Odpowiedz na ten temat

Problem - ZAPARCIA!!!!!!!!!!!!!

• gośćEwelina 2015.07.22 [12:44]
    Poczytaj o zaparciach na stronie http://www.stopzaparciom.pl/ Jest tam dużo informacji o zaparciach, ich przyczynach i sposobach na pozbycie się tej dolegliwości. Z tej strony dowiedziałam się o preparacie Dulcobis, od wtedy nie boję się już zaparć - mam na nie sprawdzony sposób usmiech.gif
  • ewcr 2015.07.31 [20:18]
    Problem zaparć dotyczy większości kobiet w różnych grupach wiekowych, może być spowodowany nieprawidłową dietą, bakiem aktywności fizycznej lub chorobami (np. jest jednym z objawów niedoczynności tarczycy). w zwalczaniu problemu polecam zwiększenie zawartości błonnika (jedzenie np. conajmneij dwóch pomarańczy dziennie), picie odpowiedniej ilości wody i aktywność fizyczna. Jeśli problem jest bardzo dokuczliwy i długotrwały warto także skontaktować się z lekarzem. Zamieszczam też link do strony, gdzie można znaleźć wiele ciekawych porad http://www.stopzaparciom.pl
    Pozdrawiam!
  • jusgar 2015.08.06 [21:35]
    Ja też długo borykałam się z problemem zaparć.. Kupiłam sobie nawet błonnik, żeby jakoś mi pomógł,ale bez skutku.. Od jakiegoś czasu biorę Dulcobis i jak na razie jestem zadowolona oczko.gif Tutaj macie link do strony, jeśli chcecie sobie więcej poczytać o zaparciach: http://www.kreatywna.pl/zdrowie/ile-wody-diet etyk-obala-kilka-mitow/
  • gość 2015.08.20 [08:35]
    A stosował ktoś czopki eva/qu? Ja spróbowałam ich zupełnie przypadkiem, kiedy dopadło mnie podczas wyjazdu i koleżanka mnie podratowała. Bardzo szybko działają, jestem zadowolona.
  • gość 2015.08.20 [15:25]
    Ja stosuje czopki evaqu, mam je zawsze w swojej apteczce, moim zdaniem jedyny szybko działajacy i skuteczny sposob na zaparcia, ze tak powiem dziala u zrodla
  • gość 2015.08.25 [10:22]
    Witam, ja mam taki problem czasami jak jestem na miescie czuje dziwne parcie I niewiem czy chce mi sie baka puscic czy kupke mi sie chce. Czy ktos tak ma?? Niewiem co robic. Pomozcie.
  • Anna521 2015.09.11 [14:24]
    Najszybciej jak weźmiesz coś z apteki: ja podaję dzieciom dicopeg junior - od razu jest efekt. Wiadomo, że musisz się ogólnie zdrowo odżywiać, bo chociaż te leki nie przyzwyczajają, to musisz zmienić dietę.
  • Piotr321 2015.09.21 [08:46]
    Przy przewlekłych zaparciach należy zrobić kolonoskopie. Ja zrobiłem i okazało się, że powodem było skręcone jelito. Jestem 4 tygodnie po badaniu z odkręcaniem jelita. Urodziłem się na nowo, do ubikacji chodzę codziennie, nawet dwa razy, a cierpiałem tak około półtora roku. Teraz chce się żyć i jeść. Oczywiście pamiętajcie o dobrym żywieniu.
  • gość 2015.09.22 [18:39]
    z zaparciami mialam jeden jedyny raz ogromny problem - gdzy byłam w ciazy smutas.gif na szczescie na rynku sa dostepne bezpieczne dla matki i dziecka czopki eva/qu ktore bardzo szybko dzialaja od aplikacji
  • Mepeta 2015.09.27 [15:03]
    Ja się mogę tylko podpisać pod tym co niektórzy tu piszą - na zaparcia bardzo dobrym i tanim sposobem są czopki. Ale nie wszystkie czopki. Polecam wybierać te naturalne, takie jak np eva/qu. Bardzo szybko działają i nie ingerują w nasz organizm.
  • gość 2015.10.16 [21:27]
    Choruje na tarczyce,zaparcia u mnie to normalna sprawa.Od kad kolezanka poleciła mi herbatke oczyszczajacs Mitra ,ktora zakupuje sie w sklepach zielarskich,ekologicznych,problem znikł.Sama nie wierzyłam w działanie jakis tam zioł bo probowałam wszystkiego,soki z ogorkow,woda ,tabletki przeczysxczajace,duzo błonnika,przerozne herbatki i nic.Polecam i na pewno pomoze,dalej wsrod kolezanek rozpowszechniłam nazwe i kazda jest zadowolonausmiech.gif cena 30 saszetek to w granicy 23-27 zł,zalezy od sklepu.pozdrawiam i polecam,ulga po paru husmiech.gif
  • gość 2016.01.17 [15:24]
    ja tam wole sprawdzone domowe sposoby albo szybkie. Polecam herbatke z rumianku czy sok z śliwek .. czopków nie lubię .. pamietam jak babcia mi z mydła aplikowała.. mam uraz wolę kupić dicopeg z wodą rozrobić i mam spokój.
