Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

Plan Wypłukiwania Tłuszczu- ZACZYNAM DZIŚ

Polecane posty

Czy ktoś stosował tą dietę? Mam książkę i przekonują mnie argumenty w niej zawarte. Może zaczniemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co w tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika
Nie bardzo wiem o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan wypłukiwania tłuszczu za na celu zintensyfikowac metabolizm, wyliminowac wzdęcia i przyśpieszyc utratę tłuszczu. Składa się z trzech faz pierwsza trwa 2 tygodnie ale można ją przedłużyc do miesiąca. W tym czasie je sie określone produkty: białka, warzywa bogate w asntyutleniacze, umiarkowane ilości owoców, zioła i przyprawy sprzyjające spalaniu kalorii (np. ocet jabłkowy, gorczyca. pieprz cayenne, imbir, cynamon), korzystne kwasy tłuszczowe tj. olej lniany, olej z wiesiołka dwuletniego w formie suplementu i L-karnitynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika
Pytam dlatego,że prowadząc normalne gospodarstwo domowe nie widzę możliwości gotowania oddzielnych posiłków.Podaj może jakieś namiary na książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dodaj ze dieta
jest bardzo droga,bo sam sok z żurawin sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co w tym chodzi
więcej szczegółów please... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika
No właśnie.Samo słowo dieta odstręcza mnie od odchudzania.Bo ja mam wcinać kiełki a rodzinie klepać kotlety schabowe.Dlatego nigdy nie stosowałam diety wolę jeść mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jednym z ważniejszych elementów jest sok z żurawin, woda mineralna i siemię lniane. Woda żurawinowa. dzienne wypijamy ok.8 szklanek. Przygotowujemy ją z niesłodzonego soku żurawinowego z wodą 150ml soku+850ml wody. Co rano do szklanki tej mikstury dodajemy łyżkę zmielonego siemienia i wypijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika
Aską wziąć takie ilości soku bo z siemieniem nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika
Chciałam napisać" a skąd "sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy droga? 200ml butelka soku kosztuje 10zł a wystarczy na niecałe dwa dni. Ludwika ja mam ten sam problem co Ty. Ale postanowiłam, ze będę robiła kotlety jak dawniej a dla siebie np. pier z kurczaka przyprawię podanymi przyprawami i wrzucę na grila w foli . To samo z rybą czy innym mięsem oprócz wieprzowiny-zakaz Książka to : PLAN WYPłUKIWANIA TłUSZCZU autorka Ann Louise Gittleman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w sklepach ze zdrową żywnością. Bardzo dobry niesłodzony 100% Przykładowy jadłospis: Rano po przebudzeniu 220ml wody żurawinowej z siemieniem 220ml ciepłej wody z sokiem z 1/2 cytryny ( to na poprawę pracy wątroby) Śniadanie: jajecznica z 2 jaj ze szpinakiem, zieloną papryką i pietruszką+ 220ml wody żurawinowej 1/2 grejpfruta Obiad: 110g piersi z kurczaka lub indyka z czosnkiem, sałatka z brokół, ogórek i inne warzywa z olejem lnianym+220ml wody żurawinowej jabłko 220ml wody żurawinowej Kolacja: jeszcze raz ryba lub mięso + sałatka warzywna z olejem lnianym na noc 220 ml soku żurawinowego Nic strasznego Jest to dieta która nie rozlególuje organizmu i poprawia pracę hormonów a jest to dla mnie ważne gdyż planuję ciążę w najbliższych miesiącach. Nadwagi nie mam dużej waże 65kg wzrost162cm ale boli mnie ostatnio kręgosłup. Czy nikt nie stosował tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felimena
wznawiam:) prosze o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×