Odpowiedz na ten temat

Simpliq?????

• odchudzająca_się24 2012.04.02 [17:11]
    Działa, ktoś próbował? Proszę o opinie.
  • odchudzająca_się24 2012.04.02 [17:51]
    Ja mam zamiar kupic w pt po wypłacie usmiech.gif Do tego oczywiście dieta i ćwiczenia. Mam nadzieję, że pomorze to więcej zrzucić. Reklama jest zachęcająca. Piszcie na bieżąco o efektach, pozdrawiam
  • odchudzająca_się24 2012.04.02 [17:54]
    *pomoże ;d
  • takaonaa 2012.04.02 [18:09]
    Według mnie to odchudzi tylko Wasz portfel usmiech.gif skoro będziecie na diecie i będziecie ćwiczyć to waga sama Wam zacznie spadać bez względu na ten "suplement". Po prostu twórcy tego "cuda" żerują na kobietach. Gwiazdy wynajmują prywatnych trenerów i dietetyków a mogłyby kupić jakieś super tabletki które pomogą , skoro tego nie robią to znaczy że tabletki to pic na wodę usmiech.gif
  • odchudzająca_się24 2012.04.02 [20:24]
    serene i jak efekty?
  • okrągła 2012.04.12 [19:52]
    Witajcie,
    ponawiam temat - jak efekty? Działa to cudo?
    Ja zastanawiam się, na który z suplementów cudowynych się zdecydować.
    Oprócz tego bieganie i basen, ale mam tak rozepchany żołądek, że nie wiem jak mocno uda mi się ograniczyć jedzenie smutas.gif
    pomóżcie!
  • aquku 2012.04.26 [15:24]
    Witam jutro zamierzam zaopatrzeć się w simpliq smiech.gif
    będę informowac na bierząco czy dzuiała czy to kolejna ściema... smutas.gif

Do zrzucenia mam 8 -10 kg... najbardziej zależy mi na ograniczeniu jedzenia zaczełam także regularne spacery

Pozdrawiam usmiech.gif

Zespół na Twoje Wymarzone Wesele : http://www.youtube.com/watch?v=LNkGR7kT1eM
  • Agnissia 2012.04.26 [16:01]
    Witam, Serene, dzięki za opinię o asystorze, ja dziś zaczynam. Simpliq bierze moja koleżanka i mówi, że trochę hamuje apetyt, nie ma ochoty na słodkie. Bierze przed jedzeniem. Jutro u niej będę to dopytam, wtedy wam napiszę więcej. Na allegro można kupić za ok25zł, polecam sprzedawcę Apteka-Natura, u nich kupowałam asystor, mają apteki w Łodzi i Aleksandrowie.

Dieta Lutza wzrost 167cm waga 16-04-2012 70,5kg waga 22-04-2012 69kg cel 62kg "Jedz aby żyć, a nie żyj aby jeść"
  • aquku 2012.05.02 [09:50]
    Cześć dziewczyny, po simpliqu zauważyłam poprawę przemiany materii i mam maniejsza ochotę na jedzenie, hamuje apetyt... na efekty jest zdecydowanie za wcześnie ... więc tyle w tym temacie ... ale jestem dobrej myśli a jak tam u Was?

