Odpowiedz na ten temat

SIBUTRAMINA,SIBUTRIL, SIBUMAX,

• gość 2017.09.13 [14:00]
    Doktorze niech pan odpowie dlaczego ma Pan możliwość wysłania za pobraniem z możliwością otworzenia paczki przed zapłata a nie robi Pan tego mimo zamówienia z tą właśnie możliwościa???
  • gość 2017.09.13 [14:13]
    Jakbym zamawiała z otwieraniem a dostała bez to bym nie odbierała. Skontaktowałabym się z firmą i napisała wprost że odbieram tylko ze sprawdzeniem, a jeśli oni popełnili błąd to nie masz obowiązku za to płacić
  • gość 2017.09.13 [14:23]
    Liczy na to że weźmiesz cokolwiek to jest.
  • gość 2017.09.13 [17:12]
    No i jakoś nie chce za bardzo doktor odpisać.ja odbiorę zobaczę co mi wysłał i napisze jak mnie oszuka pójdę na policję i tyle. Sylwia
  • minuminu 2017.09.13 [17:33]
    To napisz koniecznie co dostałaś. Możesz zawartość kapsułki spróbować rozpuścić w wodzie, sibutro rozpuszcza się w wodzie. Jak się nie rozpuści uważaj czy to nie jaja tasiemca. Pamiętajcie że kupić kapsułki o danej szacie graficznej, czy opakowanie o szacie graficznej można bez problemu, gorzej zawartością. Po sibutraminie na pewno będą efekty większego ciśnienia, pobudzenia etc.
    A z policją to jestem sceptyczne czy uzyskasz jego dane. Strona doktorodchudzanie ma źródło z USA, Afganistanu i Indii. Za właścicielkę jest jakaś kobieta z Afganistanu. Zapewne nic z tym nie zrobią.
  • gość 2017.09.13 [21:37]
    Oki napisze co dostałam. Jak mnie oszuka to wszędzie mu opinie os.... Am usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [22:07]
    Panie doktorze możesz mi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje ze pan mi wysłał mi Pan zekomy numer przesyłki że jest w drodze a wpisuje numer przesyłki od Pana poczta polska a wyskakuje mi komunikat że nie na takiej przesyłki!!!!!! Do cholery ile można czekać a pan ignoruje przesyłki jak się chce Pan reklamować i uważać za solidna firme!!!! Jak może Pan tak robić szczerze drugi raz już nie zamówię i nie polecam.
  • minuminu 2017.09.13 [23:22]
    No i dobrze, mnie oszukał z warszawy https://www.olx.pl/oferta/retin-a-generyczna- tretinoin-gel-cream-anti-aging-przeciwtradzikowo-CID628-IDjH O99.html#24207e838b
    na tretinoinę. Nie polecam i opinię zj**** wszędzie
  • gość 2017.09.14 [09:18]
    Czy ktos ma. Jakiś kontakt adres numer czy coś do tego doktorodchudzanie???? Pilne
  • gość 2017.09.14 [09:22]
    Hallo dziewczyny która z was zamawiała 2 listki sibutril??? Ja mam jutro do odebrania paczkę ale coś mi nie pasuje bo na nadaniu w śledzenie przesyłki wyskakuje mi waga 0,03 tej paczki a z tego co wiem to tab powinny co najmniej ważyć 2 listki 0,08 i boję się odebrać te tab żebym nie została oszukana bo coś mi nie pasowało a paczkę mam za pobraniem. Któraś miała taką ilość? Ile ważył (dane na przesyłce)
  • gość 2017.09.14 [17:12]
    Hej dziewczyny miałam napisać jak dostanę paczkę od doktora a więc dostałam ja jednak ze sprawdzeniem zawartosci poczta Polska brałam dziś już jedną kapsułka i mogę powiedzieć tyle że pić mi się po niej chce sucho w ustach i że tabletki do zły bialo niebieskie nie uszkodzone więc mogę polecić. Sylwia
  • minuminu 2017.09.14 [17:38]
    Dziękujemy Sylwia oczko.gif
  • gość 2017.09.14 [21:58]
    Są tu kobiety które biorą te tabletki jakie są efekty?
  • dietaczechy 2017.09.19 [19:27]
    Zapraszam.
    Szybko, sprawnie i na temat.
    dietaczecy@gmail.com
  • Dieta Czechy 2017.09.19 [19:50]
    Zapraszam.
