Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arte

Schudnąć cztery kilo w tydzień - możliwe?

Polecane posty

Cztery kilo, nie więcej ;) okazało się nagle, że jestem zaproszona na bardzo ważną imprezę w przyszły piątek, będzie tam ktoś ważny dla mnie ;) i chcę wyglądać jak najlepiej. Nie zamierzam później nadrobić straconych kilogramów, przejdę na dietę 1000 kcal, ale potrzebuję schudnąć na chybcika. Kurczę, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, zabrałabym się za siebie i nie byłoby kłopotu:o chydnę bez większych problemów. Ważę 60 kg przy wzroście 170 cm, niby nic strasznego, ale mam mocną budowę i niespecjalnie pięknie to wygląda. Doradzicie coś? Czy kapuścianka będzie dobra? (tzn. ta straszna zupa z kapuchy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzisiaj zaczęlam, żeby nie było, że zaczynam od jutra ;) po prostu ograniczyłam jedzenie, zmieściłam się w granicy 750 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ;) kiedyś byłam na diecie 1000 kcal, schudłam dziesięć kilo i w zasadzie byłam zadowolona, ale teraz stwierdziłam, że muszę być idealna, żeby Ten Pan padł na kolana z wrażenia ;) kurczę, na gębę nie narzekam, kompleksów nie mam prawie, tylko ten tyłek i uda. A czy ta czarodziejska zupa kapuściana jest skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arte ja jej nigdy nie stosowalam , chociaz mialam w planach. Ale podobno po kilku dnach juz nie mozna patrzec na ta kapuste:D Ja raczej jestem za racjonalnym zywieniem, czyli dieta 1000kcl jest chyba najlepsza. I nie ma co rzucac sie od razu na gleboka wode. Lepiej chudnac stopniowo niz od razu 10kg w tydzien, bo sa tez takie diety, a co dalej? Wystarczy ze sie troche zwiekszy ilosc kalorii i zaczynamy znowu przybierac na wadze. A jak zrezygnujemy np z jednego ziemniaka, czy jednej kromki chleba to juz jemy mniej, i juz zaczynamy chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilka
Dieta kapuściana jest oK !ale teraz można kupić tabletki tej dietki i też jest podobny skutek bez wiecznie pachnącego w domu kapuśniaku ( ale rzecz gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapch kapuśniaku mi nie przeszkadza, jakoś zdzierżymy. ;) Skuteczne? Super, w takim razie jutro ugotuję draństwo. Też słyszałam, że po paru dniach ta zupa wychodzi uszami, ale czego się nie robi... ;) Wanilka, jeśli mogę spytać - próbowałaś? Ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzamsię
ja próbowałam, schudłam 3 kg w tydzień. Ale bez ćwiczeń i... 2 dni odpuściłam (shoarma i mcdonalds to moje słabości ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arte Da się schudnąc 4kg i to bardzo łatwo (ograniczającwęglowodany, czyli jedzać praktycznie tylko kefiry i warzywka) ale potem nie możesz od razu przejśc na 1000kcal bo to będzie szok dla organizmu i jojo gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ultra97, dzięki za radę :) a co powinnam zrobić po zakończeniu diety? Żeby uniknąć jojo? Jestem cienka w temacie, dotychczas jechałam tylko na 1000 kcal i chudłam, ale powoli. Dzisiaj wypożyczam sobie rower, przejadę z 10 km w ramach ćwiczeń, oprócz tego pomaltretuję ramiona. Zupa już ugotowana, pachnie całkiem przyjemnie - dodałam pomidory, cebulę i surową paprykę, jest pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arte - przede wszystkim nie rzucać się na chleb i zacząć od powiedzmy 600, potem stopniowo zwiększać do 1000 i dużo ćwiczyć by utrzymac nową wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dni na soku jabłkowym (tylko) i masz -4kg. jak w banku. Pod warunkiem że jesteś w stanie przełknąć sok jabłkowy, mnie na drugi dzień bierze do niego takie obrzydzenie...fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia11111
hej dajcie mi dobra rade na zżucenie 3kg w tydzien tylko bez głodzenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angells
nie wiem jak to zrobić?yo chyba nie możliwe!ja chce schudnąć 10 kilo....od czego zacząć????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angells
pomocy>>>>do wakacji tylko miesiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia Ziut banderas
