Odpowiedz na ten temat

SIBUTRAMINA,SIBUTRIL, SIBUMAX,

• gość 2017.10.06 [13:06]
    policja bierze się od 2010 roku za sprzedawców
    kupujący mogą być co najwyżej świadkami w sprawie i nic więcej
  • vabvbbi 2017.10.06 [13:11]
    No to powodzenia trzymaj sobie taka substancje w domu to zobaczysz. Jak lubisz byc oskarżonym o posiadanie nielegalnych substancji to droga wolna
  • gość 2017.10.06 [14:33]
    Czy Ty wiesz, co to znaczy zakaz obrotu? Rozumiesz różnicę między posiadaniem substancji czynnej a zakazem jej sprzedaży? Nie ma zakazu spożywania sibutraminy w Europie. Jest wyłącznie wycofana z obrotu. Jeżeli lekarz z USA wystawi Ci receptę i sprzeda poprzez jakąś stronę ten lek, to masz prawo kupić i spożywać zgodnie z zaleceniem.
    W Polsce sibutramina nie jest wpisana na listę substancji objętych kontrolą prawną.
  • gość 2017.10.06 [15:41]
    Ze steroids4eu zamówiłam tę indyjską za 30 euro. Chciałam sprawdzić czy w ogóle dojdzie, znaleźć dobrą aptekę bez recepty jest stosunkowo łatwo, ale taką z sibu jest gorzej. Jest taka ruska rupharm co jest wiarygodna, ale sibutril dość drogi za dawkę 10 mg. Na przeciętnych aptekach bez recepty na odchudzanie jest orlistat, ale to akurat na mój problem wolnego metabolizmu nie dałoby nic, poza tym zdrowotnie go nie popieram. Jest jeszcze fentermina, chyba spróbuję jeśli zawiodę się na meridi. Jeśli ktoś kupi inną sibutraminę z steroids4eu to niech napiszę efekty, jak dla mnie ta tańsza działa może 5 godzin. "Zamówiłam" jeszcze niby na superfigura za pobraniem ale oni tak wolno odpowiadają na wiadomości, że nie wiem czy się doczekam. Zamawiałam jakoś na początku września, w połowie dostałam odpowiedź że dopiero po 2 października bo są na urlopie. 4 października odpisała w końcu, że jak wyślę teraz będzie na poniedziałek to jej napisałam że w poniedziałek nie będzie mnie, a nie chce żeby rodzina odbierała moją przesyłkę ze sprawdzeniem i żeby wysłała albo później albo do odbioru w punkcie i dotąd czekam na odpowiedź. Nie wiem nad czym tak medytuję.
  • gość 2017.10.07 [09:50]
    Na tej stronie adipexretard nie widzę ani słowa o fenterminie z której się składa. Jeśli w opisie produktu nie ma nic o substancji to pewnie jej nie zawiera tylko coś w podobie z suplementów, które nie działają np synferynę (wg badań tracisz 2 kg na miesiąc, przy diecie 1500 kcal i ćwiczeniach - mój bohaterze!). W meridi nie mają w opisie o sibutraminie, tylko na zdjęciu jest. Stawiam, że oszust zważywszy na fakt, że ma bardzo oficjalną działalność, podaje adres ma fanpage na facebooku, ergo nie może wystawiać nielegalnej substancji.
  • gość 2017.10.07 [16:39]
    DOKTORODCHUDZANIE, dlaczego nie odpowiadacie na maile? na wiadomości ze strony???
  • DoktorOdchudzanie 2017.10.09 [21:37]
    1) gość - prosze o podanie numeru zamowienia
    2) Kochani przestrzegamy przed zamawianiem z zagranicznych stron. Mamy kilka przypadkow obecnie naszych klientow o ktorych wiemy ze kupowali z zagranicznych stron i obecnie maja sprawy o przemyt lekow, do tego sibutraminy ktory nie jest w wykazie substancji leczniczych w Polsce wiec moze byc przez prokurature traktowana jako przemyt dopalacza!!! Prosze sie 10 razy zastanowic zanim kupi sie za granica, problemy prawne moga byc ogromne. Calkowicie bezpiecznie jest kupic od polskiego dostawcy, ktory wysyla paczki z terenu Polski.
  • DoktorOdchudzanie 2017.10.09 [21:39]
    Do tego jezeli ktos kupi fentermiine ktora jest na liscie narkotykow obok heroiiny czy amfetamiiny (sibutramiina nie jest) to zarzut bedzie dotyczyl przemytu narkotykow. W tym wypadku na 95% taka osoba ma 3 miesiace sankcji aresztu do wyjasnienia sprawy. Ryzyko jest na prawde ogromne zamawiania z zagranicy.