    Szybko, sprawnie i na temat.
    Sibutril, sibutramine, phentermine/zamiennik adipex
    Kontakt: dietaczechy@gmail.com
  • gość 2017.09.21 [11:57]
    Dietaczechy to kit nie zamawiaj u niego oszuka was!!!! Ja zamówiłam u doktor odchudzanie za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci polecam
  • gość 2017.09.21 [13:01]
    Włąśnie otrzymałam paczkę od Dieta... Wszystko ok. Dziękiękuję i pozdrawiam. Agnieszka Wawa
  • gość 2017.09.21 [16:29]
    Jak można tak traktować klienta??
    U doktora zamówiłam 14.09 dziś 21.09 dwa @ wysłałam i zero odpowiedzi!
    Jak można mieć tak w sumie klienta?! Brak odpowiedzi na @, to zwykłe chamstwo i buractwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gość 2017.09.21 [16:34]
    Przepraszam miało być w d***e klienta, a nie w sumie...
  • gość 2017.09.21 [16:40]
    Ja zamówiłam u doktora tydzień temu. Zamówiłam w poniedziałek a w środę już dostałam więc nie było problemu. Jeśli jest ktoś kto bierze tab. Już jakiś czas proszę o wypowiedz na temat efektu bo ja biorę od tygodnia.
  • gość 2017.09.21 [16:53]
    ej dziewczyny jest tu na forum jakaś kobieta która miała duża nadwagę??? Jak te tabletki działają?? Waga spada szybko czy raczej pomału?? Pilnie potrzebuje pomocy ważę 120kg i szybko przybieram nie obadam się mocno mam za to ogromny problem z jedzeniem na noc cały dzień nie chce mi się jeść za to wieczorem umieram z glodusmutas.gif (wogule nie jem slodyczy) bardzo szybko przybieram na wadze w 4 miesiące 10kg.masakra
    Zrób badania!! Nie szukaj tabletek, tylko przyczyny. Napady na jedzenie wieczorem są związane z tym że nie jesz w ciągu dnia co 3 h trzeba jeść, to tłuszcz się nie odkłada. Jak nie jesz, to Twój organizm magazynuje, bo nie wie kiedy znowu dostanie jedzonko..
    Zrób badania i 5 pudelek z jedzeniem na jutro i zacznij chodzić codziennie na spacery, które będą co raz dłuższe i co raz szybsze.
  • gość 2017.09.21 [16:57]
    Może jak doktora odchudzanie ma problemy z wysyłka, to niech zatrudni jakąś "siostrę szybka wysyłka"...
    Organizacja firmy jest 1000 lat za jaskiniowcami..
  • gość 2017.09.21 [18:20]
    Ja tez zamówiłam tydzień temu u doktora i do tej pory nic. Cztery @wyslane i nadal nic. Najgorsze jest to ze jestem stałą klientką i do tej pory było ok. Poczekam jeszcze przez weekend.
  • gość 2017.09.21 [20:26]
    Ładnie, macie swojego doktora usmiech.gif dobrze że nie zamawiałam u niego.
  • gość 2017.09.21 [20:45]
    Przez te opinie doktorek traci klientów i swoją renomę
  • gość 2017.09.21 [20:47]
    Ja na pewno nie odpuszczę i jeśli nie otrzymam zakupu to idę na policje.Na razie czekam jeszcze weekend
  • gość 2017.09.22 [10:48]
    A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ?
    Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu.
    Działają bardzo mocno i dobrze.
    Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/
  • gość 2017.09.24 [15:21]
    Ja na paczkę od doktora czekam od czerwca. Pytał tutaj o numer przesyłki jak mu w meilu wysyłałam to już zero odpowiedzi, i tak było kilka razy. Dobrze że nie zapłaciłam z góry. Potem tylko dodaje komentarze typu konkurencji dziękujemy i w ogóle. A jak widać wiele osób się paczki nie doczekało
  • gość 2017.09.24 [17:18]
    Panie DoktorOdchudzanie proszę o kontakt. Na maile pan nie odpowiada a ja już czekam 2 tygodnie na przesyłkę. Czyżby i pan zaczął okradać ludzi!!. Jeśli nie otrzymam kupionego towaru obiecuje ze juz nikt u Pana nie kupi
  • gość 2017.09.25 [18:21]
    nadal brak kontaktu z doktorkiem i brak towaru. oszust i tyle. nie polecam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...