Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Dziewczyny, czy któraś stosowała dietę 3D Chili? Dieta wygląda mega kusząco, może w końcu coś, po czymś nie doświadcza się boleśnie jojo... Ogólnie chodzi mi o tę dietę: http://www.dieta3d.pl/ Czy faktycznie można na niej ładnie schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam dokladnie tę dietę - jak będziesz szukać czegoś w necie, to uważaj, bo wcześniej była jakaś dieta 3d (bez chili), ale ona była białkowa i to było coś zupełnie innego, a teraz chyba ktoś przejął nazwę i stworzył pod nią całkiem sensowną dietkę. Ja schudłam 7 kg w ciągu lutego i marca i trzymam wagę na razie, a pozwalam sobie czasem i na pizzę, i na czekoladę - wiadomo, że we wszystkim warto zachować umiar, ale ta dieta 3d jest o tyle fajna, że przyzwyczaja Cię do stałych posiłków i nie ma się napadów głodu pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk to tylko biznes
nie wierze w nowe wynalazki, lepiej stosować sprawdzone diety i stosowane przez lata jak Lutza czy optymalna albo 1000 kcal czy MŻ(Mniej Żreć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino nie wiem nic
jasne wszystkie takie mądre, kolejna modna dieta i co , gówno bo i tak wiele dziewczyn jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jak nic nie wiedzie na ten temat, to nie piszcie nic, bo to nic nie wnosi do dyskusji taka krytyka bez podstaw :/ Poza tym źle się czyta takie głupoty jak 1000 kalorii - to jest głodówka, a nie dieta! A takie bezsensy mnie nie interesują :P Pakila, gratuluję ładnego wyniku na minusie :) Dieta 3D była dla Ciebie ciężka do wytrzymania? Czy jakoś poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino nie wiem nic
wiem więcej niż ty :P bo nie stosuję modnych diet a zdrowo się odżywiam , jestem w normie nie mam skoków wagi :P błędne koło "tycie na zmianę z odchudzaniem"to nic trudnego , bo wiele grubych dziewczyn chodzi na ulicach i takich znam , trendy diety to nie jest dobry sposób , schudnij raz a dobrze i nie tyj, utrzymaj wagę to jest wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję 'najzdrowsza dieta dla kotleta' yyyy hipnotyzer mi polecił , umniem hudnonć za pomoca woli po prostu czaem mi gdzieś to moje sadło wessie i raz ważę 100 a raz 150 kg , uważam ,że setka na wadze jest ok faceci ślinia sie na mój widok , zakładam koronkowe mini żółte rajstopy i drewniaki , nawet babki się za mna ogladają , pewnie mi zazdroszczą bo wygladam zjawiskowo acha i góra od bikini noszę kolczyk w pępku to pewnie dlatego i mam 160zm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale ktoś, kto proponuje dietę 1000 kalorii chyba jednak nie wie zbyt wiele o zdrowym odzywianiu :P A MŻ - łatwo powiedzieć, ale nie dla każdego to jest łatwe i nie każdy poradzi sobie bez wytycznych, jakie dają diety. Bo choćby głupia łyżka oleju do smażenia to też kalorie, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Poza tym ja pytam konkretnie, bo interesuje mnie dieta 3D Chili, a nie "wszystkie modne diety" - wiesz coś na jej temat, możesz się na jej temat wypowiedzieć? Czy z góry krytykujesz wszystko, co nazywa się dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj trochę na słowa i nie wyzywaj mnie od oszustów i naciągaczy :/ Już o nic nie można zapytać nawet? 