Zespół na Twoje Wymarzone Wesele : http://www.youtube.com/watch?v=LNkGR7kT1eM
  • ja30 2012.05.14 [23:41]
    Ja biorę simpliq od miesiąca. Schudłam 1,5 kg, hamuje apetyt, a nawet jak wezmę po posiłku to też działa. Zjadłąm ostatnią całą czekoladę i nie przybrałam ani grama usmiech.gif nie ćwiczę i nie stosuję diety, tylko po prostu ograniczam się z jedzeniem. a jak mam ochotę na słodkie to jem. Narazie jstem zadowolona, nie wiem jak dalej będzie usmiech.gif
  • rybka-plum 2012.05.15 [10:06]
    nie ma cudow, od samych tabletek nie schudniemy. do tego dietka i ruch, oczywiście. niemniej, przyznaję - tabletki z chromem zmniejszają ochotę na słodkie, a to chyba mnie gubi najbardziej oczko.gif
  • ewi23 2012.05.23 [20:41]
    witam kupiłam simpliq 2 tyg.temu brała 3 tabletki przed kazdym posiłkiem schudłam przez te dwa tyg.1.5kg do celu jeszcze 5kgusmiech.gif
  • Agata p 2012.05.27 [12:04]
    Hej! Własnie też się zastanawiam nad tymi tabletkami są jeszcze asystor slim i ponoc to jets podobne? znalazlam tez slim expert i acaiberry 900 te ostatnie już są droższe. Czy któraś z was stosowała i coś to pomogło? tylko błagam nie chce rad typu dieta i cwiczenia i po co ci jakis syf! mam hiperinsulinemia jem metformine codziennie i niestety nawet lekarz mi mowil ze mam male szanse na gubienie wagi chodze 1-2 razy w tyg na silownie i ok 3-4 razy na basen i teraz jeszcze zaczelam squasha jem na pierwsze sniadanie jogurt na drugie pol bulki lub platki z bananem obiad normlanie kolacje nie codziennie jem zdrowo bez fast foodow salatki chinszczyzne owoce duzo warzyw grillowane potrawy zupy i w ogole nie chudne i w zasadzie z wiekeim mam coraz gorzej mam 30 lat w sumie to najwiekszym problemem moim jest to ze kocham gotowac ic zesto jestem glodna...
  • pvdas 2012.05.27 [14:22]
    mozna brac do 6 tabletek dziennie, efekt lepszy
  • s1a2m3i 2012.08.27 [23:35]
    Moim zdaniem nie wolno przedawkowywać nawet suplementów. Polecam wytrwać w cierpliwości i przejść przez całą kurację. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z efektów jakie daje asequrella, dlatego polecam.
  • ogooreczek 2013.01.09 [19:01]
    Witam, mam 20 lat i nigdy jakos szczegolnie sie nie odchudzalam. Uwielbiam dobrze zjesc. Podejrzewam ze najwiekszym problemem u mnie jest wlasnie rozciagniety zoladek. Pracuje silowo i dziwie sie ze skoro mam bardzo duzo ruchu, ok 4 godzin dziennie, czasami duzo wiecej nie chudne wcale. Pije oczyszczajace herbatki, zielona herbate, duuuzo wody. W ciagu dnia miedzy posialkami chrupie marchewke i jablka, nie jem po 20. A mimo to nadal nie schudlam nic. Zastanawiam sie czy zaczac brac jakies specyfiki, ale boje sie efektu jojo. Poradzcie smutas.gif
  • 43t43w3f3 2013.01.09 [19:14]
    tesotwałam efekty tutaj http://bit.ly/VPyMYX
  • klaudia334444 2013.01.20 [12:19]
    Ja stosuje je od tygodnia . Jem ciemne pieczywo , unikam slodyczy i przez tydzień zrzucilam 5kg. oczko.gif
  • zuch 2013.01.28 [19:49]
    no jasne? 5kg ? w jaki sposob ?
    mam sympliq, w sumie nie pamietam od kiedy i nie wiem po co, ale około tygodnia.
    nie wierze, zeby tabletki sprawiły ze schudne, traktuje je jako przypomnienie, ze jestem na diecie i nie powinnam jesc niektórych rzeczy. stosowałam praktycznie wszystko, przestałam wierzyć w piękne reklamy. pierwszy raz od kąd się odchudzam zaczęłam ćwiczyć, po tygodniu ćwiczeń i zdrowego odżywiania schudłam 2 kg. to było jeszcze przed tym jak doszły mi tabletki. nie nastawiam się na cuda, jeśli schudnę to dzięki cwiczeniom. żałuję że kupuje te tabletki a nawet ich nie moge skończyc bo zapominam je brać.
  • windnita 2013.01.28 [20:36]
    odchudza tylko portfel ja zjadłam 2 opakowania przy diecie i tylko to co ograniczyłam dało mi rezultat a tabletki nie działają jak sobie wmówisz ze zmniejsza apetyt to tak będzie ale po za tym słabo .zamiast simpliq zmniejsz o 100 do 150 gram z posiłku i na to samo wychodzi usmiech.gif
  • Li-lith 2013.02.14 [10:40]
    "klaudia334444
    Ja stosuje je od tygodnia . Jem ciemne pieczywo , unikam slodyczy i przez tydzień zrzucilam 5kg."
