Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moni2345

Rewelacyjne suplementy na odchudzanie !? !? !?

Polecane posty

Gość Moni2345

Probiox Plus to unikalny produkt o działaniu probiotycznym, który skutecznie wspomaga odchudzanie. Dzięki zastosowaniu kapsułek DRcaps® bakterie probiotyczne zawarte w produkcie nie są neutralizowane w kwasie żołądkowym, dlatego też jego działanie jest niezwykle skuteczne. Tylko oryginał dostępny u producenta http://nplink.net/xwIF9P6A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraLasota3
Ja muszę schudnąć do lata :) Ciekawe czy zrzucę nawet 5 kg taka jestem leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chudnę na Phentermine i mogę polecić. Jak macie pytania piszcie do mnie na meil dag.2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata Z
ja tam zdecydowąłam się jakiś czas temu na zastosowanie Forever Slim. Po trzech miesiącach praktycnzie pozbyłam się nadwagi. Odstawiłam tabletki, zmianiłam dietą. Cwicżę systematycznie do dzisiaj. Efekt bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 22T
Renata ma rację. Chcesz stosowac suplementy, któ©e moim zdaniem sa konieczne dzisiaj przy odchudzaniu, stosuj te legalne i pewne. A skoro ForeverSlim jest już chyba z 4 lata na rynku i cieszy si ę niezmienną popularnością, to chyba coś to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna pakośc
Moja kuzynka stosowała Slimunox. patrząc na to jaką obecnie ma figurę, to moim zdaniem jest on po prostu rewelacyjny. Zawsze była bowiem ona lekko puszysta, że tak to określę. Raz mniej, raz mocniej, ale nadwaga była jej towarzyszką życia. A teraz? Sama mogłabym jej zazdrościć tej sylwetki, gdybym miała taki charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym naturalnym suplementem jeśli się ma partnera jest masaż i seks. Poprawia zarówno kondycje fizyczną jak i psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka1157
no jak szukacie czegoś szybkiego na odchudzanie to tylko iqgreen. polecam ci to z czystego serducha, oczywiście dieta lekka troszkę ćwiczeń i myślę ze w sierpniu w bikini sie spokojnie przespacerujesz po plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony mogę polecić te https://africanmangosklep.pl skutecznie uporały się z moją nadwagą, a co najważniejsze nie dopadł mnie efekt jo jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EugeniaFil
Cześć. Gorąco polecam trenera i dietetyka mgr Igora Mieńkowskiego Przez całe swoje życie miałam problemy z nadwagą. Ważyłam 120 kilogramy i nie mogłam schudnąć chociażby o 5 kilo. Wtedy trafiłam na jego stronę (przeczytałam taką samą opinię, jak teraz piszę). Było dużo zwątpień, ale podjąłam decyzję że kupię pakiet „Dla kobiet”. Zaczynając, dużo się martwiłam: „Co pomyślą inni? Wyrzuciła baba 100zł na wiatr…”. Ale już po tygodniu zobaczyłam wynik i nie patrzyłam na opinię otoczenia. Pan Igor Mieńkowski zmienił moje życie, bo teraz, po pół roku ważę 70 (ze swoimi 180cm jestem prawie szczupła). Jestem jeszcze na drodze do wymarzonego ciała, ale to co osiągnąłam jest wspaniałe. Gdy też chcecie zmian w życiu to jest jego strona: https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaZZ
Moim zdaniem to poza dietą jednak warto zainwestować w siłownię aby po prostu wyglądać leszcze lepiej. Przy okazji można się również poczuć dużo lepiej psychicznie. Są takie lekkie nowości, które dużo dają. Chodzi mi o coś takiego - https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/aqua-fitness . Moim zdaniem warte spróbowania. Jeśli przy tym mamy jeszcze odpowiednią dietę to już w ogóle efekty powinny przyjść w miarę szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam na samej diecie i ćwiczeniach i moje rezultaty raczej były marne.Dopiero po wprowadzeniu tabletek Foreverslim waga zaczęła spadać.Tego typu tabletki to naprawdę duże wsparcie dla ludzi odchudzających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bożena HB
U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox jest rewelacyjny. Wreszcie moge patrzeć w lustro bez obrzydzenia i nie mam kompleksów by kochac sie przy świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amelia F
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam.W 3 miesiące pozbyłam się 15,7 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ada 223
Jeżeli chodzi o odchudzanie to moim zdaniem nie ma lepszego środka jak Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka r
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i nie żałuję tej decyzji. Wreszcie nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Urszula T
Ja zamówiłam Foreverslim miesiąc temu na Allegro Od tego czasu regularnie go stosuję jak również jestem na diecie. Efekt to 5 kilo mniej na wadze w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amelia O
Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudzanie jak Slimunox. W 3 miesiące pomógł mi pozbyć się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy5

Zero kg tyle schudłam na Slimunox!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Ja akurat stosowałam Slimunox i mam o nim jak najlepsze zdanie, właśnie ze względu na skuteczność działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagiig

Jeszcze 6kg i wakacje udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja straciłam na tabletkach Slimunox w sumie 11 kg. Kuracja trwała prawie 3 miesiące, zmieniłam dietę, biegałam i brałam tabletki. Zdołałam na stałe zmienić wszystkie swoje przyzwyczajenia i jak na razie waga się utrzymuje. W moim przypadku Foreverslim okazał się być jak najbardziej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolga

Ja już 8kg mniej! DO wakacji zdążę schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

Ja nikogo nie będę namawiała aby stosowała Foreverslim.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaaa

13 kg mniej! Jeszcze z dwa i będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Zawsze miałam nadwagę, ale teraz muszę już schudnąć, bo zaczynam mieć problemy ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×