Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolaa

Rozmiarówki spodni

Polecane posty

Gość Kolaa

od jakich waszym zdaniem zaczyna sie fajny rozmiar spodni dla dziewczyn wzglednie szczuplych ? 30?28?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna się
? chyba raczej DO jakiego rozmiaru :) moim zdaniem to zależy od wzrostu, bo dla dziewczyny 160cm to max rozmiar 27, około 170 to max 28, 180cm to chyba nawet rozmiar 30 będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brduzy, 30 dla 170 jest w porzadku, 31 to juz zaokraglone ksztalty, 32 lekka nadwaga, 33-34 to juz paczus. zle jest dopiero powyzej 35. poniezej 28 jest niedobrze. za chudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczi
ale te fajne są przeważnie do rozmiaru 31.. czasem 32.. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaa
dzieki :) dopiero dzisiaj wpadlam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 171
cm wzrostu i nosze rozmiar 31 i wcale nie uwazam zebym byla gruba...mam po prostu zaokraglone bioderka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaa
do ja mam 171 a ile wazysz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 171
60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz 170cm i ważysz 60kg
to nie wiem jakim cudem nosisz aż 31 no chyba, ze wszystko poszło ci w biodra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja ma 28/32 mam 160 cm i 55 kg wagi - do kruszynek nie należę ... niedawno ważyłam 62 kg byłam tłusta jak świnia i miałąm rozmiar 29 w porywach do 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 160
cm wzrostu, waże 55 kg i chyba jestem tak ubita, albo mam takie ciężkie kości bo nosze spodnie 25 góra 26, spodnie "na kant" kupuje w rozmiarze 32/34 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaa
mysle ze niektore laski oszukaja z rozmiarami tzn jedne kupuja takie ze ledwo sie zapna a drugie te same ciut luzniejsze i stad chyba 60 kg przy wzroscie 170 i 160 to dla nich ten sam rozmiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 160
tylko nie wiem po co to robić w takim miejscu jak internet. Wierz mi, że te 25 o którym pisałam wyżej nie jest mi bardzo upięte. Są dopasowane, ale nie upięte. Nie mam powodu, żeby się tym szczycić, bo dla mnie jest to wręcz problem, bo mało jest w sklepach takich rozmiarów :O Nie mówiąc o kupnie żakietu w rozmiarze 32 :O To już graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja noszę rozmiar
29/34 - do butów na obcasie 29/32 do butów sportowych waże 56 kg. a wzrsot 167 cm.... mam "na czym siedzieć" i uda niczego sobie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 160
Ja chyba nigdy nie zrozumie jak to możliwe ;) Od zawsze ważyłam dużo, a wszyscy mi zarzucają, że wyglądam jak anorektyczka :O Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 160
Mówisz że ważysz 56 kg przy 167 cm wzrostu i masz na czym siedzieć, a mnie wyzywają od "bezdupców" :P O biuście nie wspomne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaa
:) musze sie sama przejsc i sprawdzic jakie na mnie pasuja, narazie wiem o 30 z crowna z dna szafy ze sa ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×