schudnąć bez większego wysiłku. czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaa
nikt się nie wypowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alohaaaaaa
Tak to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaa
dzięki alohaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alohaaaaaa
Dieta białkowa plus ćwiczenia ew.l-karnityna daja stu procentowe efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alohaaaaaa a jesli ja teraz np jestem na diecie 1,2 kefir 3,4 ser biały 5,6 jajka 7,8 mięsko 9,10 warzywa to mam szanse ćwiczac tez np 1h na rowerku na dość jakies konkretne efekty czy to raczej głupia dieta jest? Czytałam na necie i same pozytywy, Ty chyba mas jakies pojęcie tym temacie więc będę wdzięczna jeśli się wypowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagafcca
ale dieta białkowa niezdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaa
wiem, że to niezdrowe, ale zostaly mi do zrzucenia tylko 3 kg, więc myślę, że jest szansa w ok.2-3 tyg je zrucić, zamierzam rano i wiecorem po fitnesie pić koktajl białkowy, a obiad jeść normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaa
tylko jestem ciekawa czy faktycznie tak jak mówi znajomy będę po takim koktajlu czuła się ''pełna'' i nie będę głodować, bo głownie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Odżywki białkowe służą do uzupełnienia białka w diecie. Zamiast odżywki białkowej możesz zjeść twaróg chudy lub serek wiejski i to będzie to samo. Każde białko hamuje apetyt ponieważ jest sycące. Pierś z kurczaka czy indyka też jest białkiem i po nim też zahamuje Ci się apetyt ;) Ja w swojej diecie mam dużo białka bo ono też przyśpiesza metabolizm i rozkłada się długo w żołądku ;) Białko to zdrowa żywność ale nie koniecznie musi być w odżywce dla sportowców i też jest dużo rodzajów białka, nie wszystkie są dobre dla wszystkich z tym trzeba uważać. Zwiększoną ilością biała w diecie i z dodatkiem tabletek Forever Slim udało mi się schudnąć 7 kilogramów w nie cały miesiąc. Takie zalecenia dostałam od kobiety której opiekuję się dziećmi to ona mi pomogła schudnąć. Dostałam od niej instrukcje co do diety i nawet pierwsze opakowanie tabletek w prezencie a dalej kupowałam na allegro. Jeszcze zostało mi 20scia kilogramów do schudnięcia więc jadę dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Olcia- ściemniasz
i to ostro.Raz dostajesz te tabletki id kobiety której dziećmi się zajmujesz , a raz bierzesz z polecenia trenerki fitness , której matka to brała. Reklamujesz produkt o wątpliwej skuteczności , bo gdyby był skuteczny nie musiałabyś sama o nim nawijać , zmieniając tylko nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldi35
Ja jak najbardziej jestem za odżywkami białkowymi. Szczególnie, gdy chce się wyrzeźbić mięśnie. Polecam sklep http://wagastop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllb
Ja moge polecić ten sklep www.g-supplements.pl/ Tu znajdziecie wszystko to czego szukacie jesli chodzi o odzywki i inne suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smario
W Rossmanie? Ja kupuję w http://musclestore.pl Zniżki już po pierwszym zakupie i darmowa dostawa w Warszawie już od 100PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam od mojego chłopaka, bo często chodzi na siłkę i interesuje się tego typu sprawami, on takich odżywek używa po treningach, bo białka potrzebujemy najbardziej do budowania mięśni. Często kupuje je na http://www.elitesportfood.pl/#start a co do schudnięcia to jak najbardziej, bo odżywki wpływają poniekąd na układ hormonalny, uwalniając hormony mające wpływ na tłuszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonster
Najlepsze odżywki białkowe kupisz w G-Supplements jednak pamiętaj o tym, że nie są one na takie typowe odchudzanie, ale tak naprawdę na budowę masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Teraz zastanawiam sie nad takimi odzywkami. Ale jak już szukać jakiś fajnych a niedrogich odzywek to widziałam ze tutaj http://supplements-center.com/pl/24-strefa-kobiet mają duży wybór odzywek. Spokojnie na Twoją studencką kieszeń możesz sobie pozwolić na zakup jednej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisiunia
Nie ma drogi na skróty. Jeśli chcesz odchudzenia się bez efektów jojo, bez głodówki, ale ze smukłą wysportowaną i do tego apetyczną sylwetką, trzeba ćwiczyć. Odżywka białkowa, jest dobrym dopełnienie treningów, daje budulec dla mięśni, ale nie martw się, ładnych, kobiecych, nie męskich i dużych. Ta powinna być dla Ciebie dobra http://www.uns-supplements.com/pl/p/Blend-5-Pro-700g/131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu jakichkolwiek efektów to najpierw wizyta u dietetyka, a później kilka lekcji z trenerem personalnym. Sam z usług takiego korzystam i efekty widze znacznie szybciej niż mógłbym się tego spodziewać. Można go znaleźć http://www.elitesportfood.pl/#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina460
Po zajęciach z zumby w Saturn Fitness na Targówku dostałam darmowy koktajl białkowy i był całkiem dobry a wcześniej bardzo się bałam że to będzie smakować jak leki czy coś a teraz sama sobie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOP Reklamom
No i dorwali forum i opanowali reklamodawcy.Masakra !!!! Same linki wstawiacie i zaśmiecacie forum o ważnym temacie .ZAL!!!! Polacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia899
Tutaj http://www.fbb.pl/bialko_k_id_11_1 jest duży wybór odżywek białkowych. Mają one różne dodatkowe składniki. Trzeba po prostu poszukać odpowiedniego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko spoko ale jak jesz nabiał (mleko,jogurty i serki) to ciężej jest zgubić kg. Nabiał zatrzymuje wode, dlatego np. jak odstawisz go na miesiąc to 4kg powinny spokojnie zniknąć. Odżywkę białkową warto dodawać do posiłków np. do owsianki na śniadanie :) do koktajlu owocowego itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×