Odpowiedz na ten temat

Rozpoczynam walkę z nadwagą

• gość Danuta 2017.09.10 [19:15]
    Co sądzicie o sposobie opisanym na stronie swiatzdrowiaiurody.pl
  • gość 2017.09.10 [20:00]
    Ja ten sposób przetestowałam na sobie i na chwilę obena jestem o 12 kg lżejsza.
  • gość 2017.09.12 [11:00]
    Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi
  • gość 2017.09.12 [20:42]
    Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535
  • gość 2017.09.12 [21:00]
    a ja schudłam bez ćwiczeń na diecie 8 godzin. Ptyś co 8 godzin i leci ale jak fajnieusmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [07:35]
    Do gość w jakim czasie te 8 kg ....? To dieta 8 godzinna?
  • 123pola 2017.09.14 [16:24]
    Na rynku jest mnóstwo środków odchudzających, najlepiej wybrać ten który produkowany jest z naturalnych składników, wspomaga przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej, na mnie najlepiej zadziałał Burn Booster.
  • gość 2017.09.15 [06:32]
    Moim zdaniem też zastosowanie Slimunox jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Po 3 miesiącach praktycznie miałam taką wagę jak przed ciążą
  • gość 2017.09.15 [11:07]
    To przede wszystkim zacznij od Detoksu organizmu. Na mnie zadziałał 7 dniowy Detox maź
  • gość 2017.10.07 [21:24]
    Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .
  • gość 2017.10.07 [22:34]
    A co tam było opisane?
  • kacper32 2017.10.10 [22:16]
    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się prawdziwą bestią?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
  • gość 2017.10.11 [12:46]
    Ja też stosowałem Slimunox i jestem, bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po jego zastosowaniu. W 3 miesiące schudłam 12 kg
  • gość 2017.10.23 [00:44]
    Polecam plany dietetyczne oraz treningowe
    www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=mi chal1876060
    Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu usmiech.gif
  • gość 2017.10.30 [13:27]
    Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiace schudłam 14 kilo, co dla mnie jest super wynikiem, bowiem całkowicie pozbyłam się nadwagi
  • gość Agnieszka 2017.10.30 [15:01]
    Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzania jak Foreverslim. W 3 miesiące pozbyłam się nadwagi
  • iskierka1987 2017.10.31 [01:41]
    wg mnie najoptymalniejszym i najzdrowszym sposobem na gubienie wagi są racjonalne i zbilansowane posiłki, fakt, może trwa to długo, ale przy odrobinie samozaparcia można. Od zeszłego roku, od maja dzięki zajęciom sportowym oraz cateringowi macro bios bar udało mi się zgubić 18 kg usmiech.gif suplementy przyjmowałam różne, ale nigdy efekt nie był taki, jak obiecywano. gubiłam zaledwie wodę, waga wracała, obecnie trzymam się i walczę dalej. trzymajcie kciuki! usmiech.gif
  • gość 2017.11.09 [14:28]
    Ja już skończyłam branie Slimunox,schudłam tyle że wchodzę w spodnie z czasów panieńskich.I efektu jo-jo nie ma i już jestem pewna że go nie będzie.
  • gość 2017.11.09 [15:43]
    Według mnie najlepiej połączyć dobrze dobraną dietę i ćwiczenia. Polecam zacząć od konsultacji zwww.igortreneronline.pl. Ja jestem oczarowana efektami usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...