Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaFit

Postanowienie noworoczne 20 kg mniej

Polecane posty

Zbliża się nowy rok i pewnie sporo osób z Was będzie miało postanowienie schudnięcia. Polecam stronkę dietetyczną, dzięki której zrzuciłam ponad 20kg ! Sprawdźcie sami:) Niech ten rok nie będzie kolejnym rokiem "pustych postanowień" www.ulozwlasnadiete.pev.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie tabletek na odchudzanie zdecfydowanie slimcea to mój faworyt. Pomógł mi i mojej siostrze dojść do wagi której wcześniej nie pamietam kiedy miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie postanowienie w zeszłym roku i udało się :) Trafiłam na wspaniałą osobę - Panią Monikę z Kliniki Odchudzania, która ułożyła mi odpowiednią dietę i wspierała podczas całego procesu odchudzania. Życzę żeby Wam też się udało stracić na wadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartynaG
Zgadzam sie, też startuję w Nowy Rok... , jedynie co, to ja mam do zrzucenia 12 kg :-) Nawet kupiłam już Foreverslim, bo koleżanka brała od września i do świąt schudła 15 kg... Ja też jestem pewna, że się mi uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroczki3738
Oj te postanowienia ;) ja również takie miałam i dotrzymałam do końca;) przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl jadłam regularnie posiłki no i dużo ruchu! zrzuciłam 32kg w 4 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gankoss22
Przez wiele miesięcy zmagałam się ze sporą nadwagą. W końcu udało mi się schudnąć bez diet, a jedynie poprzez regularne posiłki, aktywność fizyczną i stosowanie afrykańskiego mango http://afrikanmango.pl dzięki czemu zmniejszył się mój apetyt a odchudzanie stało się o wiele łatwiejsze. Efekt? W przeciągu 4 miesięcy pozbyłam się 23 kg bez większych wyrzeczeń i co najważniejsze bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×