  • gość 2017.10.10 [10:55]
    Leki na własny użytek można kupować z zza granicy, problem masz jak kupujesz więcej niż 5 opakowań. "Zgodnie z art. 69 ustawy Prawo farmaceutyczne posiadanie produktów leczniczych niedopuszczonych do obrotu na terenie kraju na własne potrzeby jest dozwolone jeśli nie przekracza pięciu opakowań" Można kupować leki nie będące na liście produktów leczniczych w Polsce. Jak dotąd do wyjątkowo niesprawdzonych źródłe sibu można zaliczyć:
    doktor odchudzanie - sam spam, nie ma żadnych prawdziwych wypowiedzi co do działania.
    adipe retard - opinie, że oszuści moim zdaniem w pigułach jest coś innego, legalnego w pl
    Powiedziałabym że wszystkie ogłoszenia typu podaje email na gmailu wyślij mi kase a dostaniesz towar (względnie witaminę c za 200 zł)
    Fentermin: Substancje psychotropowe grupy IV-P: Substancje psychotropowe grupy IV-P to substancje o istotnych zastosowaniach medycznych i małym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach medycznych, naukowych i przemysłowych.
    Heroina : Środki odurzające grupy I-N - Środki odurzające grupy I-N to substancje o dużym potencjale uzależniającym
    Dopalacze są nieobjęte wykazem substancji odurzających i psychotropowych
    Za małą dawkę fenterminy najprawdopodobniej byłaby grzywna lub dozór policijny. Najlepiej poprosić prawnika o interpretację posiadania na własny użytek i statusu prawnego fenterminy. Co innego, jakby ktoś chciał sprzedawać na necie fenterminę bez recepty, założyłby stronę doktorekodchudzanie, wtedy pewnie dłuższe sanki. Ale na szczęście mało jest osób chętnych na podjęcie takiego ryzyka i sprzedają legalne substancję w ładnym opakowaniu
  • gość 2017.10.11 [17:23]
    Dostalam z superfigury.
    Wysłane z PL, ale patrząc po adresie nadania, tym że sprzedający mają ruskie emaile pewnie z obwodu kaliningradzkiego. Za chwilę skończę blister ze steroids i zobaczymy te. Zamówiłam za pobraniem ze sprawdzeniem.
    Z zagranicy sprowadzanie leków niezarejestrowanych jest legalne na własny użytek, tym bym się nie przejmowała.
  • gość 2017.10.11 [17:57]
    Czy poza Adipexem jest coś silniejszego na dzisiejsze możliwości kupienia?????? na mnie działała aby Meridia i Zelixa,,,adipex zero efektu nic po prostu za slaby :/
  • gość 2017.10.11 [18:25]
    Sprzedam oryginalną subitraminę 10 mg.
    Zostało mi po kuracji 50 tab.
    Sprzedam za 100 zł.
    Podana cena jest z wysyłką za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości.
    kontakt: harasim27@vp.pl
  • gość 2017.10.12 [12:03]
    Dzisiaj z ciekawości spróbowałam jedną kapsułkę od superfigury, próba rozpuszczenia wypadła pomyślnie. Na razie moim zdaniem mocniej działa niż ta ze steroids4eu, zobaczymy za parę godzin
  • gość 2017.10.12 [12:16]
    Nie boicie się jeść tego syfu? Moja koleżanka kupiła adipex przez Internet niewiadomo skąd i co tak naprawdę i miała problemy z sercem. Po paru tabletkach. Jesteście odważne
  • gość 2017.10.12 [14:50]
    Nic dziwnego, masz takie ryzyko przy adipexie zwłaszcza jeśli masz nadwagę, palisz, czy masz nadciśnienie. To fentermina.
    Ja mam za niskie ciśnienie, wagę w normie, nie palę, zdrowo się odżywiam, piję dużo wody i spożywam dużo potasu - efekty po sibu czy clenie mam znośne.
    A w suplementach dostępnych w każdej aptece i rosmanie też nie wiesz co jest - najpierw na rynek lądują a dopiero po 7 latach badają co tam jest. Nil desperandum.
