Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Danuta

Rozpoczynam walkę z nadwagą

Polecane posty

Gość gość Danuta

Co sądzicie o sposobie opisanym na stronie swiatzdrowiaiurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten sposób przetestowałam na sobie i na chwilę obena jestem o 12 kg lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja schudłam bez ćwiczeń na diecie 8 godzin. Ptyś co 8 godzin i leci ale jak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość w jakim czasie te 8 kg ....? To dieta 8 godzinna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku jest mnóstwo środków odchudzających, najlepiej wybrać ten który produkowany jest z naturalnych składników, wspomaga przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej, na mnie najlepiej zadziałał Burn Booster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też zastosowanie Slimunox jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Po 3 miesiącach praktycznie miałam taką wagę jak przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przede wszystkim zacznij od Detoksu organizmu. Na mnie zadziałał 7 dniowy Detox maź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam było opisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem Slimunox i jestem, bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po jego zastosowaniu. W 3 miesiące schudłam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiace schudłam 14 kilo, co dla mnie jest super wynikiem, bowiem całkowicie pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzania jak Foreverslim. W 3 miesiące pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie najoptymalniejszym i najzdrowszym sposobem na gubienie wagi są racjonalne i zbilansowane posiłki, fakt, może trwa to długo, ale przy odrobinie samozaparcia można. Od zeszłego roku, od maja dzięki zajęciom sportowym oraz cateringowi macro bios bar udało mi się zgubić 18 kg :) suplementy przyjmowałam różne, ale nigdy efekt nie był taki, jak obiecywano. gubiłam zaledwie wodę, waga wracała, obecnie trzymam się i walczę dalej. trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już skończyłam branie Slimunox,schudłam tyle że wchodzę w spodnie z czasów panieńskich.I efektu jo-jo nie ma i już jestem pewna że go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepiej połączyć dobrze dobraną dietę i ćwiczenia. Polecam zacząć od konsultacji z www.igortreneronline.pl. Ja jestem oczarowana efektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam dietę oczyszczającą na bazie soków z cateringu www.salmix.pl. Co dzień miałam pod drzwi smaczne soczki na cały dzień. Po diecie z Salmix-a bardzo dobrze się oczyściłam z toxyn i co za tym idzie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×