Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poradnia Dietetyczna Dietalia POZNAŃ

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Polecacie? Co sądzicie o Pani Dietetyczce - Natalii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam. Mam z Panią Natalią bardzo dobre doświadczenia. Jakoś rok temu zgłosiłam się do niej z problemem niewielkiej, ale jednak nadwagi. Stosowanie się do diety, którą mi ułożyła sprawiło, że zaczęłam chudnąć powoli, ale skutecznie i na dodatek nauczyłam się zdrowego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża uratowała od poważnej nadwagi. Wyrozumiała, ciepła, zaangażowana i potrafiąca wspierać. Wg mnie jedna z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i najważniejsze, że diety są proste, produkty łatwo dostępne w sklepach i przygotowanie posiłków nie zajmuje dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie przyjmuje ta pani? Bardzo zależy mi na odchudzaniu w Dietalii, bo czytałam sporo dobrych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ul. Pasieka 36a (narożnik Słowiańskiej). Jeśli chodzi o Poznań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Natalia potrafi zmotywować i zachęcić do odchudzania. Więcej takich dietetyków - PROSIMY!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny dietetyk, z poczuciem humoru i pewnym dystansem, ale przede wszystkim pomocny i konkretny w walce o zbędne kilogramy. Mnie udało się naprawdę dużo schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie zrobiła kapitalne wrażenie poświęca całkowicie czas swojemu pacjentowi, podchodzi do niego indywidualnie i prowadzi przez cały proces odchudzania sumiennie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafi wysłuchać i to jest niesamowite mi dużo rozmowy pomogły - pani dietetyk jest wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta i w pełni zaangażowana w to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, a czy ta pani przyjmuje też w Szamotułach ? bo coś mi się obiło o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DajmiLanie
Poszukuję kobiety która da mi pasem lanie, przez spodnie lub na gołą.... Ze swojej strony obiecuję że nie będę nigdzie Cię dotykał. Tylko Poznań i okolice. Znajdzie się tu jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szamotułach też przyjmuje :) sama chodziłam do tej pani właśnie w punkcie w Szamotułach konkretna babka i wie jak zmotywować do działania jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie nie ma sobie równych dużo doświadczenia, wiedzy, pasji i po prostu zadowolenia z pracy z takim nastawieniem i uśmiechem na twarzy potrafi naprawdę zmotywować do odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta924
ja jestem jej pacjentką, bardzo ciepła, kontaktowa, świetnie mnie rozumie, mój problem z jedzeniem, potrafi naprowadzić , powiem, ze moim zdaniem to dobry dietetyk i psycholog jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do tej pani w Szamotułach, bardzo miła babka, naprawdę wspiera, angażuje się w odchudzanie pacjenta, jest ogromną podporą polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ta pani to profesjonalistka z duszą i sercem na dłoni, inteligentna, bardzo wyrozumiała i ciepła wobec pacjenta rozumie problemy i chętnie pomaga, dała mi receptę na zdrowsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo podoba mi się, że jest bezproblemowa, bezstresową atmosferę zapewnia podczas spotkań :)) jestem zadowolona jak na razie z tej współpracy, bo przynosi ona pozytywne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam różnych diet, różnych głodówek, ćwiczeń, ale nic nie pomagało, dopóki nie trafiłam w ręce Pani Natalii poradnia Dietali uzmysłowiło mi problem, i jak go rozwiązać problemy żołądkowe ustąpiły, a ja zaczęłam spełniać swoje marzenia o szczupłej sylwetce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podoba to, że Pani Natalia układa co miesiąc nową dietę, że nie ma wciąż tego samego, tylko dania są inne, tak by organizm nie nudził się i nie chciał czegoś zabronionego tym sposobem unikam słodyczy, fast foodów czuje się lepiej wyniki badań uległy znacznej poprawie czuję się lekko, zdrowo, vitalnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, też uważam, to za duży plus, że mamy na miesiąc dany plan żywieniowy, a później on ulega zmianie przez co nie jest to nudne, i nasze podniebienie i żołądek dostaje coś innego ;) poza tym ja jestem otwarta na nowe smaki, dzięki Pani Natalii zrozumiałam, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne i że naprawdę może zainspirować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie się zastanawiam nad tą poradnią przyznam wam że chodziłam już do różnych dietetyków, ale cóż z tego skoro żaden się mną nie interesował i zostawiał samej sobie chciałabym w końcu trafić na kogoś zaangażowanego w swoją prace, kto nie boi sie wyzwań i jest mi w stanie pomóc już nie mam sił na siebie, na swoją wagę... zajadam stres.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z perfectline mam złe doświadczenia.. niestety skorzystałam z ich POMOCY ... i żałuję w Dietalia okazało się, że popełniałam mnóstwo błędow żywieniowych, ale na szczęście Pani Natalia zaproponowała nowy plan diety do którego się stosuję i co najważniejsze... widzę efekty!!! jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o redukcyjnej diecie oczyszczającej otrzymanej podczas pierwszej wizyty w poradni ? pomogła wam? ja właśnie się do niej stosuje i faktycznie czuje się lżejsza, nie chodzę też głodna, choć chęćna coś słodkiego jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tobie, że to świetny początek, Pani Natalia dokładnie wie jak ważna jest motywacja i jak wazne jest by zacząć zdrowo, że tak powiem na czysto :) pomogło mi to wyeliminować wodę z organizmu i sprawić, że po prostu wydaliłam z siebie to co niepotrzebne i wraz z Panią Natalią zacząć zdrowe odżywianie ;) mi pomogło ;) i dało mi kopa do działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dumna ze swojego wyniku od stycznia schudłam 25 kg wierzcie mi , że bywały kryzysy, bywały słabe momenty, kiedy tak naprawdę nie miałam już chęci stosować się do cennych porad, ale pani natalia zawsze potarfiła zmotywować uważam, że jest doskonałym specjalistą i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryzysy zawsze są, ale należy umieć je pokonywać takie jest moje zdanie warto też zaufać specjaliscie, jak w tym wypadku pani natalii, bo ona zna się na rzeczy,a ta poradnia to istny strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy pani Natalia potrafi zmotywować do działania i sprawić, by człowiek naprawdę chciał walczyć o siebie i swoje ciało jestem pod wielkim wrażeniem jej pozytywnego nastawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje jednorazowa konsultacja dietetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×