    taaa jasne.... ja od 2 tygodni codziennie jeżdżę rowerem po 30 km do tego wieczorem około 400 brzuszków, zero słodyczy, na obiad kubeczek płatków owsianych bez cukru z mlekiem, kolacji zero i co? i...... po 2 tygodniach 1,5(!) kg mniej
  • jaknka 2013.03.17 [17:32]
    wiecie co mysle o tym slimplig jest to kolejny nacigany badziew nic nie daje moze chamuje apetyt na poczatku ale potem jeszcze wiencej sie chce jesc usmiech.gif choc mam silna wole i na slodycze jestem lakoma ..... Tak naprawde bralam juz wiele tabletek na odchudzanie i nic cuda nie zdzialaly choc jestem w ciaglym ruchu . Asystor slim jest dosc dobry ale trzeba wzias choc ze 2-3 opakowania to rezultaty benda pozdrawiam i polecamusmiech.gif i zycze powodzenia zaczynalam od 72 kg a teraz jest 64 usmiech.gif
  • Andzia1202 2013.03.22 [19:41]
    Simpliq stosuję od 2 dni usmiech.gif Rano przed śniadaniem wezmę tabletkę, potem ok. 14-15 przed obiadem kolejną i nie chce mi się już nic jeść do końca dnia usmiech.gif Jak zobaczę pierwsze efekty, to napiszę usmiech.gif
  • ocho 2013.03.23 [09:00]
    Za krótko stosujecie go albo zaczynacie kurację aby coś konkretnego powiedzieć o Simpliqu i jego skuteczności ?
  • mawinka 2013.04.04 [13:39]
    witam, stosuje simpliq od jakiegos czasu na początku to nawet myslałam ze po nim przytyłam, ale po dwóch dniach zaczeło działac, bardzo pobudza pragnienie, ciągle chodzę siusiu,,,jedyne co moge powiedziec to ze napewno zmniejsza apetyt potrafie wytrzymac bez jedzenia bardzo długo i nie czuje głodu...
  • kikuriku 2013.04.20 [13:50]
    Zasada zywienia mowi tez zeby jesc czesto a malo ale jezeli my grube cipy jemy czesto i duzo to niestety nie wychodzi.nam to na dobre nawet przy uprawianiu sportu , totez simpliq czy inne gowna pomagaja nam w tym wypadku ograniczyc apettyt, lub cocby dzialaja na nasza psyche zeby tyle nie zrec w efekcie zoladek sie powiedzmy zasusza i w pozniejszym czasie mniejsze porcje jedzenia daja uczucie sytosci, oczywiscie tez jestem za uprawianiem sportu i dieta ale dlaczego obrazasz tych ktorzy chca czyms sie wesprzec o co ci chodzi masz ze soba jakis problem, pozdrowienia
  • zbijamy kilogramy 2013.04.29 [15:44]
    I jak efekty ? Dziala ;p
  • antifa2000 2013.05.02 [12:49]
    niektore chudna wiecej niektore mniej... zalezy to oczywiscie od nadwagi jaka macie i od przemiany materii ale i od chorob ktore mamy nawet nie wiedzac o nich.... ja np nie moglam schudnac po ciazy mialam bardzo duza nadwage lekarz ukladal mi diete ktora stosowalam dodatkowo biegalam i nic nawet kilograma .... przepisala mi tabletki na recepte ktore teraz sa juz zakazane w Polsce i wkoncu cos sie ruszylo schudlam 15 kg ale wrocilo mi 5kg ... kolejni lekarze zrobili mi badania i sie okazalo ze mam niedoczynnosc tarczycy i wszystko bylo jasne... ze sama dieta tu nie wystarczy nawet cwiczenia bo moj organizm nie produkowal hormonow spalajacych niejako tluszcz (tak to mozna ujac w skrucie) teraz biore leki ale dalej jest mi ciezej schudnac niz zdrowym ludziom i zastanawiam sie nad tabletkami dodatkowo ktore zmniejszaja wchlanianie tluszczy tak jak niby ten simpliq dlaego szukam opini na temat czy one faktycznie cos daja w tym kierunku....
  • khkhna....... 2013.05.08 [08:30]
    gdzie jest napisane że te tabletki maja zahamowac łaknienie ?????
    One ograniczają wchłanianie kalorii.
    Konczę opakowanie i sama nie wiem czy działają, na pewno częściej chodze do toalety, mam ostatnio tez ciągle jakies imprezy i trudno mi wytrzymac na diecie dłużej niż kilka dni.
    jest jeszcze jedno - wiedząc że biore simpliq czasem pozwalam sobie na więcej bo uważam, że i tak sie wszystko nie wchłonie - to może byc zgubne pechowiec.gif
  • khkhna....... 2013.05.08 [08:31]
    lepszy ale droższy jest Alli - xenical
  • oooAndzia 2013.06.23 [12:08]
    up. Bierze ktoś? Jakie efekty? Ja zużyłam pierwszy listek tabletek i jakoś tak sama nie wiem czy widze jakąkolwiek różnicę :/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...