1 na 5 się znalazła taka, co dietę zna, a ja szukam informacji właśnie po to, żeby nie wyrzucac kasy w błoto - tak ciężko to zrozumieć? jak się zdecyduję na zakup, to spoko, mogę podać jadlospis. I prawie każdy, kto krytykuje, to akurat osoba, ktorej nawet się nie chce założyć konta na kafeterii... Naprawdę nie wiem, co w tym złego, że interesuje mnie dieta 3D i o nią pytam... Przecież tu każda dieta świata ma swój wątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Tylko półgłowek może zapłacic za dietę:) Kazdy srednio rozgarnięty człowiek wie doskonale jak sie odżywiać zeby schudnąć i nie mieć jojo... Także tutaj jelenia nie znajdziesz... Mam nadzieję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jak miło dowiedzieć się, że jest się idiotką i półgłówkiem... ^_^ Nie uważam, żeby płacenie za fajne menu urągało mojej godności - do dietetyka też nie pójdę, bo muszę zapłacić? Książki Dukana to bezpłatnie rozdawali? Dla mnie jest normalne, że za czyjąś pracę płacę, jeśli uważam, że mi się to opłaca... Przepraszam, że nie miałam tyle silnej woli, że nie potrafiłam sama schudnąć, wybaczcie... Chyba teraz przytyje znów i schudnę bez diety, żeby Was zadowolić :P Zapachowa, w porównaniu do diet, które stosowałam wcześniej, to dieta 3D nie była męcząca, bo w sumie jak coś chciałam zjeśc, to na któryś dzień to zawsze było, nie musiałam rezygnowac np. z chleba, który bardzo lubię i który ciężko byłoby mi odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapachowa
powiedz lepiej ,że masz profity jak namówisz jakieś osoby do kupna tej diety :P odczep się od diety 1000 kcal i poszukaj info o Adrianie Lukoszku on dzięki temu schudł ze 190kg na 90 ;) i utrzymuje wagę :P i co zastosował starą jak świat dietę i mu się udało. Chcesz wiedzy na temat tej diety chili sama na sobie sprawdź naciągaczko:P przecież spamujesz w nie pierwszym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę dyskutować już z osobami, które nawet nie mają stałych nicków i nie wiem, jak się do nich zwracać. Już wszyscy i tak wiemy, o co chodzi ;) Dieta 3D jest wg Was zła i do tego płatna (o nie!), za to dieta p. Adriana to samo dobro i w dodatku za free? :> Sorry, ale ja nie piszę się na picie octu i niszczenie sobie organizmu, są zdrowsze metody. Max Zander veI Klaun - jestem już zajęta, przykro mi ;) Pakila - a jakie jeszcze produkty mączne/zbożowe można jeść? Są jakieś ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć, czy dieta 3d ogranicza te produkty - codziennie jest pieczywo pełnoziarniste, ryż brązowy albo makaron czy kuskus. I nie jest tak, że jeden rodzaj produktu na dzień, bo często rano jadłam kanapki, a na obiad kaszę. Dla mnie to nie było w żaden sposób ograniczające, a jeszcze możesz sobie zmieniać posłki międyz dniami, np. śniadanie z 14. dnia zamienić z tym z 21., więc jak masz na coś mega ochotę, to możesz zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakila, a możesz wrzucić tu albo wysłać mi na maila chociaż jeden dzień przykladowy diety 3d? jeśli tak, to byłoby super :) Bo ja jestem ciekawa, jak ta dieta wygląda w praktyce, co tam mniej więcej się je... Albo może wypisz, co jest tak na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, dzięki Ci, dobra kobieto za ten link! No, to jest jakiś konkret ;) fajna ta dieta, w sumie to są takie ilości, że ja nie wiem, czy tyle w siebie wcisnę, często nie jem aż tyle... No, ale widocznie jem gorzej i dlatego nie chudnę :/ Może w ogóle też się zapiszę, to mi może coś fajnego, jakieś pomoce do diety 3d wyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko :) Wiesz, powiem Ci tak - jak już zamówisz cały program, o dieta 3d stanie się tak jasna, jak słońce i już więcej wskazówek Ci nie będzie potrzebne ;) Co do tego jedzenia - ja też w momentach, kiedy świadomie starałam się zdrowo jeść, nie byłam w stanie schudnąc, dopiero ta dieta rozbujała mój organizm do spalania zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde, co Ci znowu śmierdzi? :/ Nie interesuje Cię temat, to pisz gdzie indziej, kafeteria jest spora i dla każdego znajdzie się miejsce... To, że Ty chudniesz bez tego, to fajnie, gratuluję! Dla innych jest dieta 3Dm dieta Dukana, dieta sb, dieta camridge... Mnie akurat interesuje ta, bo jest najbarzdiej zbliżona do normalnego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie planowałam zacząć dietę 3d wcześniej, niz w czerwcu, więc sobie mogę na luzi pytać :P najpierw była wielkanoc, potem majówka, teraz znów długi weekend, a ja takie okazje spędzam z rodziną czy znajomymi zazwyczaj przy jakimś jedzeniu, to po co zaczynac dietę, skoro się wie, że cięzko będzie ją utrzymać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WposzukiwaniuMarzen
No to jest czerwiec. Kupiłaś i zaczęłaś czy jeszcze czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam nawet wcześniej, niż zaczęłam, wyobraź sobie :P Od dziś start diety 3d! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻORDŻ
No to czekamy na relację z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. powiem tak... tyle ile ja przeszlam diet to głowa mała! jestem bardzo wybredna bo nie dosc ze musi mi smakowac to i działać :) byłam wcześniej na Diecie Gacy :) schudłam 16 kilo - polecam, waga nie wrocila , no moze 2 kilo przez rok :p a jeśli chodzi o diete 3d CHILI to razem z moją bratową i koleżanką z pracy zaczęłyśmy dietkę :) i efekty są jak by nie było!!! wierze w to w 100% przy czym, UWAGA, chodzimy 2 razy w tygodniu na siłownie pospalac kalorie i poruszać się, ruch przy każdej diecie jest wskazany.przez tydzień straciłam 3 kilo teraz juz prawie kooncze 2 i jest juz 5. A zdecydowalam sie na ta dietę dlatego że jedzenie jest naprawdę pyszne! tak więc kobitki nie kłóćcie się tylko posłuchajcie doświadczonej koleżanki :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, wsiedliście na biedną dziewczyne nie wiadomo za co... :/ Chyba lepiej, że się pyta i dowiaduje, zamaiast się bez sensu rzucac na jakąs dietę. Znam takie, co w czasie szału na dukana jadły danio waniliowe, bo to przecież nabiał i się dziwiły, że nie chudną :P Koko koko dieta 3d spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1507
Witam właśnie zakupiłam dietkę. Jadę na zakupy a od jutra do dzieła. Przede mną cel 12kg. Opiszę wam jakie rezultaty tak na poważnie. Bon wszędzie czytam tylko pozytywne opinie a jaka jest prawda się okaże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iffonica
Agatinka, czyli że polecasz czy nie polacasz 3D Chili? :)))... Ja się właśnie mocno waham czy ja zakupić:P.. Słabo u mnie z czasem na gotowanie i spożywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1507
JEBANY GĄSIOR -Jest gotowy jadłospis na 28 dni oraz sposób ich przyrządzenia. Ale można robic modyfikacje. Jeśli masz ochotę na śniadanie z dnia 10 a jesteś przy 5 to możesz sobie zamienić. Tylko śniadanie na śniadanie, obiad na obiad itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak polecam Polecam i jeszcze raz polecam :) zrobicie Kochane jak uważacie, ja jestem coraz mniejsza. Tylko zastrzeżenie jest takie, musicie przestrzegać wszystko jesli chodzi o przyprawy:) a gramatury jak dla mnie sa za duze i wszystkiego nie zjadam :) chyba żołądek mi sie zmniejszył hehe :) jak chcecie dziewczyny to mozemy sie umówić tak ze mogę wam odsprzedać za symboliczne 10 ;) co by sprawiedliwości stało sie za dość ;) a ja wam przesle bo z tego co czytam czasami dziewczyna pisza ze im nie przychodzi po miesiacu czekaja... nie wiem o co chodzi ale mi przyszło wszystko od razu... Jadłospis jest. dzień składa się z 5 dań: śniadania, przekąski nr1 ;) obiadu, przekąski nr 2;) i kolacji :) P.S. DZISIAJ na kolacje mam pieczone jabłko z rodzynkami cynamonem mniam mniam :] RÓŻNE Rzeczy piszą na temat tej diety, ja by najmniej jest zadowolona (wybredna) więc ja jak na razie stawiam tej diecie 5- (minus za porcje ktore jak dla mnie są za duze ) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×