  • gość 2017.10.12 [19:40]
    Zdecydowanie mocniej trzyma po tym z superfigury. Dotąd mną telepie, zero apetytu. Wody wciągam dużo, ale na myśl o jedzeniu żołądek odmawia. Zniechęca mnie tylko to że i w tych z superfig i steroids dają tylko blisterki bez opakowania, na którym piszę kto jest wytwórcą, bez ulotki etc. Na tych z superfig datę ważności ledwo widać.
  • gość 2017.10.12 [21:01]
    To jak masz wage w normie to po jakiego grzyba bierzesz ten syf?
  • gość 2017.10.12 [21:02]
    Jak tam dziewczyny, przyszły paczki od doktorka ?
  • gość 2017.10.12 [23:07]
    Poczytaj sobie o receptorach tłuszczowych alfa i beta, o okolicach z których trudno spalić tłuszcz i ogarnij wizję lokalną. Możesz mieć wagę w normie ale np grube uda, albo boczki. Względnie fałdę nie tam gdzie trzeba. Odchudzasz się, ćwiczysz. I co widzisz? Cycki zeszły, brzuch w ogóle, ale za to od aerobów od których mięśni nie powinno przybyć masz nogi kulturysty. Ot dola kobiety.
  • gość 2017.10.13 [10:40]
    Po tej superfigurze zero apetytu aż do pójścia spać. Z zaśnięciem problem, potem się budziłam. Miałam jakieś bóle u podstawy głowy i niezłe koszmary. Obudziłam się strasznie wcześnie jak na pójście spać o 1 w nocy. Dzisiaj wypiję z litr soku pomidorowego, bo potas zmniejsza efekty uboczne i zobaczymy co będzie
  • gość 2017.10.13 [12:52]
    Otrzymałam od doktorodchudzanie po tygodniu, tak że ok i dziękuję. troszkę mnie tylko niepokoił brak kontaktu (zam. 440). Bałam się po prostu, bo już raz dostałam placebo zamiast Meridii z niby sprawdzonego źródła. Pokusiłam się o sprawdzenie w zaprzyjaźnionym labie, bo kiedyś Meridia zadziałała na mnie rewelacyjnie, a po tej miesiąc i ani drgnięcia wagi. Potem zamówiłam Sibutraminex z dopingu i po 2 tygodniach też zero efektu, mimo diety. Zobaczymy co będzie teraz. Smuci mnie, że kiedy człowiek na prawdę jest zdesperowany, to zdarza się, że inni próbują z niego zadrwić i naciągnąć. Ja po dwukrotnej kuracji sterydami, mimo opieki dietetyka i ćwiczeniom praktycznie nie chudnę.
  • gość 2017.10.13 [20:59]
    Jakieś dziwne te numery zamówień
  • gość 2017.10.13 [21:01]
    Chyba tylko doktor odpowiada, krytykując przy okazji inne strony smiech.gif
  • gość 2017.10.14 [15:53]
    Update superfigura - wczoraj wzdety brzuch, dzisiaj też się robi. Zaparcie od czasu stosowania. Dzisiaj migrena.
  • gość 2017.10.14 [18:44]
    kasia8807@vp.pl sibutramina adipex
  • gość 2017.10.15 [13:26]
    Serce mocniej wali, dostałam wysypkę i tak jest nabuzowanie. Powinnam chyba dokończyć te z steroids, ale jak już zaczęłam tę superfigurę to chociaż czuję że coś się dzieje
  • gość 2017.10.15 [21:56]
    Ktos zamawial i kasi8807?
  • gość do gościa 2017.10.15 [21:59]
    A jak oceniasz te ze steroids? Może mniejsza dawka jest?
  • gość wczoraj [11:23]
    Ze steroids efekty byly ze 4h a z figury na caly dzien. Ba, jak zazywalam o 8 rano to i do 3 w nocy. Deklarowana dawka ta sama 15 mg. Na pewno szybciej zaczyna dziala i jedna i druga jak nic rano nie zjesz. Ja raczej rzadko jem rano ale widze ze jesli cos zjem to zaczyna sie pozniej.
    Z figury nie wiem czy nie będzie jak z dilerem pierwsza partia fajna zeby czuc ze dziala a potem dostane jakąs slabszą. Nie ma na tych tabsach zadnych danych o fabryce/laboratorium zeby sprawdzic czy to z jakiego bangladeszu sypną ile wejdzie tyle wejdzie. Deklarują ze z niemiec gdzie propdukują na eksport. Faktycznie napis for export only jest. Milo by bylo gdyby ktos od doktora pisal co kilka dni efekty ze swoich odczuc po zazyciu. Raczej nie ma opcji ze po sibu nic nie czujesz.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...