jest bardziej humanitarny sposob zjesc 4 kilo zarcia i wysrac 8 troche nierealne ale mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arte lepiej uważaj z tą kapuścianką bo owszem szybko się chudnie, ale strasznie wywala na niej brzuch (wzdęcia itp. - od tej kapusty...) więc jak nie chcesz na przyjęciu mieć brzuszka jak balonik to lepiej zastosuj inną dietkę :) Chyba że 4-5 dni na kapuściance a potem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastin
Dawno temu zachorowałam i lekarz przepisał mi diete. jadłam tylko obiad a jak zgłodniałam to mogłam jeść tylko biszkopty i sucharki. Po tygodniu wszystkie spodnie były na mnie luźne,, a przecież przez cały tydzień leżałam w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona23
naprawdę? może to przez tę chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
hej chce schudnąć do wigili jakieś 1,5 kg czy schudnę jedząc warzywka i kefirki? czy lepiej warzywka i owcki z przewagą dla tych pierwszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **=...nDzUn...=**
Muszee schudnacc w Tydzienn conajmniejj 4 kg tak zebymm w twa tygodniee wazyla o 7/8 kg mniej niz wazee czy jest to mozliwe..;|..??..doradzcie boje sie,ze moze bycc efekt jojo..;(( a tegoo bym nie chcialaa..prosze o radee pomaga ten kapusniak napewno..??..;)) prosze o szczera odpowiedz..dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **=..nDzU..=**
...??..:))..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InGuS
Tak sie wlasnie zastanawiam cyzy ten kapusniaczek pomoze mii przed swietami..;PP czy to ma jakikolwiek sens hehe..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chorowalam na
angine połączoną z zapaleniem jamy ustnej to mogłam jeść tylko kefir i ziemniaki. pić tylko wode. nawet jogurtu owocowego nie mogłam zjesc czy soku sie napic lub herbaty z cytryna. bolała mnie jama ustna jak cos takiego jadłam. ;-) leżałam odłogiem przez te 2 tyg. i spadło mi 7 kg. z 63 na 56 przy wzroscie 160. jadłam 1 lub 2 kefiry na dzien i z 4 średnie ziemniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chorowalam na
aaaaa... nawet pani pielegniarka od zastrzykow zauwazyla ze schudlam i mowila, ze oprocz twarzy widac po "boczkach" i tylku ze schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nats
Byłam kiedyś w górach i dostałam zapalenia jamy ustnej więc przez 7 dni łaziłam po górach i piłam same kefiryy...ooo do dziś mam ich dosyć, ale schudłam 10 kilogramów! ale teraz mi sie przytyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chocolate_Angel
Ja zmuszałam sie dwa miesiące żeby wreszcie ruszyć z miejsca i zrzucić zbędne kilogramy :D Teraz jem dwa posiłki dziennie [śniadanie o 12 i obiadokolacja o 17] na dodatek piję ponad 2 litry wody i chodzę na siatkę, kosza oraz siłownię :D Powoli poprawia się pogoda to i piechotką do szkoły można coś zdziałać :] Trzeba być zdeterminowanym :) Szkoda tylko, że wcześniej byłam taka głupia i jadłam wszystko a potem do kibla i czyli tzw. bulimia :/ Nie radzę jak coś, nie działa tak jak większość dziewczyn uważa. Zamiast pożądanych efektów boli głowa i ogarnia człowieka senność. Poza tym-NIEZDROWE! Pozdro 4all;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiramisia
Ja w zeszłe wakacje schudłam 7 kilo przez miesiąc. Jakoś specjalnie się nie mordowałam oprócz tego że codziennie jeździłam na rowerze i ćwiczyłam troszkę, czyli ok. 150 brzuszków dziennie. Do tego przed każdym posiłkiem spożywałam leki: redufat. Przestałam je brać i od razu zaczęłam tyć jak szalona. Spodnie letnie odstawiłam, więc na początku nie zauważyłam wzrostu mojej wagi. Od razu pojawiły się wałeczki i lekko odstający brzuszek. Obraziłam się na wagę więc długo nie znałam swojej masy. W zimę przestałam robić brzuszki i nie chciało mi się ruszać. Doszło do tego że ważyłam więcej niż przed całym moim odchudzaniem. Byłam ociężała i ciągle jadłam. Teraz w lato przyjdą krótkie spódniczki i spodenki a ja wyglądam jak bąbka. Już od miesiąca ćwiczę brzuszki, jerzdżę na rowerze i odźywim się zdrowo. Na razie schudłam 4 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiss5
no własnie doradzajcie jka schudnac ja mam zwrost 168cm i mam 70 kl ale mi sie zdje ze teraz jeste jeszce wieksza bo mierzyłam sie około roku temu a jestem w szóstej klasie i jestem wyoka prawie najwieksza w klasie pomocy jak schudnac do wakacji zebym mogła chodzic w miniówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klidusia4
No kurcze nie wiem jak schudnąć w tydzień 10 kg. To podobno bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×