Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jankanasankach

Schudnij metodą małych kroków. Wolno, bezpiecznie

Polecane posty

Gość jankanasankach

Moja dieta z książki: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/276235/schudni j-metoda-malych-krokow-wolno-bezpiecznie-i-na-stale-zdrowe-n awyki-krok-po-kroku Czy ktoras z was ja stosowala, lub chce sie czegos dowiedziec? Mogę opowiedzieć jak to widzę ze swojej perspektywy. Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankanasankach
To mogę zacząć. Odchudzam się od 15 lat. Zaczynałąm z Wagą 63kg (a jestem wysoka) - odbiło mi wtedy. Niedawno doszłam do wagi 72kg. Oczywiście po drodze miałam mnóśtwo wzlotów i upadków, dwie ciąże. Przetestowałąm pewnie większość popularnych diet. Zawsze kończyło się to porażką. Dlatego teraz postanowiłam zrobić to inaczej. Powoli. Na razie minął miesiąc i jestem o 2kg w dół. Z tego co wiem to i tak za szybko, bo zasady z książki zalecają tempo 1-1,5kg w miesiąc. Czy ktoś z Was zna filozofię KAIZEN? Na tym się to trochę obiera. Każdego dnia robić coś malutkiego, powoli, co wejdzie w nawyk i zostanie już z nami na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że najlepszym sposobem na zgubienie zbędnych kg jest racjonalnie odżywianie oraz aktywność fizyczna. Jednak warto wspomóc się podczas tego procesu odpowiednim suplementem. Ja bardzo polecam i jest to produkt sprawdzony prze zemnie. ProSlimer - produkt w 100% naturalny. Dzięki niemu zauważyłam spadek wagi średnio 1kg/tydzień. Łącznie zgubiłam 20kg. Gdzie inne suplementy nie działały. Produkt dostępny na stronie : https://barbarazieb.myduolife.com/shop/products/1/143,1,duolife-medical-formula-proslimer.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankanasankach
Dlaczego wszedzie te nieudolne reklamy. :( Wiecie, ze to NIE JEST marketing szeptany? MARKETING SZEPTANY to puszczenie impulsu do ludzi w taki sposób, żeby oni sami mówili o marce ZAMIAST wrzucania na fora fejkowych postów. Nieudolna z was agencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakiś żart.... chudnąć bezpiecznie? a czego tu się bać. Bać to się trzeba otyłości bo to choroby a chudnąć najlepiej szybko i radośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankanasankach
Ale nie pisałam żeby się bac :)) tylko żeby wyrobić nawyki tak, aby już zawsze jeść zdrowo i bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamila19
Mi w odchudzaniu bardzo pomógł Foreverslim, jestem przekonana że gdtyby nie ten środek, to nie pokonałabym nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×