Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

schudnąć do Sylwestra!

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję pomocy. Kupiłam na wyprzedaży sukienkę i muszę w niej iść na Sylwka, a na razie mam za dużo o ok 5 cm, żeby się w nią zapiąć:/ Jakiś pomysł na szybkie spalanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medusssa
Jest trochę czasu więc na pewno CI się uda... ja się zabrałam za siebie miesiąc temu i chodzę na konsultacje dietetyczne do Arkadii Spa w Opolu... po ostatniej wizycie która była fajna ponieważ schudłam 4 kilogramy w nagrodę dla samej siebie zapisałam się do kosmetyczki i teraz mam taki plan motywacji... zabiegi i masaże co miesiąc jeśli uda mi się zrzucić kolejne kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, niedawno zupłenie przez przypadek trafiłam na stronę facebookową suplementu diety o nazwie Green Power Slim. Na a,razie nie stać mnie na tego suplla, bo jestem studentką, ale co ciekawe, zadałam pytanie trenerowi i mi odpisał!! Chciałam się dowiedzieć jak schudnąć z moją chorobą i bardzo mi pomógł i udzielił instrukcji co i jak. Polecamm!!! https://www.facebook.com/greenpowerslim/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialka
Ja jak chce zrzucic kilka kg przechodze na diete oparta na warzywnych koktajlach i chudym miesku z kurczaka. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsysia
Bo nie ma tak żę będzie się tylko łykało tabletki nawet tak skuteczne jak Foreverslim.Niestety bez pewnych zmian nie da rady .Trzeba się trochę napracować.Ale potem naprawdę można być z siebie dumnym że dało się radę i pokonało nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka 76
polecam dietę - bez soli i cukru, treningi 3 x tygodniowo i np. zabiegi wyszczuplajace- np. kapsułe powerslim active, lub powerslim studio,. to wszytsko zadziąła, i w 1 miesiąc zrzucisz upragnione kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFrizia
Jeżeli tylko człowiek trzyma się zasad kuracji stosując Foreverslim to na pewno schudnie.U mnie te trzy miesiące przyniosły znaczące zmiany.Wyglądam lepiej waga utrzymuje się w normie.Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisx
Jest kilka mozliwości - ja kilka przetestowąłam, a wszytsko zalezy od determinacji i ... posiadanej gotówki :) : - kilka centymetrów jesteś w stanie zrzucić w 2-3 tygodnie stosując zabiegi: a) Arosha b) na podczerwień (np. kapsuła powerslim) 3-4 tygodniowo c) dieta - eliminacja soli - totalnie + suplement diety na nietrzymanie wody przez organizm + zero cukru i węglowodanów popołudniu i wieczorami (zero słodyczy, owoców, kasz, ryżu, makaronów, pieczywa)- to początek dobrej diety nie tylko na 2-3 tygodnie. Efekt gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie również jakie naturalne suplementy na odchudzanie są najbardziej skuteczne zdaniem internautów - rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starlight007
Ja tez sie odchudzam aktualnie wazę 58kg chciałabym zgubić 4kg do sylwka i przynajmniej 2 kg do wigilii. Myślicie sie sie uda? Jaka dietę polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza1312
polecam diete żryj mniej, jakieś ćwiczenia, mogą być nawet w domu ;) a jeśli chodzi o jakieś wspomaganie to ja osobiście go nie potrzebowałam ale kilka znajomych stosowało tabletki iqgreen i były bardzo zadowolone z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaFLP
Polecam Clean 9 firmy forever - 9 dniowy program oczyszczający. Clean 9 był jedną z najczęściej googlowanych 'diet' w 2014 :) Oczyszczając organizm z toksyn, gubisz przy okazji centymetry. Jeżeli przy tym ćwiczysz, efekty super i co ważne - nie tracisz masy mięśniowej. Chcesz zobaczyć więcej ? Wejdź na stronę fb: Aloes - bądź FIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlidka
Cudów nie ma bo jeszcze nikt nie wymyślił cud tabletek.Foreverslim ma za zadanie wspomaganie odchudzania a nie odchudzanie.Podstawą zawsze powinna być dieta a tabletki powinny pomóc przejść przez dietę bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka929
Jasne suplementy diety mają za zadanie wspomaganie odchudzania ja na przykład stosuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl jem regularne posiłki i chodzę na spacerki wieczorne;) i tyle i chudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejusia289
Dzięki dziewuszka929 dzięki tobie zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i efekty było widać już po pierwszym tygodniu -2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmysie
Ja chciałam zrzucić 32kg do własnego wesela! udało się ale musiałam włożyć w to sporo wysiłku;) jadłam regularnie przyjmowałam suplementacje Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl ale również biegałam 3x w tygodniu po 5km;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chce Pani szybko schudnąć,to polecam świetny suplement diety IQacai,ja w parę tygodni straciłem na wadzę 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr31
Kiedyś moja żona miał taki sam problem i zaczęła ćwiczyć+stosowała suplement diety IQacai,do sylwestra udało jej się stracić całe 13 kg,spróbuj też z IQacai,pewnie Ci też pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam suplement Iqacai, stosuje od 3 miesięcy i już waga w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma poleciła mi Slimunox - udało się zrzucić 6 kg w ciągu 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/ Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomagajcie sie sumplementem diety Slimunox, schudniecie w szybszym tempie, wplywa pozytywnie na prace metabolizmu a to wazne w odchudzaniu. Osobiscie, bardzo mi pomogł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomógł ekstrakt konopny CBD + CBDa 6%. Wyregulował mi cukier we krwi, dzięki czemu nie podjadałam.. CBD to naturalna substancja występująca w roślinach konopii która działa jak stabilizator układów. Polecam każdemu spróbować, gdyż nie można byc szczuplym bez wewnętrznej równowagi jaką daje olejek. Można zamówić tutaj: https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×