Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przestańcie tyle żreć jak chcecie schudnąć

Polecane posty

Gość gość

Już nie mogę się doczekać grudnia i okresu świątecznego - wigilia. Znowu 2 dni później będzie jeden wielki wysyp wątków - jak SZYBKO schudnąć ? Słuchajcie - przestańcie jeść jak świnie to nie będziecie tez tak wyglądały ! Dotarło ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22www3333
Pomyśl debilu że niektórzy mają problemy zdrowotne biorą leki powodujące tycie i utrudniają odchudzanie obyś nie doświadczył tego bo wtedy nie gadałbyś takich głupot ale jest takie powiedzenie KARMA WRACA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za twoje jedzą? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani koleżanka poleciła mi preparat na odchudzanie, wspomajacy spalanie tkanki tłuczowej . Wierzcie mi w ciągu miesiąca zgubiłam oponkę i 8kg! urlop w Hiszpanii i w końcu mogę włożyć bikinii!! daje wam link do stronki gdzie mozna wygodnie kupić i poczytać więcej na temat tych tabletek. powodzonka!!! http://nplink.net/j4Ec7Ge7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arleta W
I naprawdę uważasz, ze ograniczenie jedzenia (żarcia jak to piszesz) jest sposobem gwarantującym spadek wagi? Zapewniam cię, że nie. Sama miałam problem z nadwagą, damo ograniczenie jedzenie nic nie dało. I nie było to na zasadzie że wczęsniej 5000 kcal, zwszłam do 3000 przy zapotrzebowaniu 2000 i się dziwiłam. Nic z tego. Moje zapotrzebowanie dzienne, to około 2000 kcal, jadłam około 1700 i niestety efektów nie było zbytnio widocznych... waga zaczęła spadać, jak systematycznie zaczęłam ćwiczyc i jak do wszystkiego dodałam Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogusia 23
U mnie efekt dało dopiero zastosowanie Slimunox, jako środka wspomagającego odchudznaie. na samej diecie wyniki były, bardzo malo zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość janka
Nie zawsze sama dieta pomaga. Ja musiałąm zastosować Slimunox aby był dopiero pozytywny skuitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reanata W
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Doniaczek P
Mi w odchudzaniu bardezo pomogło zastosowanie Slimunox. Moim zdaniem nie ma lepszego środka w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa33
Jak ktoś dba o siebie cały rok i jest zdrowy to nie ma szans żeby przytyć nawet w święta. Ja mam sprawdzony patent bo przyspieszam metabolizm zieloną kawą. Jak na razie największe stężenie znalazłam w iqgreen. Lepsze efekty zdecydowanie. I nie muszę się martwić, że podjem na święta i przybędzie na wadze. Po jedzeniu spacer i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się zgodzić z tym że Slimunox to rewelacja.Bardzo dobrze dobrany skład tych tabletek pozwolił mi zrzucić wagę w bardzo szybkim czasie.Do dzisiaj jest mi trudno uwierzyć że dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bo to wszystko przez to ciężkie powietrze i grube kości....ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lidka 22
ja byłam na diecie i to naprawdę ostrej, do tegho ćwiczenia i co? I zaczęłam dopiero chudnąc, jak zastosowałam Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:54 tania reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurwa jaka reklama haahahahahahahaahah glupcy sie nabiora na wasze gowno. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna V
Mi w odchudzaniu pomogła zarówno dieta jak i zastosowanie Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zośka 23
U mnie skutecznym sposobem na odchudzanie było zastosowanie Slimunox. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za duzo ponad 10 kg.Malo jem,teraz jestem bardzo glodna,ale choruje i mam nadwage. Myslicie,ze tylko zremy,a ja sie lecze na cukrzyce,biore sterydy. Jak w takim glodnym swiecie przyznac tobie racje? Nie chce sie pisac,bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po slimunoxie przytyłam 4 kg w miesiąc, pomimo tego, że jadłam tylko trochę warzyw. Polecam slimunox chorującym na anoreksję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika Woś
Mi w odchudznaiu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi jaka miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
Łatwo mówić przestańcie żreć... szczególnie jak może nie miał nigdy problemu z nadwagą. Mi dopiero pomogło zastosowanie Foreverslim. Wcześniej żadna dieta nie dawała rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grazyna B
Pewnioe,. nioe zawszr to tak ładto i wcale nie trzeba źreć jak prosic eby mieć nadwagę. Na szczęscie za pomocą Foreverslim sobie z nia poradziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka ciagle zre. Pije wode. Pali sra i ciagle gruba. Mysli ze piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile waży. Wzrost wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tyle ile ja schudłam dzięki Slimunox to nie jakiś wielki sukces bo zrzuciłam 10 kg,Pewnie było by więcej gdybym stosowała się do zasad kuracji i regularnie ćwiczyła.Niestety zaniedbałam to ale uważam żę schudłam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam się odchudzać stosując dietę i biegając trzy razy w tygodniu po 30 minut.Efekt w ciągu miesiąca schudłam tylko 3 kg według mnie trochę mało.Zaczęłam zażywać Foreverslim i kolejny miesiąc to 5 kg mniej.Łącznie udało mi się schudnąć 15 kg ale biega do dzisiaj i uważam na to co jem.Nie chcę więcej męczyć się z nadprogramowymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie bo to jest bzdura ze potrzebujemy 1800-2200 kcl dziennie. no chyba ze cwiczysz duzo i regularnie. ja nie zjadam nawet 1000 i nie chudne ani nie grubne, ale tez nie uprawiam wgl sportu. jakbym miala jesc 1500kcl to bym grubla z miesiaca na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×