Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Schudnąć 5 kg w miesiąc! Jaką dietę polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie :) Chciałabym schudnąć do wakacji (a wyjeżdżam już za miesiąc) ok. 5kg. Zaczęłam ćwiczyć i nie chciałam rezygnować z normalnych posiłków, ale niestety to się nie sprawdza. Jaką dietę polecacie? Potrzebuję sprawdzonej, niezbyt restrykcyjnej diety ( później pomału chciałabym normalizować posiłki), która pozwoli mi zrzucić zbędne kilogramy. Moim największym problemem są brzuch i boczki. Będę wdzięczna za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mango afrykańskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Moim zdaniem powinien Ci ten preparat pomóż: http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=27029 . Mi pomógł schudłam 6 kg w ciągu miesiąca. Nie wierzyłam jak zobaczyłam na wadze cyferki. Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, od lat znanej ze swoich właściwości odchudzających, to nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim pewny i sprawdzony sposób regulowania wagi ciała. Zielona kawa wspomaga działanie układu pokarmowego oraz krwionośnego, oczyszcza organizm z toksyn oraz odmładza. Nic dziwnego, że bije rekordy popularności na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się udało mi się osiagnąc po zastosowaniu Foreverslimu. 12 kilo mniej, dla mnie to sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobrze sobie radzę na Slimunox.Nie myślałam że te tabletki będą takie skuteczne.W pierwszych dwóch tygodniach straciłam dwa kilo a w trzecim 1,5.Zaczyna do mnie pomału docierać że w końcu mi się uda i też będę szczupła jak większość lasek na moim roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunia83
Ja chciałam chociaż 5 kg, ale w 2 miesiące schudnąć, a skończyło się na 2... i to ledwo. Stosowałam dietę i Liporedium, który miał być idealnym wspomagaczem.. No i nie był, on wgl nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by było zbyt piękne, jakby można było schudnąć w miesiąc 5 kg nie zmieniając nic w diecie, ale się tak niestety nie da.... ;) najlepsza dieta to mż (mniej żreć) i tyle. Te wszystkie specyfiki może i coś tam pomogą, ale bez zmniejszenia porcji i wprowadzeniu większej ilości warzyw to się nie da. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid12312
Cześć, chciałbym napisać kilka słów na temat mojego doświadczenia z tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Jest to produkt oparty na dawnym produkcie garcinia cambogia. Jest to połączenie dwóch składników, które na mnie zadziałały. Ważyłem 90 kg teraz ważę 81 i czuję się świetnie. Jestem bardziej energiczny i lepiej się wysypiam. Oczywiście stosowałem do tego zbilansowaną dietę, nie jadłem fastfoodów. Pamiętajmy, że tabletki pomagają nam w naszym celu jakim jest zrzucenie wagi. Polecam produkt: Green Barley Plus tutaj link gdzie zamawiałem: http://nplink.net/lfoodnXE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kani13
Cześć, ja również chciałam schudnąć do moich wakacji a wyjeżdżałam w zimę;) więc miałam trochę ciężej bo teraz to wyjdziesz pobiegać czy na rower i waga ładnie spadnie;) ja chodziłam na zajęcia na trampolinach i na step ale jadłam normalnie tylko trzymałam się godzin dodatkowo przyjmowałam suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl by zahamować swój apetyt i przyśpieszyć metabolizm i tak schudłam w miesiąc 5,5kg a łącznie zrzuciłam 15kg;) a teraz mamy już prawie czerwiec a ja wagę trzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukała i sprawdzałam różne środki na odchudzanie.Najlepiej według mojej opinii wypadły tabletki Foreverslim.I się nie zawiodłam.Schudłam i ze swojego wyglądu po raz pierwszy od wielu lat jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA POLECAM Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika - garcinia cambogia. Połączenie dwóch aktywnych substancji pozwoliło uzyskać niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. http://nplink.net/70genpSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta cud - sex i głód ;) a tak na poważnie spróbuj sobie może african mango? u mnie sprawdza się bardzo dobrze, znalazłam go na http://odchudzanie-poradnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i moim zdaniem, patrząc na efektu jakie miałam przed i po zastosowaniu tego środka to obecnie odchudzanie bez wspomagania suplementem nie ma po prostu sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja
