Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po obiedzie jestem dalej głodna i mega ochota na słodkie dlaczego

Polecane posty

Gość gość

brałam chrom aby to wyregulowac ale znowu mam tak dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławka98
Może powinnaś zmienić suplement diety. Ja jak miałam kłopoty z wilczym apetytem to brałam coś takiego - http://nutrina.pl/28,slimette.html. Po kilku tygodniach nie miałam ochoty na żadne słodycze i inne kaloryczne przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se wypij kawe z cukrem, zapycha a lyzeczka cukru jeszcze nikomu nie zaszkodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kidys bralam przed posilkiem blonnik z ananasem i pomoglo i pare kg udalo mi sie zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcwomen
Bo masz PMS okresik sie zbliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od 2 tygoni jem caly dzien landrynki, 2-3 paczki na dzien , jakas masakra ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn nie same landrynki ale tak miedzy posilkami, nie moge sie powstrzymac, inne słodkosci ? nie mam na nie smaka tylko te landrynki, nie tyje ale i tez nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie chrom nie dziala dluzej niz tydzien a slyszalam ze za zdrowy on nie jest jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie chrom działał dopiero w wysokich dawkach, a przecież przedawkowanie metali jest niebezpieczne. Najlepsza jest jednak silna wola - nie zawsze działa, ale przynajmniej nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizona2017c
Prawdopodobnie dlatego, że masz zaburzenia związane z produkcją insuliny, a na obiad jesz dużo węglowodanów, co powoduje natychmiastowy wyrzut insuliny do krwi, spadek poziomu cukru, a co za tym idzie pojawia się bardzo szybko głód. Suplementacja chromem w takiej sytuacji będzie mało skuteczna. Poczytaj sobie o insulinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalej te landrynki wpierdzielam , zeby mi juz przeszlo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Powinnaś w swoim meni zwiększyć ilość produktów surowych ponad 51% (warzywa, owoce) i błonnik wtedy uczucie głodu zniknie - powodzenia http://www.surawka.webd.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaula
Spróbuj zacząć stosowac jakiś suplement diety np foreverslim... W moim przypadku poczucie głodu znikło (a miałam tak, że zjadłam normalny obiad, pół godziny i juz była ochota na jakiegoś batonika...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup ForeverSlim... skutecznie hamuje poczucie głodu. Przynajmniej u mnie tak zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak od zawsze. W dodatku to nie może być byle co słodkiego, musi być czekoladowe. Walka z tym nie miała sensu. Bo potem jadłam dwa razy tyle. Zjadam wafelek czekoladowy i koniec. Mam z głowy. Te modele tak mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zobacz jak u ciebie wygląda poziom cukru? A jeżeli jest wszystko OK, to faktycznie można spróbowac jakiegoś wypełniacza między posiałkami jak ForeverSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×