  • MarrySue 2016.01.18 [11:05]
    żadnych tabletek nie radzę. Jak przez tydzien nie byłam w toalecie to brałam bisakodyl - fakt pomógł, ale tylko następnego dnia, a przez reszte tyg znowu cisza...Jestem aktywna (3-4 razy w tyg biegam + siłownia), jem zdrowo (dużo warzyw i owoców, nie smażę) i piję ok 2-3 l dziennie a zaparcia mam cały czas:/ Od miesiąca dietę przygotowuje mi dietetyk z dietomatu http://dietomat.pl/profil/dietetyk i jest dużo lepiej. Okazało się, że pomimo tego, że zdrowo jadłam to źle łączyłam posiłki co prowadziło do zaparć. Póki co opieram się na przygotowanych jadłospisach, bo są urozmaicone, smaczne i dopasowane do dtego co lubie jesc. Mam nadzieje, że waga zacznie spadać w dółusmiech.gif
  • gość 2016.04.07 [21:15]
    oj niestety tak to jest z tym zaparciami.. ciezka sprawa. na tą chwilę polecam dicopeg a po wyleczeniu zmien diete, dodaj wiecej wody, błonnika. Powinno być lepiej.
  • Karolina855 2016.07.02 [12:29]
    Ja również stosowałam dicopeg 10g na zaparcia. Nie wiedziałam, że cokolwiek na mnie zadziała, ale stało się. Nie wyobrażam sobie nie stosować tego leku, kiedy występują u mnie problemu z wypróżnianiem.
  • arten 2016.07.03 [12:33]
  • gość 2016.07.13 [16:22]
    spróbuj jeść więcej błonnika :]
  • gość 2017.03.17 [13:28]
    Kiedyś miałam zaparcia, walczyłam z nimi i średnio mi to wychodzilo. Ze 2 lata temu samo mi przeszło. ..
    Ale pisze tu dlatego, że zauważyłam, że po wypiciu KAWY ZBOŻOWEJ INKA od razu rusza przemiana materii, a jeszcze dolać mleka, to już całkiem usmiech.gif
    naturalny sposób i dzieciom od 3 roku życia można dawać. Szkoda, że ja w dzieciństwie nie lubiłam inki, bo może by mi już wtedy pomogła a tak męczylam sie ponad 20 lat. W sumie nadal za bardzo mi nie smakuje, ale jak wypuścili karmelową (a musiałam przejść na odwyk od cappuccina), to kupiłam i raz na parę dni wypije. Ale rewolucję żołądkowe potem są. Może u osób z zaparciami nie będą tak nagłe oczko.gif
    Z doświadczenia powiem NIE BIERZCIE ŻADNYCH TABLETEK czy coś w tym stylu to tylko uzależnia a potem jest jeszcze gorzej.
    Spróbujcie inke, pieczywo pełnoziarniste, owoce.
  • gość Aga 2017.03.17 [17:05]
    Na mnie działa woda z kiszonej kapusty, fajnie czyści jelita. Polecam
  • gość 2017.03.21 [16:49]
    Suszone sliwki, ziarna slonecznika i dyni.
  • zbijamywage_pl 2017.03.23 [09:25]
    Na męczące zaparcia ( i nie tylko, bo pomaga też na inne problemy) : http://zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace- odchudzanie/fibre-select-poznaj-blonnik-witalny
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
  • Agnieszka_Dietomat 2017.03.23 [13:15]
    http://dietomat.pl/artykul/zespol-jelita-draz liwego-czy-faktycznie-istnieje
    Zajrzyj do tego artykułu, rzetelna wiedza, a nie reklama...
    www.dietomat.pl - sprawdzone diety odchudzające online oraz dieta Hashimoto i tarczyca - dietetyk Poznań. Zaufaj profesjonalnej marce i specjalistom w odchudzaniu.
  • wingz 2017.04.08 [12:56]
    Na zaparcia piję albo kiszonkę albo kefir. Na ogół to pomaga, chyba że problem jest zaawansowany to wtedy ratuję się dicopegiem 10g. Mój mąż natomiast wcina śliwki usmiech.gif
  • Subka 2017.04.27 [23:26]
    Kefiry i śliwki mi pomagają na takie słabsze zaparcia. Jak już trwają 4-5 dni to już tylko czopki są w stanie mi pomóc. Ale zawsze mam w domowej apteczce na wszelki wypadek Eva/qu. 15 minut i po wszelkich problemach.
  • gość 2017.05.21 [11:52]
    mnie ten problem na wyjazdach zawsze dotyka..zbliża się właśnie czas urlopu, więc powoli spisuję listę rzeczy do zabrania, w tym zaopatrzenie wakacyjnej apteczki..w zeszłym roku te czopki ratowały mnie na kempingu i wytrzymały bez lodówki..więc w tym roku też z pewnością je zabiorę na wyjazd.
  • gość 2017.09.12 [13:21]
    A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ?
    http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/
    Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu.
    Działają bardzo mocno i dobrze.
    Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.
    Zaparcia i niemożność wypróżniania przeszły jak ręką odjął.
  • gość 2017.09.12 [14:28]
    no jasne, czopki, tabletki, tybety... A woda z kapustki czy ogórków co dnia i po sprawie! Na wylot...
  • gość 2017.10.11 [11:48]
    Kruszyna pospolita tylko musisz koniecznie suszyć ją lub kupić już gotowąbo inaczej roślina nie jest zdrowa.
    poczytaj sobie o niej https://www.stolicazdrowia.pl/2265/kruszyna-p ospolita-wlasciwosci-lecznicze-zastosowanie-sposob-uzycia/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...