Ja stosowałam Slimunox i osiągnęłam taki wynik, moim zdaniem warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina 29
5 kg mi się nie udało schudnąć w 2,5 miesiąca, a co dopiero w miesiąc.. Dietę miałam niby dobrą, trochę biegam i do tego suplement Liporedium brałam. Efekt to 3 kg w tym czasie, beznadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdallen
Bardzo wolno poszło Ci to odchudzanie Janino, ale w sumie to mnie to nie dziwi. Suplement ktory brałaś - liporedium - mi w odchudzaniu przeszkadzał, gdy go brałam, bardziej niż pomagał. Już po 3 tygodniach stosowania spowodował mi takie zaparcia, że na fitness chwile nie chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina11
Zaparcia, bóle brzucha, wzdęcia - masa dziewczyn pisze o tych skutkach ubocznych liporedium. Radziła bym poświęcić chwile następnym razem zanim coś kupicie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobrze sobie radzę na Foreverslimie.Nie myślałam że te tabletki będą takie skuteczne.W pierwszych dwóch tygodniach straciłam dwa kilo a w trzecim 1,5.Zaczyna do mnie pomału docierać że w końcu mi się uda i też będę szczupła jak większość lasek na moim roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ******ie zaamierzam z niego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Kirch-Hollywood, dieta to 80% sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego suplement miałby nie wspomóc odchudzania.Czasami na samej diecie jest bardzo ciężko i nie tracimy na wadze tyle ile byśmy chcieli.Ja bardzo chwalę sobie Foreverslim rewelacyjnie wspomógł proces odchudzania dzięki niemu dieta była znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza no i przede wszystkim nie straciłam na odchudzania pół roku z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dietetycznym weteranem. Był Dukan, była Kopenhaska, dieta z Vitalii, Bebio Chodakowskiej, były też jakieś dziwne tabletki spalacze...Straciłam tylko mnóstwo kasy, zdrowia i włosów. Po 13 dniowej wypadały mi garściami. Włosy po jakimś czasie się wzmocniły, a na wagę wróciło 20 kg nadwagi. DRAMAT. Mąż, a w zasadzie już były mąż (hehe), na urodziny skierował mnie do Natur House. Najpierw strasznie się zdenerowałam, no bo wiecie....Spodziewasz się diamentowych kolczyków, a ten wysyła cię do dietetyka, bo jesteś gruba. Ale po zjedzeniu ogromnego kawałka tortu, wypiciu 3 kieliszków prosecco, nieprzespanej nocy, pełnej sprzecznych myśli poszłam na umówioną wizytę. Dziewczyny od samego początku wzbudziły we mnie zaufanie, co tydzień się widywałyśmy, kontrolowałyśmy mój progres. Posiłki były na serio dobre, nie zrezygnowałam nawet z pieczywa. Co najważniejsze – nauczyłam się jeść zdrowo, regularnie, a przy tym smacznie. Ja z czystym sercem polecam NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ograniczyć nieco posiłki. Jedz też dużo warzyw i owoców. Zrezygnuj z używek. Pij wodę albo soki owocowo warzywne, ale wyłącznie samodzielnie przygotowane i bogate w witaminy. Dzięki temu ograniczając wielkość posiłków nadal dostarczać będziesz potrzebne ogranizmowi witaminy i minerały. Najlepsze do przygotowywania takich soków są wyciskarki https://wyciskarkisokow.pl/. U mnie taka dieta zadziałała, więc mogą ją dalej polecać. Jeśli chcesz, mozesz też skonsultować się z dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Slimunox.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqa27l
Stosowałam lekką dietę białkową na której można dużo jeść :) oraz oryginalne African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl 14 kg mniej w ciągu 2 miesięcy! Super wynik jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×